Şimdi Ara

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.538
Cevap
62
Favori
136.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmetius

İz bırakıyor evet ,silince gidiyor

Bazı videolarda izler geçmiyor falan denmiş ondan sormak istedim. Slim armor almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapağın içi böyle tüylü gibi korumalı tercih edin biç bir iz leke bırakmıyor,öbür türlü zamanla lekeler ve çiziklerin kalması kaçınılmaz.

• kenanmorbulut K kullanıcısına yanıt
    Evet bence yeterli. Alt tarafı denk gelirse yere sorun olabilir düşmesine bağlı ama onun dışında koruma olarak yeterli ön tarafıda çıkıntılı olduğu için cam yüzeye değmiyor. Ayrıca şık sade bir kılıf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 20 Mart 2017; 1:57:58 >
  • Linteki ürünü kullaniyorum ve gayet basarili, tavsiye ederim

• mehmetGoncu kullanıcısına yanıt
    Peki söz konusu urun 3 parcadan mı olusuyor? Tam olarak anlayamadım ben.
  • Beyler uag kılıf okadar güzel ki piyasada beni okadar heycanlandıran başka bir kılıf yok ayrıca,Türkiye satıcısı etik ticarette adı gibi etik ve sadece müşteri odaklı bir firma

İnanın bunlar kılıfsa bunlar esnafsa diğerleri nedir diyesi geliyor insanın

• quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

Beyler uag kılıf okadar güzel ki piyasada beni okadar heycanlandıran başka bir kılıf yok ayrıca,Türkiye satıcısı etik ticarette adı gibi etik ve sadece müşteri odaklı bir firma

Telefonunu kilıf ile fotosunu çekip paylaşır mısınız.

• ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    Şuanda üstünde ash renk plasma var yarın iki kılıf daha geliyor fotoğraflar koyarım

• quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

quote:

Beyler uag kılıf okadar güzel ki piyasada beni okadar heycanlandıran başka bir kılıf yok ayrıca,Türkiye satıcısı etik ticarette adı gibi etik ve sadece müşteri odaklı bir firma

şu an da satılık cihazı satmayı düşünüyorum ilgilenen varsa bilgisi olsun.

• quote:

Şuanda üstünde ash renk plasma var yarın iki kılıf daha geliyor fotoğraflar koyarım

Teşekkürler merakla beklyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Selim_1905

quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

quote:

şu an da satılık cihazı satmayı düşünüyorum ilgilenen varsa bilgisi olsun.

Teşekkürler. Gerçekten çok şık duruyor kalınlığı konusunda endişelerim var.

evet kalınlaştırıyor biraz yalnız kılıf takılı iken gözünüz arkada kalmıyor.
  • Hiç endişelenmeyin mükkemmel bir hissiyatı var yarın gelecek olanlardan birtanesi buydu birde monarch gelecek ki o efsane bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Selim_1905

evet kalınlaştırıyor biraz yalnız kılıf takılı iken gözünüz arkada kalmıyor.

Sağlam olacağına eminim ama ne kadar kalınlaştırıyor bir türlü kestiremiyorum. Mesela bir slim armordan çok daha mı kalın? Ben normalde Apple siyah deri kılıfı kullanıyorum. İnanılmaz memnundum. Hissayatı kokusu falan başka bir şey gerçekten. Ama altı açık olduğu içi geçen maalesef bir düşmede hemen şarj giriş yerinin yanı hafif çizildi bende fazla kalın olmayan estetik ve daha fazla koruyan bir kılıf almak istiyorum. Slim armor ilk adayım ama UAG'ye olan sempatimi de saklayamayacağım

• quote:

Hiç endişelenmeyin mükkemmel bir hissiyatı var yarın gelecek olanlardan birtanesi buydu birde monarch gelecek ki o efsane bence

Uag kılıfların linkini paylaşırsanız konuyu inceleyen tüm arkadaşların işine yarayabilir hocam. Teşekkürler

• http://m.n11.com/arama?s=UAGTURKIYE

Bunu kullanın beyler daha başka markaya bakmazsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenanmorbulut -- 21 Mart 2017; 11:44:28 >

Buyrun hocam, ben de ultra hybrid 2 kullanıyorum mesajınızı görünce cevap veriyim dedim. Henüz 1 haftalık telefonum o yüzden sararma konusunda bir şey diyemiycem. Kılıfın arkası silikon değil tpu dediğimiz malzeme o yüzden sararma yapacağını düşünmüyorum. Genel olarak kılıf başarılı ama arka kısmı parmak izi tutuyor tek dezavantajı bu. Ekran koruyucuyla kılıf arasında tozlanma oluyor ek olarak. Günde bir o tozları temizliyorum gözüme takıldığı için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Viper Driver

Buyrun hocam, ben de ultra hybrid 2 kullanıyorum mesajınızı görünce cevap veriyim dedim. Henüz 1 haftalık telefonum o yüzden sararma konusunda bir şey diyemiycem. Kılıfın arkası silikon değil tpu dediğimiz malzeme o yüzden sararma yapacağını düşünmüyorum. Genel olarak kılıf başarılı ama arka kısmı parmak izi tutuyor tek dezavantajı bu. Ekran koruyucuyla kılıf arasında tozlanma oluyor ek olarak. Günde bir o tozları temizliyorum gözüme takıldığı için.

Teşekkür ederim. Herhalde herkes bana katılır tartışmasız telefona en yakışan kılıf sizin ki özellikle de siyah modeli ve siyah kenarlı hybridi kullanıyorsanız. Ancak sararma endişem umarım sizde sararma olmaz daha önce Note 5 için almıştım ve sararmıştı şimdi cesaret edemiyorum.

Ben de öyle düşünüyorum hem fazla kalınlaştırmıyor da telefonu. Umarım sararma olmaz zira severek kullanıyorum bu kılıfı, tekrar kılıf arayışına düşmek istemem.
  • İşte kılıfın bugattisi ... UAG MONARCH MİDNİGHT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenanmorbulut -- 21 Mart 2017; 20:5:54 >
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.