Şimdi Ara

iPhone 7 alanlar ne olacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fastforyou

Tam tersi 8 farklı dizaynla çıksaydı ozaman sıkıntıydı,şuan güncel kasa kullanacaksın,arkadaş ne guzel demıs 6 plus alıp 4 sene güncel kasa aynı şey 7 içinde geçerli

Aynen öyle. iP6'dan itibaren şu anki tüm iphone modelleri güncel kasa olarak gözüküyor. Önden tamamen aynı. Üstelik çözünürlük değerleri bile eş değer. Sadece parlaklık seviyeleri farklı.
  • iphone 7 32gb güncel fiyat 3300 , yani yurtdışı 2.el cihaz 2500 tl gider . :)(not:her sene bu şekil satıyorum) iphone x 1000 dolar olması sebebiyle aslında bu sene değişen birşey olmadı . Her sene aynı düşüş yaşanıyor . Seneye yeni bir model çıktığında fiyatı iphone x fiyatından düşük olursa . iphone x alanlar 2. elde ne yapar bilinmez . O yüzden iphone x almak pek mantıklı gözükmüyor .
  • Ben sizd demiştim almayin diye:)))128 gb 2600 almiştim her türlü kardayim:)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence satacak olanlar zaten satmıştır bu tanıtımdan önce, kullanacak olanlar ise kayda değer bir şey kaybetmiş sayılmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Designer*

iphone 7 32gb güncel fiyat 3300 , yani yurtdışı 2.el cihaz 2500 tl gider . :)(not:her sene bu şekil satıyorum) iphone x 1000 dolar olması sebebiyle aslında bu sene değişen birşey olmadı . Her sene aynı düşüş yaşanıyor . Seneye yeni bir model çıktığında fiyatı iphone x fiyatından düşük olursa . iphone x alanlar 2. elde ne yapar bilinmez . O yüzden iphone x almak pek mantıklı gözükmüyor .

10. Yıla özel seri olduğundan bence daha düşük olucak seneye gelicek iphone. Özellik gamında daha iyi olması gerek fakat aynı veya bi tık düşük olabilir sırf o ürünü özel kılmak için. Apple downgrade yapmaz farklı ürün gamları yerleştirmez ama bilinmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • *Designer* kullanıcısına yanıt
    Malum alışveriş sitesinde 2800 e kadar düşer bence iPhone 7 o fiyata zaten şuan yurt dışı kapalı kutu satılıyor

• coke019 C kullanıcısına yanıt
    Kapalı kutulular pasaport kaydı gerekiyor . Buda birçok insan için sorun . 2500 belki yuvarlayıp söylemiş olabilirim . Ama kayıt yapılmış bir cihaz 2400 den satılır . Geçen sene 6s 64 2400 tl satmıştım . Maliyet 2550 tl idi. Bu senede iphone 7 2600 tl maliyet 2300 tl bile satsam sorun değil . Ama iphone x geçişi 2 kat neredeyse . 1000 dolar olayı hoş olmadı . Üstüne parayı ekleyip alabilirim yine yurtdışı cihazı . Ama , seneye satarken 4350 tl ye mal ettiğim iphone x 4000 tl ye satılır mı :) 4000 tl ikinci el için büyük bir fiyat . O yüzden yıllardır her sene yaptığım değişimi bu sene yapamayacağım gibi gözüküyor . :)

• ee fark yok daha iyi zaten 8 alanlar için kötü.artı hiçbi özeilliği adam gidip 7 alır.iphone 8 resmen üvey evlat oldu.x in göşgesinde kalacak 7 çıktığında en üst telefondu.

• Keşke elimde 7 olsaydı, bu yazdıklarınız biraz aşırı gibi duruyor.

• Dün 6 yı sattığımda direk 7 almayı düşündüm. İyiki almamışım.

Kafadan 500 lira zarar yazacaktı 1 günde. Şimdi aynı paraya 8 alacağım muhtemelen.

Ayrıca gün içinde "size özel kampanya" diye arayıp cihaz satmaya çalışan Turkcell'i de unutmadım. Net sitesinde 12 ay kontratlı 470 lira iken telefondaki bayan bana özel kampanya olarak 476 lira verdi :) Yarın ararsa 420 falan der heralde.

Kasım değilde Ekim olsa X i de bekleyecem ama 6 yı sattık kaldık Samsung S3'e. Katlanamam 2.5 ay ben buna :(
  • "MAL" beyanı

hayatında ilk defa mı iphone aldın
  • İphone 6S'te ayni sekilde daha yeni aldik degeri dustu ama boyle bakmamak lazim sonucta kullaniyoruz kullanmak icin aliyoruz degeri dusmese nolcak satacak halimiz yok ya..

• Cihan kullanıcısına yanıt
    Senin açtığın konuya ben...

• vatandaş deli gibi iphone 7'leri elden çıkarmaya çalışıyormuş sirkeci'de, siz de geç kalmayın.

iPhone 7 alanlar ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 13 Eylül 2017; 13:19:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IraArel

ip7 alanların sevinmesi lazım.
    ip8 le arada bir fark yoksa ip8 almağa gerek yok demektir.
    Bu da mevcut ip7 kullanıcılarının hoşuna gider.

iPhone 8 ile arasında 6 çekirdekli işlemci gibi küçümsenmeyecek bir işlemci ve bir o kadar da ram farkı var (8 PLUS'ın ramı 4 GB)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlicanNalbat -- 13 Eylül 2017; 13:51:44 >
  • Ayrıca son 3 aydır bangır bangır yeni cihaz geleceği duyuruluyorken bile bile gidip 7 ve 7 plus alanları da anlamıyorum... yenisi çıkınca zaten bir önceki model indirime gidiyor. Her sene bu böyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

quote:

iPhone 8 ile arasında 6 çekirdekli işlemci gibi küçümsenmeyecek bir işlemci ve bir o kadar da ram farkı var (8 PLUS'ın ramı 4 GB)

Başka yerde de yazdım, 8+ RAM'i 3GB değil mi? 4 GB için referans verir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fennezs

quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

quote:

Başka yerde de yazdım, 8+ RAM'i 3GB değil mi? 4 GB için referans verir misiniz?

9to5mac in videosunda söylendi artırılmış geröeklik desteği için 4 gb ram 6 çekirdek işlemci var diye...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OK sağol. Apple sitesinde specler arasında da RAM yok nedense. Neyse en az 3'tr zaten de 4 ise çok daha iyi tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coke019

Malum alışveriş sitesinde 2800 e kadar düşer bence iPhone 7 o fiyata zaten şuan yurt dışı kapalı kutu satılıyor

Bugün telefona sahibinden de ilan açtım . 3 mesaj geldi biri 2250 tl diğer biri de 2400 tl . 2400 tl olan direk gelip almak istiyor. Şuan telefonsuz kalacağım için 2500 aşağısına satmak istemediğim için beklemesini istedim . Hangisini alacağıma da tam karar veremedim . Ayrıca , iphone x kasım ayında çıkacak olması da çok kötü .. 2 ay beklemek sıkıntı yaratacak .. O yüzden birisi 2500 getirene kadar beklicem . İnşallah sonunda 2400 tl yi aramam . :)) alacak kişi bulamazsam oda kötü ..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.