Şimdi Ara

iphone 7 çift sensör sorunsalı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iphone 7 satın aldım ve dikkatimi çeken şey kulaklığın üstündeki çift sensör oldu. İnternetteki resimleriyle karşılaştırıyorum ve hepsinde bi tane gözüküyo. Black rengini aldım sizdede çift sensör varda resimlerde bellimi olmuyo acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persentil -- 6 Ağustos 2017; 16:51:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

•  iphone 7 çift sensör sorunsalı ?

• Bendeki tıpkı bunun gibi ama başka hiçbi resimde bu kasaya benzeyen bi model yok ??

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSbkIoAIWUpsBUSh2ICgRvLiU4p2vDSP1lJWFg-mxUM_3SRKBNMpt0LFedZ

Hayır gerçekten merak ediyorum bu detaya dikkat eden sadece benmiyim ? Benim bildiğim normali her zaman böyleydi.

https://lh3.googleusercontent.com/proxy/5PO7NfU0TV18D39ThEHh5ZmU1fkBhQT5rPE0V1WNQpvnd_FqYpo4EKtxUXd4aqhBJgclC6hINErRlj74LhKcPhT5sowGz6lWX5_mXBzCXnCaI20ISzMMIiGsBJXSjLKTUCJkA67h7v--IJTeuofyq5nfZ6Dg--CFk1dHHRuMcejf7BWSEC9piyoo2oPQ=w384-h384-nc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persentil -- 6 Ağustos 2017; 16:44:19 >

• gerçek olmayabilir iyi araştırın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Persentil kullanıcısına yanıt
    Beyaz sa beyaz ile siyahsa siyah ile kıyaslayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sanırım ekran koruyucudan kaynaklı o görüntü.. arkadaş yardımcı oldu az önce bana. Ekran koruyucuya hiç dikkat etmemiştim resimdeki gibi üstü siyahsa sensör gibi görünmesi muhtemel. Normalde tek sensör varmış ortada aklınızda bulunsun.

• Az önce ben de dikkat ettim. Diğer 7'lere bakıyorum tek benimkine bakıyorum çift, hayırdır inşallah dedim.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.