Şimdi Ara

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.538
Cevap
62
Favori
136.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İphone 7 mat siyah telefon icin kilif ve ekran koruyucu tavsiye edebilir misiniz acil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elimde Almanya'dan gelen 2 adet iPhone 7 Plus için orijinal Spigen Ultra Hybrid Black kılıf mevcut. Kılıfı kendim de kullanıyorum. Türkiye fiyatı 79.90 TL. Spigen.com.tr'de stokta bulunmamaktadır. Kılıflar orijinal kutularında olup, kılıfların iç ve dış jelatinleri sökülmemiştir. İlgilenen arkadaşlara daha uygun fiyattan verebilirim. Özel mesajdan ulaşabilirsiniz. Önceliğim Ankara içi elden teslimdir.

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU***

• Smoch kullanıcısına yanıt
    Anadolu yakasında uygulama yapan var mıdır bildiğiniz?

• kahtalı_mıçı K kullanıcısına yanıt
    derinin kararma ve eskime özelliği vardır.alıncaksa saddle brown veya black olanını tercih etmelisiniz. deri canlı bir yapıdadır sudan, güneşten etkilenir.renkli deri kılıfları boyamadır zamanla eskir ve kir tutar.
  • MustafaOzcelik M kullanıcısına yanıt
    N11 de ilan mevcut ilan sahibine sorabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duyal

http://elago.com.tr/u478/kilif/iphone-7/origin/s7-origin-seffaf.html#.WENAPlG3yEf

Bu elago kılıflardan kullanan bilgisi olan arkadaş var mıdır. Tavsiye eder misiniz.

Ürünü arkadaşımın telefonunda gördüm ve çok güzel gözüküyor. Sert darbelere karşı ne kadar korur orasını bilmiyorum ama normal düşmelerde sıkıntı çıkarmayacağını düşünüyorum. Ama görüntü çok güzel, telefonu hiç bir şekilde kabalaştırmıyor. Eğer ağır ve kalın telefon kullanmak istemiyorum dersen al. Ben de aynısının 6s için olanını arıyorum ama onların ya alt tarafı ya da üst tarafı açık oluyor. 4 tarafı kapalı güzel ince bi kılıf bulamadım bunun gibi 6s'e.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhtintin

derinin kararma ve eskime özelliği vardır.alıncaksa saddle brown veya black olanını tercih etmelisiniz. deri canlı bir yapıdadır sudan, güneşten etkilenir.renkli deri kılıfları boyamadır zamanla eskir ve kir tutar.

O zaman hayırlısı olsun.

• iPhone 7 32 GB Mat siyah cihazım için Spigen Thin Fit Jet Black kılıf sipariş ettim geldiği zaman görselleri paylaşacağım.
  • Arkadaşlar Apple'ın siyah silikon kılıfını kulllanan var mı? Silikon kılıflar çok toz tuttuğu söyleniyor siyah deri kılıf almamı önerir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ab1907

quote:

Orijinalden alıntı: duyal

http://elago.com.tr/u478/kilif/iphone-7/origin/s7-origin-seffaf.html#.WENAPlG3yEf

Bu elago kılıflardan kullanan bilgisi olan arkadaş var mıdır. Tavsiye eder misiniz.

Ürünü arkadaşımın telefonunda gördüm ve çok güzel gözüküyor. Sert darbelere karşı ne kadar korur orasını bilmiyorum ama normal düşmelerde sıkıntı çıkarmayacağını düşünüyorum. Ama görüntü çok güzel, telefonu hiç bir şekilde kabalaştırmıyor. Eğer ağır ve kalın telefon kullanmak istemiyorum dersen al. Ben de aynısının 6s için olanını arıyorum ama onların ya alt tarafı ya da üst tarafı açık oluyor. 4 tarafı kapalı güzel ince bi kılıf bulamadım bunun gibi 6s'e.

5 tl 10 tl bu telefoncularda

• quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

Arkadaşlar Apple'ın siyah silikon kılıfını kulllanan var mı? Silikon kılıflar çok toz tuttuğu söyleniyor siyah deri kılıf almamı önerir misiniz?

Toz tutar, ceket cebi, pantolon cebini tutar. Zaman içinde köşelerden aşınmaya bağlı parlamalar oluşur. Silikon kılıfın elle tutma hissiyatı çok daha güzeldir ve emin bir tutuş sağlar.
    Deri kılıf renkli alırsanız (siyah dışında) zamanlar kirlenip rengi koyulaşır. İlerleyen zaman içinde dış yüzeyinde aşınmalar oluşabilir. Ceket cebi veya pantolon cebine kolaylıkla koyup çıkarabilirsiniz. Tozlu ortamlarda toz tutma durumu olmaz. Silikon kılıf kadar olmasada elde tutuş hissiyatı tatmin edicidir.
    6s plusta silikon kılıf kullandım, 7 plusta deri kılıf kullanıyorum ve derinin kullanımından daha memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kahtalı_mıçı

quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

Arkadaşlar Apple'ın siyah silikon kılıfını kulllanan var mı? Silikon kılıflar çok toz tuttuğu söyleniyor siyah deri kılıf almamı önerir misiniz?

Toz tutar, ceket cebi, pantolon cebini tutar. Zaman içinde köşelerden aşınmaya bağlı parlamalar oluşur. Silikon kılıfın elle tutma hissiyatı çok daha güzeldir ve emin bir tutuş sağlar.
    Deri kılıf renkli alırsanız (siyah dışında) zamanlar kirlenip rengi koyulaşır. İlerleyen zaman içinde dış yüzeyinde aşınmalar oluşabilir. Ceket cebi veya pantolon cebine kolaylıkla koyup çıkarabilirsiniz. Tozlu ortamlarda toz tutma durumu olmaz. Silikon kılıf kadar olmasada elde tutuş hissiyatı tatmin edicidir.
    6s plusta silikon kılıf kullandım, 7 plusta deri kılıf kullanıyorum ve derinin kullanımından daha memnunum.

Ayrıntılı yazınız için çok teşekkür ederim. Siyah deri kılıf alacağım inşallah.

• iPhone 7 plus için spigen liquid armor siparişi verdim. Ekran içinde kavisli koruyucu almayı düşünüyorum fakat bu kılıfla uyumlu olur mu yan ve üstlerden baskı falan oluşur mu acaba. Kullananlar bilgi verebilirse iyi olur ona göre sipariş vereceğim

• ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    Selam dostum ben kullanıyorum. Toz konusu arada olabiliyor ama çok sıkıntı değil. Haftada 1 telefonu kılıfından çıkartıp 1 dk nı ayırarak silmen yeterli oluyor.

Kullanım olarak telefon elden hiç kaymıyor. Ben genel olarak çok memnunum.
  • Uag alan var mi? Fiyatini hakediyor mu sizce?

N11deki yorumlar cok olumlu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UAG candır. Tüm cihazlarımda yıllardır kullanıyorum. Cihazlarım yepyeni duruyor, hem koruması hem şıklığı ve karizması kesinlikle muhteşem. Telefon düşünce değerini daha da iyi anlıyorsunuz.

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/urban-armor-gear-uag-apple-iphone-76s6-kilif-P137856079

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/urban-armor-gear-uag-apple-iphone-76s6-plus-kilif-P137856780

• quote:

Orijinalden alıntı: Fabioss

UAG candır. Tüm cihazlarımda yıllardır kullanıyorum. Cihazlarım yepyeni duruyor, hem koruması hem şıklığı ve karizması kesinlikle muhteşem. Telefon düşünce değerini daha da iyi anlıyorsunuz.

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/urban-armor-gear-uag-apple-iphone-76s6-kilif-P137856079

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/urban-armor-gear-uag-apple-iphone-76s6-plus-kilif-P137856780

Bende begendim. Ekrani veya kasayi kirip 600₺-1200₺ bayilmaktan ve servis vs ugrasmaktansa bir kere saglam bir sey alayim, cihaz olene kadar kullanayim o zaman.

Siparisi veriyorum o vakit. Cevabiniz icin tesekkurler.

Ekran icin de spigen temperli cam siparis edeyim diyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok memnun kalırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: sergen_baba

Selam dostum ben kullanıyorum. Toz konusu arada olabiliyor ama çok sıkıntı değil. Haftada 1 telefonu kılıfından çıkartıp 1 dk nı ayırarak silmen yeterli oluyor.

Kullanım olarak telefon elden hiç kaymıyor. Ben genel olarak çok memnunum.

Siyah deri kılıf ile normal siyah silikon kılıf arasındayım. Siyah deri kılıf diğer deriler gibi bıya atmıyorsa siyah deri kılıf alacak gibiyim. Ancak gelecek zaman için renklş silikon kılıfkarı almak adına deneyimleriniz bana yardımcı olacak teşşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fabioss

UAG candır. Tüm cihazlarımda yıllardır kullanıyorum. Cihazlarım yepyeni duruyor, hem koruması hem şıklığı ve karizması kesinlikle muhteşem. Telefon düşünce değerini daha da iyi anlıyorsunuz.

Plasma serisi dahi kılıf ile 12mm civarı oluyor. Bu oldukça kalın bir telefon yaratmıyor mu?

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.