Şimdi Ara

iphone 7 kulaklığını pcde kullanabilir miyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
29.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Iphone 7 kulaklığınını 3.5 mm çıkış alabilceğim bir adaptör varmıdır,veya herhangi bir çözüm? pc de kullanmak istiyorum.

İlginize teşekkür ederim,Teşekkürler.

• Tam tersi olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @bluerush06

@K1NGP1N dediği gibi bende iphone 7 kulaklığı var bu kulaklığı bilgisayarımda kullanmak istiyorum ama kesip lehim yapmakta istemiyorum bi adaptör tarzı bildiğiniz bir şeyler varmıdır ?
  • İ7 kulakliğini pc de kullanma farzini nerden cikardiniz bilmiyorum..??nie kesiyosun lehimliyorsun nie pc de kullanicaksin nie jack kablosu alicaksin..????o fiyata adam akilli kulaklik alirsin kullanirsin amaçiniz nedir sizin yav resmen aksiyon macera bilim kurgu yaşiyosunuz yaşatiyosunuz:))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 31 Ekim 2016; 0:12:17 >
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    tanıdığım iphone 7 aldı kulaklığı kullanmadığı için bana verdi , benim herhangi bir cihazımda lightining portu yok bunu bir adaptör yardımıyla kullanabilir miyim diye soruyorum yoksa içindei kabloları kesip 3.5 mm jack lehimlemek zorunda kalıcam
  • Yeni bir earpods alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Victor Branco

Yeni bir earpods alabilirsin.

anlaşılan 3.5 jack lehimleme yapmaktan başka çarem kalmadı
  • Konungariket Sverige kullanıcısına yanıt
    Hayır lehimleme onun adaptorü satılıyor lightiningi 3.5 mm jack a çeviren

http://www.apple.com/tr/shop/product/MMX62ZM/A/lightning-35-mm-kulaklık-jakı-adaptörü?fnode=97

• MertcanDemirbilek kullanıcısına yanıt
    Ya bu bilgisayara bağlamak için değil!! 3.5mm kulaklığı Lightning'e çevirip iPhone'lara bağlamak için. Yani bu aparat arkadaşın işine YARAMAZ!
  • Başlıkta herkesin kafası güzel anlaşılan. Arkadaş lightning i 3.5 e çeviren adaptör soruyo link veriyoruz. Bir arkadaş tam tersi olacak diyor. Bir arkadaş o sadece iphone için diyor. 3.5 mm 3.5 mm dir. Bunun iphone u pc si mi var ?
    Adaptörü alacaksın kulaklığı lightning girişinden bağlayacaksın, adaptörün 3.5 mm jack girişini de pc nin kulaklık girişine takacaksın. Problem?
  • valla bende eski telefonla birlikte sattım 3.5mm kulaklığımı ve şuan laptop'ta dinleyecek kulaklığım yok, aynı adaptörü bende çok aradım amazonda vs. ama malesef yok, ikinci bir kulaklık alacağız anlaşılan.
  • xxx iphone 7 kulaklığını pcde kullanabilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenbu -- 31 Ekim 2016; 13:0:8 >
  • kutudan çıkan adaptör + aux kablosu iş görür

• Lehimleyince olur mu?
    Lightningden dijital çıkan sesi analoga çeviren bir oarça var mı kulaklığın içinde?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Disi lightning to erkek 3.5mm adaptor olmasi lazim. Bildigim kadari ile henuz yok.

• Onun yerine kulaklığı satıp başka kulaklık alsanız daha garanti bir çözüm olabilir. Böyle bir dönüştürülün şu an yoksa da muhtemelen çıkar çünkü MacBook Pro'nun yeni serilerinde Lightning portu yanılmıyorsam yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shaq Diesel -- 1 Kasım 2016; 6:45:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blueetotlu kulaklıklara geçecekler zaten o yüzden çok kasmayın... Alın birtane bluetootlu kulaklık iş çözülsün.
  • abi burda sığır çok. elinde ip7 kulaklığı olmayan anlayamaz.

bendede aynı sıkıntı var ip7 kullanıyorum. ama kulaklığı sadece telefonda kullanabılıyom.

pcye takmak ıcın aparat aradım ama öyle bişey üretilmemiş.

kesip aux a da dönüştüremezsin onu haberın olsun.

kesersen lehim felan yapamazsın yani

• Bu sorunu gideren adaptör (ara kablo) üretilmedi mi hala? Böyle bir şey neden üretilmez kimsenin aklına gelmemiş mi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.