Şimdi Ara

iPhone 7 'inanılmaz ince' bir forma sahip olabilir (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
1.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bataryayıda power bank gibi yanımızda taşıyacaz galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu incelik saçmalığı nedir ? ben incd olmasını istemiyorum. 6s Plus'un kenar boşluklarını bu kadar büyük bırakmasına gerek yoktu. onun üzerine ve pil üzerine yoğunlaşsa daha çok satıp kazanır. 7 için eğer sırf incelteceğim diye bazı şeyleri kısma yoluna giderse kesinlikle almayı düşünmüyorum

• i6 bile i6S ten daha ince yani i7 i6 kadar ince olacak ve i7S guclendirilmisi ve daha kalini olacak

• Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Bende bundan bahsediyorum işte, maddi imkanı yüksek kişiler kendilerine birçok luks yaratabiliyor. araba, ev, yat, geziler..
    Durumu olmayan insanlar ise en zengin kişide bile olan tek şeyi yani apple 'ı kullanıyor.
    Arap şeyhide, Bill Gates'de.. Bu kişilerin hiç bir eşyasına normal insanlar ulaşamaz, iphone hariç..
    Gene durumu olmayan bir kişinin ayda 500 tl Marlboro masrafının olması gibi..
    Bende çevremde 4S yada 3-4 yıllık android kullanan oldukça zengin kişiler tanıyorum. Adamların umrunda değil, özellikle parayı sonradan görmeyenlerde daha da rahat bu konuda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moffaka

Bende bundan bahsediyorum işte, maddi imkanı yüksek kişiler kendilerine birçok luks yaratabiliyor. araba, ev, yat, geziler.. Durumu olmayan insanlar ise en zengin kişide bile olan tek şeyi yani apple ı kullanıyor. Arap şeyhide, Bill Gatesde.. Bu kişilerin hiç bir eşyasına normal insanlar ulaşamaz, iphone hariç.. Gene durumu olmayan bir kişinin ayda 500 tl Marlboro masrafının olması gibi.. Bende çevremde 4S yada 3-4 yıllık android kullanan oldukça zengin kişiler tanıyorum. Adamların umrunda değil, özellikle parayı sonradan görmeyenlerde daha da rahat bu konuda.

olayı güzel özetlemişsiniz, tbrk ederim...

• icloud ayağına zaten millet unutkan, milyonlarca cihaz çöp oldu. tek çare faturayı saklamak, yoksa telefon çürüyene kadar yenisine para vermem.

• Telefonlar incelmesine inceliyor ama son kullanıcıya da kalın fiyatlardan yardırmaya devam ediyorlar o yüzden boşverin incelmesin
  • Gorseldeki tasarim fena durmuyor

• Bataryayı hepten çıkarsınlar o zaman süper ince olur hatta kaybolur bile

• plusu katlarda koyarım cebime
    iyi olur vallaha :)
  • Açık kasa yapıp, yedek batarya ayağına batarya satmaya çalışmasın lan bunlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdiva

Çinli firmalar 5mm telefon yaptılar kaç sene önce. İnanılmaz ince dediginiz de 6mm miydi?

Şu yorumu da 33 kişi beğenmiş ya pes. O kaç sene önceki tlfnun özellikleriyle bunu kıyaslamayı unutmuşsunuz.

• ahanıma 6s plus aldım fiyatı aklıma geldikçe afakanlar basıyor bunun fiyatını düşünemiyorum bile bir telefondan kağıt gibi ince olsun beklentimiz yok abartmaya gerek yok note5 e da 6.0 sonunda geldi apple trink diye veriyor güncellemeleri samsung sınıfta kalıyor iphone kan kaybında bakalım nolcak

• Yaniltici ve aldatici konu basligini, okadar uyariya ragmen,haaalaaa dikkate alip degistirmiyorsunuz...
    Bu yaptiginiz foruma cok buyuk saygisizliktir.
    Konuyu acip terkedecekseniz hic baslatmayin daha iyi.
    Konuyu gizle secenegi nerede????

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 mm altı çok abes oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeninesilogretmen

quote:

Orijinalden alıntı: darkdivaÇinli firmalar 5mm telefon yaptılar kaç sene önce. İnanılmaz ince dediginiz de 6mm miydi?
    Şu yorumu da 33 kişi beğenmiş ya pes. O kaç sene önceki tlfnun özellikleriyle bunu kıyaslamayı unutmuşsunuz.

Ne koymalarını bekliyordunuz snapdragon 820 felan mı?
  • Çinlilerin ki çakma inanılmazdı demek istiyor herhalde . İNANILMAZ AYFONLA TANIŞIN . Uuuuu

• Ulan yıllardır efsane videodaki gibi bir telefon göremedik. Güya iPhone 5 olacaktı. Hani şu hologramlı, klavyeli video

• Kaç para olacak bakalım

• hep aynı laflar.iphone 4 yeni çıktıındada aynı haberler vardı.apple a yancı sitelerin gündemi meşgul etmek için çıkardığı uydurma haberler.ciddiye alıp da konusu dahi açılmamalı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.