Şimdi Ara

iphone 7 mi samsung galaxy s8 mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta belirttiğim 2 telefon arasında kaldım. Sizce hangisini almam mantıklı olur. Hangisinse kafam daha rahat olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• 2 telefonda güzel ama tercihlere göre seçim yapman lazım. Büyük ekran seviyorsan s8, daha küçük telefon seviyorsan i7, daha iyi batarya yine s8 de. S8 ile i7 karşılaştırmak bence pek doğru değil i7 ios işletim sistemiyle farklılık yaratan ufak boyutlarda güzel bir telefon. S8 ile diğer androidleri karşılaştırmak daha mantıklı. Ben mesela s8 yerine nokia 8 alırdım ama i7 vs s8 dersen tamamen tercihlere göre değişiyor. Bende şimdi yeni konu açacam seninkine benzer :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 6 Ekim 2017; 3:50:54 >
  • Yorumunuz için teşekkur ederim. Benimde kafamı dürten bu mesela annemde s7 edge var. Bazen elime alıyorum takiliyorum. Babamda iphone 6s var. iphone 6s daha seri geliyor bana özellikle oyunlarda iphone çok başarılı geldi bana ekran konusunda s7 edge ile iphone 6s kiyasladim. İphone 6s ekrani daha guzel geldi. Aslında sirf ekran ve hafıza için s8 dusunuyorum. Karasızim hayla

• xxsavasxx2 kullanıcısına yanıt
    i7 32 gb yetmez diyorsan daha fazla verip 128 gb alman gerekecek. 32 oyun kurmazsan yeter ama 2-3 gb lik oyun kurarsan yetmez. Hafıza önemliyse iphone için bütçeyi artırman lazım, artıramam dersen ve hafıza önemli dersen iphone u elemen lazım
  • Bakıcam artık hafıza en büyük dert zaten yeter gibi geliyo 32 gb aslında ama 64gb yeri başka kafa rahat oluyo. Nokia 8 bakıcam bi nasil telefonmuş.

• S8 kardeşim

• iphone 7.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.