Şimdi Ara

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.538
Cevap
62
Favori
136.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada da indirim vardı. Spigen'den Midnight liquid armor ve ultra hybrid 2 aldım. Bunlarla ilgili deneyimlerimi size aktaracağım yardımcı olanlara tekrar teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar yorumunuzu alabilir miyim ?
    http://www.spigen.com.tr/iPhone-7-Kilif-Spigen-Rugged-Armor-Black,PR-2383.html

ekleme: satın aldım gelince yorumlarımı paylaşırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pink Floyd -- 22 Mart 2017; 14:31:55 >
  • Spigen Apple iPhone 7 Kılıf Ultra Hybrid 2 Black ile Spigen Apple iPhone 7 Kılıf Air Skin (0.3 mm) Black arasında kaldım. Hybrid olan daha korunaklı gibi ama telefon kalınlaşsın da istemiyorum. İki kılıfı da canlı görmedim. Bu nedenle kullanan arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var.

Edit : Para önemli değil, orjinal apple kılıfı da alabilirim. Yeterki telefon kalınlaşmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ravenous -- 22 Mart 2017; 22:24:37 >
  • SweetStar kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam 3 parcadan okusuyor. Ön cam arka kapak ve on kapak, ayrica 1 tane yedek cam yolluyorlar.

• ravenous R kullanıcısına yanıt
    S plusimda air skin kullaniyorum. Uag, orjinal silikon apple kilifa ve spigen tough armor a da sahibim.

Uag tank gibi. Ancak telefonu kalinlastiriyor. Takimla kullanilamiyor, pantolonlarimin cebini deldi. Ancak daga,bayira giderken kullanilir tabi.

Air ise, hem ince hem de korumasi iyi. Bir iki kez dusurdum, telefona hasar gelmedi.

Aliden cafele diye bir markayi siparis ettim, ulkeye giris yapmis, burkac gune elimde olur. Onu begenirsem linkini koyarım.

Velhasil ben spigen air derim. Hem ince,hafif hem de kabul edilebilir bir koruma sağlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 23 Mart 2017; 6:51:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

arkadaşlar yorumunuzu alabilir miyim ?
    http://www.spigen.com.tr/iPhone-7-Kilif-Spigen-Rugged-Armor-Black,PR-2383.html

ekleme: satın aldım gelince yorumlarımı paylaşırım

Ürün elime ulaştı, bu arada kargo çok hızlı gerçekten dün öğlen sipariş vermiştim, sabah geldi. İzmir de oturuyorum.

Ürün ile ilgili ilk yorumum malzeme kalitesi çok güzel, ses, açma kapama tuşları yumuşak bir malzeme sanki kapsız kullanıyor gibi basabiliyorsunuz. Estetik görüntü olarakta aynı resimlerde ki gibi. Slim bir kap ama koruyuculuğunu belli ediyor. Ek olarak sadece hafif elden kayma yapıyor onun harici bir sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: experince

peki hangi kılıf tercih edilebilir? mesela dün akşam bu model 95tl idi şimdiki fiyat 107 tl olmuş ama koruma pek iyi değil galibahttp://www.spigen.com.tr/iPhone-7-Plus-Kilif-Spigen-Air-Fit-360-2xTempered-Glass-Cam-Koruyucu,PR-2436.html

bu kılıfı aldınız mı acaba? benim de cok hosuma gitti bugün 95 tl idi bütün gün uğraştım sistem hatası verdi alamadım. spigeni aradım stoklarda yok zaten ondan hata vermiştir dedi. şimdi baktım 127 tl yazdı. 5 dk sonra yine baktım 111 tl yazdı. bu spigen ne ayak böyle bende anlamadım.

şimdi yani 1 saat sonra tekrar 95 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brownness -- 23 Mart 2017; 22:7:59 >

• ravenous R kullanıcısına yanıt
    Hybrid 2 kullanıyorum baya iyi tavsiye ederim

• parmak izi belli etmeyen 3d kırılmaz cam tavsiyesi olan var mı?

• brownness kullanıcısına yanıt
    35tl'ya düşen kılıftan aldım daha gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetius

parmak izi belli etmeyen 3d kırılmaz cam tavsiyesi olan var mı?

UAG tavsiye edebilirim kesinlikle parmak izi yağ izi vs bırakmıyor ve gercekten diğer temperli camlara nazaran daha saglam duruyor UAG temperli cam diğer muadili ürünlere göre kesinlikle ekranda daha kaygan ve dokunmatik hassasiyeti yüksektir
  • bende aliexpresss den bu kılıfı kullanıyorum. Üretim kalitesi çok iyi (beklentim daha azdı.) telefonu güzel sarıyor her yönden koruyor.(daha düşürmedim ama o hissi veriyor) Parmak izi kalmıyor en önemlisi kamera kısmı korunaklı olduğundan telefona toz girmiyor. Telefonu çok az kalınlaştırıyor. Amazonda buna benzer birkaç ürün gördüm 25$ civarındaydı.(büyük ihtimal aynı firma ürünü)
    link :https://tr.aliexpress.com/item/ROCK-Guard-Series-case-for-iPhone-7-7plus-case-unbreak-Anti-knock-phone-Cover-Drop-protection/32731523864.html?spm=2114.010208.0.0.r0xgrL
    amazon benzerihttps://www.amazon.com/gp/product/B01J2C6HQM/ref=s9_acsd_al_bw_c_x_1_w

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytekink -- 24 Mart 2017; 0:50:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• http://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-7-plus-kilif-liquid-armor-midnight-blue-043cs21191-p-HBV000003CGVI

http://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-7-plus-kilif-ultra-hybrid-2-black-043cs21137-p-HBV000003X8W6

Arkadaşlar bu iki kılıfı aldım gerçekten çok beğendim bugün elime ulaştı. Özellikle ince kılıf severler hiç düşünmesinler direk liquid armor alıp geçsinler. Hem koruyucu kılıf hem de estetik kılıf isteyenler ise Ultra Hybrid 2'yi alabilirler ilerleyen aylarda deneyimlerimi de aktaracağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___Lawyer___ -- 24 Mart 2017; 17:43:57 >

• Aldığım kılıfın fotoğrafınıda yükleyeyim, yukarılarda yorum yapmıştı .

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU***

• telefonu alirken deri storm gray orjinal apple kabi alacaktim, su bu derken telefonu ikinci el alayim dedim.
    satici orjinal apple sarjli kap, iki tane de spigen kap yolladi telefonla beraber (jet black telefon), ustune son 3-4 telefonumda kullandigim 0.3mm diye gecen ince kaplardan siparis ettim 4 tane (tanesi $0.89 gibi komik bir para olunca kirildikca atarim diyip 3-4 tane aldim).

kisacasi tek telefon icin 7 kap var, fakat gunluk olarak storm grayi kullaniyorum. hem telefon yeni diye hem de ince kaplar gelmedi. spigenin iki kabi da hic hosuma gitmedi, biri seffaf digeri jetblack gibi bir gorunuse sahip. sarjli kap ise cok zorda kalirsam odama geri donup takiyorum, en azindan external battery tasimaktan iyidir diye. :)

herhangi bir telefonumda da cam koruyucu takmadim, gerek duymadim cunku. o kadar derin cizigim hic olmadi, catlayan ekranlarim da hep icindeki LCD gittigi icin telefonlar cop oldu (en son kurban S7 hala uzgunum o telefona)

• Acil cam filmi almam lazım arkadaşlar;

Maxboost kullanan var mı? Yoksa spigen tr slim mi alayım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon zaten hayvan gibi, çok kalın kılıf alıp da daha da büyültmeye gerek yok bence.önümüz yaz, ceket cebi falan da olmaz.
    şunu aldım:http://www.hepsiburada.com/case-4u-apple-iphone-7-plus-kamera-korumali-momax-silikon-kilif-seffaf-p-HBV0000024723 hem telefonu büyültmüyor,hem telefonunun güzelliğini kapatmıyor hem de kamera kısmını da koruyor. bir de temperli cam aldım mis gibi oldu.
  • Spigen air skin aldım ip7 için . Fiyat olarak biraz pahalı ama kalite olarak çok beğendim telefonu kalınlaştırmıyor bir süre sonra genişleyip oynama yapacak bi kılıfta değil . Tavsiye ederim ince kılıf arayan arkadaşlara.
  • marka fark etmeksizin fiyat performans kılıfı arıyorum 7 plus için

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.