Şimdi Ara

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.538
Cevap
62
Favori
136.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar orjinal silikon kılıfı ucuza nereden temin edebilirim ? Ya da varsa orjinaline yakın çakma satan link paylaşırsanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sypros

http://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-8-iphone-7-kilif-liquid-crystal-matte-black-042cs21247-p-HBV000003X8VU

bu kılıfı kullanan var mı ?

Kamera çıkıntısını korumuyor. Çok pahalı bence. Yine de siz bilirsiniz tabi. Kamera korumalı iphone7 kılıf kullanıyorum, 12,90 TL ye aldım.
  • Merhabalar yeni almış olduğum iphone 7 için kılıf ve ekran koruyucu tavsiyelerinizi beklemekteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Gelince incelerim,bilgilerde mıknatıs olduğu yazıyordu.

Teşekkürler

• gopgop kullanıcısına yanıt
    Satıcının Linki uçmuş. Mümkünse yenilermisiniz..
  • Aliden aldigim cafele marka ekrani ful kaplayan koruyucuyu cikarip attim. Mika gibi bir sey, bu soguk aylarda diaaridan ice girince mika bugulaniyor mu ne oluyorsa elim ekrana zamk gibi yapisiyordu. Bir de ekranin kenid isigini cok kestigini farketmistim. O kadar marka denedim ki, en sonunda yine güvenli liman olan spigene geri dondum. Dokunmatik mukemmele yakin, yukarida saydigim sorunlar yok. Bu da yanlardan ekrani tam kaplamiyor ama yine sgpden airskin ile olayi biraz olsun cozdum. Tough en iyisi ama kalinlastiriyor, airskin kullanayim biraz, telefonun inceligini deneyimleyeyim...

Demem odur ki alideki ucuz ekran koruyuculara para vermeyin. Spigen hbde bazen sepette %40 indirimli satiliyor, kargo ucretsiz.

•  *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU***

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU***

Su kilifi nerde buluruz ya ali de falan bulamadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 27 Kasım 2017; 18:2:21 >

• gopgop kullanıcısına yanıt
    Güzelmiş laciverti efsane olurdu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

Su kilifi nerde buluruz ya ali de falan bulamadim

Fenaymış hocam kaplama gibi duruyor , kırmızısı olsa efso durur telefonda

• Arkadaşlar uzun süredir iphone 7 jet black telefonumu kılıfla kullanıyordum ama şunu fark ettim kılıf telefonu resmen çiziyor.
    Şimdilik çıkardım kılıfı kılıfsız kullanmak çok hoş ama bir yere falan koyarken rahatca koyamıyorsunuz çizilecek edecek diye. Bir önerisi olan var mı bu konuda ne yapılabilir. Çizmeyen çok ince olan kılıf öneriniz var mı?
  • Hayırlı akşamlar arkadaşlar,spigen 360 koruma kılıfları nasıldır.koruması ve telefonu kaba gösterir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler elden kaymayan siyah ve yumuşak kılıflardan hangisini önerirsiniz? Telefon 7 plus.

• Arkadaşlar telefonum iPhone 7 Plus Silver. Aşağıda resmini attığım Verus marka kılıftan kullanan var mı? Varsa memnun musunuz? Sizce 100 TL’ye alınır mı? Ne diyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 29 Kasım 2017; 3:16:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

Arkadaşlar telefonum iPhone 7 Plus Silver. Aşağıda resmini attığım Verus marka kılıftan kullanan var mı? Varsa memnun musunuz? Sizce 100 TL’ye alınır mı? Ne diyorsunuz?

Bu kılıfı sipariş geçtim.

• arsima kullanıcısına yanıt
    Hocam bendede aynı cihaz var arkası için ince filmlerden alıp yapıştırdım. Kılıfta sipariş ettim bu şekildeki kılıfla kullanınca kılıfın telefona zarar veremeyeceğini düşünüyorum. Sizde deneyin isterseniz.

• Günaydın arkadaşlar spigen rugged armor extra siparişini verdim .şimdi sıra cam filminde sağlamlık ve ekranı koruması bakımından hangi ürünü önerirsiniz.

• İphone 7 Plus için aldığım Tough Armor Gold renk kılıfımı ihtiyacımdan ötürü satmak istiyorum. çok kullanışlı ve güvenli bir kap. ankara veya bursa içi elden teslim edilebilir. diğer şehirlere havale ardından kargo yapılır. kutusu faturası vs vardır. 2 haftalık falan çok az kullanıldı. Spigende indiirmli hali 90 TL ve Gold rengi yok. pm ile ulaşabilirsiniz. iyi günler
  • şans eseri burdaki bir mesaj üzerine aliexpress'ten iphone 7 için 2 tane apple silikon kılıf sipariş ettim.

orjinalini daha önce almıştım ve bi kılıfa 170 lira verilmez diye bir kaç gün kullanıp iade etmiştim.

2 tane sipariş verdim siyah ve kırmızı az önce elime ulaştı. orjinalini kullandığım için biliyorum dokunma hissi aynı. orjinalini deneyenler bilir güzel bi hissi vardır apple silikon kılıfların birebir aynı bu his.

1 tanesine 170 lira vermeye gerek yok 2 tanesi aliexpress'te 40 lira. kanser etmezse güzel kılıf.

• neoorog kullanıcısına yanıt
    1 ay sonra bi chek-up yaptırırsın 🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.