Şimdi Ara

iPhone 7 kendiliğinden kilitlendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben uzun bir süredir iphone 7 mi güncellemiyorum ve hala İOS 9 da idi. Geçen gece şarza takıp uyuduktan sonra uyandığımda iphone kendi kendine etkisizleştirilmişti ve kimse ard arda yanlış bir şifre girmeden oldu bu. Ekranda itunes a bağlayın yazıyor ama bağlayamıyorum çünkü itunes a giriş yaptığım zaman telefonumdan doğrulama kosu almamı istiyor ve telefon kilitli olduğundan alamıyorum. Telefonu bilgisayara da bağlayamıyorum çünkü aynı şekilde telefondan erişime izin vermemi istiyor ki bunu yapmam gene mümkün değil.
    Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• https://support.apple.com/tr-tr/HT204106 burayı bir inceleyin belki yardımı dokunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert-- -- 25 Ekim 2018; 11:5:15 >
  • yanlız 7 ios 10 ile birlikte geldi diye biliyorum. :)
  • Telefonculara satabilirsiniz. Yedek parça olarak kullanırlar. Size de cüzi miktarda bir ödeme yaparlar.

Şaka bir yana, kardeş ben senin ne demek istediğini anlayana kadar anam ağladı. Bu nasıl bir kendini ifade etme biçimidir?

Bu arada

iphone değil iPhone

İOS değil iOS

Şarz değil şarj

Ard arda değil art arda

itunes değil iTunes

Kosu değil kodu

Ama size hak veriyorum. Zamana karşı yarışıyorsunuz ve aceleniz var.

Kendi kendi kilitlenen iPhone da ilk defa duyuyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sim kartınızı başka bir telefona takın sms ile kodu gönder deyin olsun bitsin.

quote:

Kısa mesaj alma veya telefonla aranma
    Yakınlarda güvenilir bir aygıt yoksa, doğrulama kodunun güvenilir telefon numaranıza kısa mesajla gönderilmesini veya telefon aramasıyla size iletilmesini sağlayabilirsiniz.
    Giriş ekranında "Doğrulama kodu almadınız mı?" seçeneğini tıklayın.
    Kodun güvenilir telefon numaranıza gönderilmesini seçin.
    Apple'dan doğrulama kodunuzu içeren bir kısa mesaj alırsınız veya telefonla aranırsınız.
    Giriş yapma işlemini tamamlamak için kodu diğer aygıtınıza girin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert--

https://support.apple.com/tr-tr/HT204106 burayı bir inceleyin belki yardımı dokunur.
    Denedim olumlu sonuç verdi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.