Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Iphone 7 Plus 32 GB GOLD - Satılık - İzmir - Fiyat Düştü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
3
Favori
1.677
Tıklama
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Apple-Iphone >> Iphone 7 Plus 32 GB GOLD - Satılık - İzmir - Fiyat Düştü
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    0 Mesaj
    Referanslar: 10

Katılım Zamanı
    29 Eylül 2006

Durum
    Forumda değil

1 Not
    *Apple Türkiye'den alınmıştır.
    *18.10.2018 tarihinde garantisi sona ermiştir.
    *Servis yüzü görmemiş ve tertemiz durumdadır (Spigen ekran koruyucu ve kılıfla kullanılmıştır)
    *Fotoğraflarda da görüldüğü gibi en ufak çizik vs bulunmamaktadır.
    *Pil sağlığı %88 seviyesindedir.
    *Full kutu içeriği ve kutusu ile teslim edilecektir.
    *Havale veya eft sonrası kargo alıcıya ait olarak gönderim sağlanacaktır.
    *Takas düşünülmemektedir.
    *Yanında 5 adet orginal kılıf gönderilecektir. (Anker - Caselogic - Spigen 3)
    *İstenilen fiyat 2900 TL'dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visceroid -- 20 Ekim 2019; 16:57:33 >

|
    |

• Hayir zaten bayi nakit para istediginde o civara aliyor, bu isin kalbi kadikoy, dolasin bakin verecekleri para bu

Ama 3 dk sonra arkadan gelen talip olsun o telefona , 2.250 odediklerine 3.000 isterler , dolayisi ile alan yine dedigin gibi 2.250 ye alamaz

Ama forumdaki elden satislarin amaci satanin telefon bayiine vereceginden daha fazla elde etmesi ama alanin da bayi fiyatindan ucuza almasi

Buradaki arkadaslar buna dikkat etmeden bayi fiyatiyla benzer fiyatlar koyuyorlar , forumdaki ikinci el alisverisin ruhuna uygun degil bu , aracisiz satista alici da satici da karli cikmali , sadece satici degil

• Er
    0 Mesaj
    Referanslar: 10

Katılım Zamanı
    29 Eylül 2006

Durum
    Forumda değil

1 Not
    Ciddi alıcı değilseniz eğer rica ederim abuk subuk isteklerle gelmeyin. Teşekkürler...
    |
    |
    Referanslar: 2

Katılım Zamanı
    31 Mart 2016

Durum
    Forumda değil

Hocam o kadar ucuza alınmaz yani bence imkansız hani. Bayi de olsan kimse 2200₺ ye 7+ satmaz kimseye. Ürünün ederi civarında bir fiyatta satılmaya çalışıldığını düşünüyorum ben. 2800₺ altına da bu zamanda verilmez gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    jujuuu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    25 Ocak 2008

Durum
    Forumda değil

[06 Nisan 2020 21:42:36 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Hayir zaten bayi nakit para istediginde o civara aliyor, bu isin kalbi kadikoy, dolasin bakin verecekleri para bu

Ama 3 dk sonra arkadan gelen talip olsun o telefona , 2.250 odediklerine 3.000 isterler , dolayisi ile alan yine dedigin gibi 2.250 ye alamaz

Ama forumdaki elden satislarin amaci satanin telefon bayiine vereceginden daha fazla elde etmesi ama alanin da bayi fiyatindan ucuza almasi

Buradaki arkadaslar buna dikkat etmeden bayi fiyatiyla benzer fiyatlar koyuyorlar , forumdaki ikinci el alisverisin ruhuna uygun degil bu , aracisiz satista alici da satici da karli cikmali , sadece satici degil

|
    |
    Katılım Zamanı
    22 Ekim 2019

Durum
    Forumda değil

Her şehrin piyasası farklı yorum yapan arkadaşlarımda istanbul piyasası ile yazdığını düşünüyorum izmir piyasasından istanbul piyasası 500 ₺ Fark ettiriyordur hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj
    Katılım Zamanı
    25 Ocak 2008

Durum
    Forumda değil

[06 Nisan 2020 21:42:36 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Evet bu fikre de karsi cikamam dogrusu

|
    |
    Referanslar: 4

Katılım Zamanı
    06 Şubat 2005

Durum
    Forumda değil

1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

Bir miktar dusmus evet ama ederi 2.500 - 2.750 arasidir , bayiler 2.250 civari alip 3 bin lere satiyor

Elden satista satan biraz daha yuksege satarken , alan da biraz daha aza almalidir .
    la sen bütün iphone 7 konularına dadanmışsın. sen hayırdır troll seni. cevapalrını sildirdim anca milletin satısını baltala baskada birşeye yarama.

yine bildireceğim
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
google reklamları
Mobilya Takımları
instagram takipçi
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.