Şimdi Ara

IPHONE 7 PLUS’DAN NOTE 8 PRO’ya GEÇMELİ MİYİM?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
161
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> IPHONE 7 PLUS’DAN NOTE 8 PRO’ya GEÇMELİ MİYİM?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar 20 ekim 2016’dan beri Iphone 7 plus kullanıyorum. Ama artık telefon miladını doldurdu gibi ısınmalar büyük oyunlarda arada aşırı ısınmadan dolayı oyundan atmalar filan yaşamaya başladı malum telefon fiyatları ortada tekrardan üst model bir Iphone almaya yetecek bir bütcem yok.Geçmişte sıkı bir android kullancısıydım zamanında hani şu 6 ayda bir yeni telefon çıktığında hemen elindekini satıp bir üst modelini alanlardan :) tabi yıllar geçti aradan evlendik ev bark sahibi olduk :) Yukarda Allah var normalde 6-7 ayda Bir telefon değiştirirken bu telefonu hemen hemen 4 yıla yakın kullandım rekor yani bu benim için alacağım android telefonu yüksek ihtimal bu kadar yıl kullanamicam bunun bilincindeyim :) Peki REDMİ NOTE 8 Pro’yu nasıl bilirsiniz yada o fiyat aralığında fiyat performans bakımından önerebileceğiniz başka telefonlar var mı ?

Değerli engin bilgilerinize güveniyor yorumlarınızı bekliyorum saygılar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Binbaşı
    1117 Mesaj
    geçilir. gayet güzel telefon. note 9 serileri de çıktı ama biraz daha yüksek fiyatları. onlara da bakabilirisniz
    |
    |
    Ryzen 5 1600 12nm Soket AM4 - XFX RX 580 GTS XXX Edition 8GB GDDR5 - Team T-Force Vulcan Z 8 GB 3200 Mhz CL16 - Gigabyte B450M S2H Soket AM4 DDR4 mATX - Seagate Barracuda 1TB 7200 RPM - GamePower GP-650 80 Bronze 650W Power Supply - Rampage Spectra Temperli Cam Rainbow Fan Mid Tower
  • Binbaşı
    1086 Mesaj
    Bence iostan androide geçme.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1101 Mesaj
    Bunun yeni modelu cikti ona bak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    55 Mesaj
    Vay be donanımhaber’de bitmiş eskilerden şöyle bir başlığa 7-8 sayfa yorum gelirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Media Sözlük
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.