Şimdi Ara

 İPHONE 14-13-12-11 HIZLI ŞARJ TYPC KABLO / 20W PRiZ APPLE TR GARANTİLİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
77
Favori
35.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Apple #Aksesuar Kondisyon #Sıfır
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Priz ve kablo var mı elinizde?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulaklıkda biraz indirim yapabilirseniz.alabilirim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikinci kez alışveriş yaptım. Kablolar ve priz orijinal arkadaşlar . Satıcı güvenilir ve ilgili. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz

• iphone 6s plus için priz ve kablo var mı elinizde?
  • Arkadaştan ikinci alışverişim, kendisi hem dürüst hem de güvenilir biridir. Çekinmeden ihtiyacınız olanı alabilirsiniz. Teşekkür ederim..
  • Pm gönderdim hocam

• blasko77 kullanıcısına yanıt
    elinizde kulaklık varsa bana pm ile dönerseniz sevinirim
  • Üçüncü alışverişim, her zamanki gibi sorunsuz iletişim ve ürünler :)
  • Kargo beklenmekte

• Arkadaştan 1 adet kablo aldım. havaleden hemen sonra kargoya verdi, sorunsuz bir alışverişti güvenle alışveriş yapabilirsiniz ...
  • pm atıldı
  • Gerçekten fiyatlar güzel
  • Merhaba 1 adet takım istiyorum. bir adet kulaklık istiyorum ne yapmalıyım
  • Ürünleri aldım, gayet ilgili kolay bir alışveriş oldu, ürünlerden memnunum...

İlgiye alakaya teşekkür ederim.
  • Tayfun beyden bi adet 2.el ara kablo aldım ürün bugun geldi sıfırdan farkı yoktu gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz😊

• Aynı gün kargo orjinal ürün ilgili satıcı herşey sorunsuz ve on numara başka alışverişte görüşmek üzere.

2.El dediği ürünler bile sıfırdan farksız gerçekten gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
  • Kutu doğuruyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: AraftakiAdam

Kutu doğuruyormu

Araftaki kardeşim espirimi yapıyorsun aklınca anlamadım... Kutudan çıkan aksesuarları satıyoruz laf çarpıtcaksın ya yarım aklınla bunu yazmanın amacı nedir ? Bir sorunun bir rahatsızlığın varsa söyle çözelim. Hiç bir alışverişimizde olmadı senle..site yönetiminden tut bir çok apple kullanıcısına aksesuarlardan gönderdim kimse bana Doğuruyormu demedi durduk yere bunu yazmanın bu espiriyi yapmanın nedeni nedir.. arkadaş yaptı 1 sene oldu ona bir kelime bile demedim... benim bilen biliyor.. sen şimdi burda bunu yazarak neyi ima ediyorsun anlamadım...kablo basmıyoruz herhalde stok durumlarınıda devamlı müşterilerime aktarıyorum... yeri geliyor az kullanılmış kablolar gönderiyorum.. sen arafta kal bu sayfadan kaybol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blasko77 -- 7 Ekim 2016; 20:47:07 >
  • pm
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.