Şimdi Ara

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.538
Cevap
62
Favori
136.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Deniz

Buyrun
     *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU***

Çok teşekkürler gece mavisi ile çok hoş görünüyor. Ben siyah silikon kılıf düşünüyordum şuan arada kaldım. Aralık ayının ortalarında alacağım inşallah bakalım kılıf hangi renk olacak bende merak ediyorum

Edit: Ekran koruyucunuzun markasını öğrenebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___Lawyer___ -- 22 Kasım 2016; 13:08:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• relling R kullanıcısına yanıt
    Hocam koruması muazzam yine telefona takılmasıda acayip kolay ama tek eksiği acayip parmak izi alıyor. Benim renk jet black arkası çizilmesin diye ön+arka aldım diğer renklerde arkaya normal kılıf bence gayet iş görür. Ben alırken ya fullbody vardı ki yanlardan çok çabuk attıklarını duydum yada rhinoshield'ın ön+arkası vardı. Bende dolayısıyla rhinoshield aldım. Sadece ön alacaksan alternatiflerine bakmanı öneririm çünkü dediğim gibi acayip parmak izi bırakıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smoch

quote:

Orijinalden alıntı: Font_Drakula

quote:

Orijinalden alıntı: srdrpeker

quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

7 plus'un ekranı daha çabuk çiziliyor sanki eskiden 6 kullanırdım cam filmin hisiyatını pek sevmediğimden kullanmazdım şuan 6 da çizik yok 7 plusda mecbur kullancam gibi zira telefonun ekranında kılcal çizikler fark ettim üzdü

Aynen dostlar..Bende yaklaşık 10 gündür ekran korumasız kullanıyorum..dandik bi şeffaf kılıf taktım işte onla evde çıplak şekiilde takılıyorum..ama okadar dikkat ettiğim halde ekranda 3 yerde çizik oluştu..ikisi baya uzun yukarıdan aşağıya..tırnakla çizilirmiş bunu görmüş oldum..yanlışlıkla da olsa..

Şimdi bana hem ekranı tam kaplayan (3D deniyor sanırım), hem de hissiyatı iyi verecek (nano deniyor sanırım) bir ekran kaplama önermenizi rica ediyorum herkezden..Çok teşekkürler..
    Kılıf önerilerine de açığım..koruma 2. Önceliğim hem şık dursun hem ince bir kılıf istiyorum..

Wrapsol yaptırın her tarafı kaplanıyor kılıfısız kullanılıyor.

Wrapsolu acaba en uygun nereden temin edebiliriz?

Meciidyeköy TİM TURKCELL. Kaplamayı da orada yapıyorlar.

• Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    Bende de deniz mavisi var bir de asagidaki kılıf kırmızı renk

https://m.tr.aliexpress.com/item/32738195857.html

• Deniz kullanıcısına yanıt
    İki rengi de beğendim, o yüzden.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

7 plus'un ekranı daha çabuk çiziliyor sanki eskiden 6 kullanırdım cam filmin hisiyatını pek sevmediğimden kullanmazdım şuan 6 da çizik yok 7 plusda mecbur kullancam gibi zira telefonun ekranında kılcal çizikler fark ettim üzdü

Aynen dostlar..Bende yaklaşık 10 gündür ekran korumasız kullanıyorum..dandik bi şeffaf kılıf taktım işte onla evde çıplak şekiilde takılıyorum..ama okadar dikkat ettiğim halde ekranda 3 yerde çizik oluştu..ikisi baya uzun yukarıdan aşağıya..tırnakla çizilirmiş bunu görmüş oldum..yanlışlıkla da olsa..

Şimdi bana hem ekranı tam kaplayan (3D deniyor sanırım), hem de hissiyatı iyi verecek (nano deniyor sanırım) bir ekran kaplama önermenizi rica ediyorum herkezden..Çok teşekkürler..
    Kılıf önerilerine de açığım..koruma 2. Önceliğim hem şık dursun hem ince bir kılıf istiyorum..

Tam olarak nerede oluyor acaba?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tam olarak nerede oluyor acaba?

Mecidiyeköy meydan da karakol ile Murat Muhalebicisi arasında. Güllüoğlunun yanında.

• iar İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam Türkiye'de satan yer var mı bildiğiniz peki?

• quote:

Orijinalden alıntı: ruuuuud

Arkadaşlar şu mıknatıslı araç telefon tutucular ne kadar sağlıklı? telefona mıknatıs yapıştırmaya içim el vermiyor :s adamlar yapıp sattığına göre sorun olmuyor demek lakin kullanıp tecrübe eden var mı?

Bu arada kaliteli araba için telefon tutucu ne önerirsiniz?
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tabip -- 2 Mayıs 2020; 11:25:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreoguz177

apple orjinal silikon kılıfta renk bozulması oluyor mu?

Ben yaklaşık bir aydır kullanıyorum şimdilik bir sorunla karşılaşmadım.

• relling R kullanıcısına yanıt
    Ben yurtdışından almıştım türkiyede satan bir yerin olduğunu sanmıyorum
  • Stainless Hardness kullanıcısına yanıt
    Nasıl storm gray memnun musunuz? Bende de deri siyah var çok memnunum kalitesi, rengi çok iyi, storm gray deride çok dikkatimi çekti alırım belki daha sonra.
  • Tabip kullanıcısına yanıt
    Selam, yapıştırılan bu metal tabakaların takıp çıkarılması kolay mı? Yoksa yapıştıktan sonra zor mu çıkıyor?
  • Dostlar elimde hiç kullanmadığım 2 adet kılıf var.

İhtiyaç sahibi olanlara gönderebilirim.

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU***

• An itibariyle iPhone 7 Plus 128 GB Jet Black ile aranıza katılmış bulunmaktayım.

Ercüment abi @aydcuu ve @Huysuz İhtiyar 'a çok teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar mat siyah kullanıyorum, orta fiyatlı yere filan düşmelerde iyi kötü koruyucu tarzda bir kılıf arıyorum. Tavsiyeleriniz olursa sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tıslamadan dolayı değişim alabilen oldu mu ?
  • DeTaXs kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tabip -- 2 Mayıs 2020; 11:25:36 >
  • İphone 7 plus için arka ve ön kaplama öneriniz nedir? Clear coata baktım ama 109 tl fiyatı var ve ürün şu an ellerinde yokmuş. Kimisi iyi kimisi değmez diyor.
    Ön film ve arka şeffaf kılıf öneriniz var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Çok başarılı buldum ben. Gri kenarlar ve siyah telefon sanki space grey 5s'i andırdı biraz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.