Şimdi Ara

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** (95. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.538
Cevap
62
Favori
136.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İki modeli de kullandım merak etmeyin 7 plus kılıflar için spigen , verus , ringke , tech21 , uag modellerini kullandım uag en iyisi bence sadece teli kalınlaştırıyor şu anda da link de paylaşmıştım nillkin kullanıyorum
  • shark1907 kullanıcısına yanıt
    ben siyah olanını kullanıyorum cihazı hafif kabalaştırıyor ama güzel bi görünümü var
  • Kırmızı kılıf arıyorum yardımcı olun (orjinal apple değil)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oski_58 kullanıcısına yanıt
    Daha ince modellerinin de koruma işini pek yapamayacağını düşünüyorum hocam bu modeli alacağım sanırım

• Telefonum gelmeden koruyucu kılıfım geldi. Ürün görsel açıdan çok başarılı, Hissiyat anlamında da iyi sadece eliniziden kayacakmış hissi yaşıyorsunuz..

• kılıfsız 2 gün kullanın bi daha kılıf takmazsınız :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Kırmızı kılıf arıyorum yardımcı olun (orjinal apple değil)

UAG Magma.

• Arkadaşlar Acil Yardıma İhtiyacım var bi arkdaşıma şirket tarafın dan iphone 7 plus 128gb Red rengi verilmiş kapalı kutu bende de matt black var takas düşünüyor tavsiye edermisiniz iphone red kullanan arkdaşlar varmı acaba
  • Hocam hiçbir farkı yok normal cihazından. Gbsi yüksek ise hemen kap derim yok bire bir aynı renk farkı var ise. Kırmızı kullanırım diyorsan kullan bence. Şahsenben kullanmak isterdim. Donanım anlamında farkı bulunmuyor.

• evet hocam store inceledim renk olarak hoşuma gitti bi arkdaşım da da varken hazır fırsatı değerlendiriyim dedim :)
  • arkadaşlar "Spigen Air Fit 360" hakkında ne düşünüyorsunuz, olumsuz bir tarafı varmıdır pek talep görmeyen bir model gördüğüm kadarıyla. ben ince ve tam korumalı bir kılıf istiyorum o yüzden cazip geldi. ne dersiniz alınır mı ?

http://www.spigen.com.tr/iPhone-7-Kilif-Spigen-Air-Fit-360-2xTempered-Glass-Cam-Koruyucu-Black,PR-2441.html
  • Yeni aldım telefoncudan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 5 Nisan 2017; 17:52:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhgorkem

Telefonum gelmeden koruyucu kılıfım geldi. Ürün görsel açıdan çok başarılı, Hissiyat anlamında da iyi sadece eliniziden kayacakmış hissi yaşıyorsunuz..

Güle güle kullanın 3 aydır bu kılıfı kullanmıyorum elimden kayma sorunu yaşamadım. Telefonun arkasında kılıfın izi çıkıyor rahatsız eden tek şeyin bu olduğunu söyleyebilirim.

• Ekran koruyucu için önerisi olan var mı kenarlarda boşluk bırakmayan 50 tl ye kadar tavsiye bir model link varda alayım şuan kullandığım koruyucu kenarlardan kalkık durumda ve havası çıkmıyor uygun bir model arıyorum

• Arkadaşlar spigenin kendi sitesinden kılıf aldım ön şiparişteymiş sözde kılıf, sitede değiştirmemişler ön sipariş yazmamışlar beni aradılar isterseniz iptal edelim isterseniz gelmesini bekleyin dediler ben iptal edin dedim 4 gün içinde para yatar dediler başına böyle bi durum gelen varmı paranız kaç günde yattı
  • oguzhan297 kullanıcısına yanıt
    1aya kadar yatabiliyor.

Ben siteye telefon acip soruyorum, su urun stokta gozukuyor ama gercekten stoklarinizda mi,yoksa gumrukte mi, simdi siparis versem en yakin ne zaman kargolarsiniz diye. Gorevlinin verdigi cevaba gore de siparisi geciyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 7 Nisan 2017; 11:13:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

1aya kadar yatabiliyor.

Ben siteye telefon acip soruyorum, su urun stokta gozukuyor ama gercekten stoklarinizda mi,yoksa gumrukte mi, simdi siparis versem en yakin ne zaman kargolarsiniz diye. Gorevlinin verdigi cevaba gore de siparisi geciyorum.

saolasın kardeşim ben paranın üzerine soğuk su içcem gibi düşünmüştüm
  • oguzhan297 kullanıcısına yanıt
    Musterih olun,mutlaka yatar.

• Spigen %50 indirim kodu satılık pm ile anında iletişim.

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.