Şimdi Ara

İPHONE 7 32GB Mat Siyah Kusursuz (Yurtiçi Garantili) - 2400₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Gaziantep Renk #Siyah Model #Iphone 7 Kapasite #32 GB İlan Türü #Satılık Kayıt Durumu #Kayıtlı Apple #Cihaz Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 İPHONE 7 32GB Mat Siyah Kusursuz (Yurtiçi Garantili) - 2400?
    - Ürün vatan bilgisayardan alınmıştır. Kutusu faturası orjinal kulaklığı şarjı duruyor.
    - 2020 ocağa kadar garantili ve daha önce hiç servise veya tamire gitmemiştir.
    - Çizik kırık eziği yoktur tertemiz kullanılmış telefon. Kozmetik olarak 10/10 alır.
    - Bataryası şu an %81 isterseniz servise gönderip değiştirtebilirsiniz.
    - Şu güne kadar kullandım taş gibi telefon bundan sonrada sorun çıkaracağını sanmıyorum.
    - Cihaz 12.4.1 Sürümünde

Takas olarak 9T Pro cihaz arıyorum onun harici nakit satmayı düşünüyorum.

Gaziantep içi elden teslim edebilirim diğer illere önce havale sonra kargo şeklinde satıyorum.

Taksitli satış olabilir

İPHONE 7 32GB Mat Siyah Kusursuz (Yurtiçi Garantili) - 2400₺İPHONE 7 32GB Mat Siyah Kusursuz (Yurtiçi Garantili) - 2400₺İPHONE 7 32GB Mat Siyah Kusursuz (Yurtiçi Garantili) - 2400₺İPHONE 7 32GB Mat Siyah Kusursuz (Yurtiçi Garantili) - 2400₺İPHONE 7 32GB Mat Siyah Kusursuz (Yurtiçi Garantili) - 2400₺İPHONE 7 32GB Mat Siyah Kusursuz (Yurtiçi Garantili) - 2400₺İPHONE 7 32GB Mat Siyah Kusursuz (Yurtiçi Garantili) - 2400₺
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 2400 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 21 Ocak 2020 Satıldığı Şehir : Gaziantep Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Fiyat takip.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyat takip. Takas düşünürmüsün sıfırdan farksız kullanılmamış pil 90 Iphone 6 32GB

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat takip. Takas düşünürmüsün sıfırdan farksız kullanılmamış pil 90 Iphone 6 32GB

• Fiyat takip
  • fiyat takip
  • MertOktay M kullanıcısına yanıt
    Ürün satıldı

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.