Şimdi Ara

Iphone 7 10.3.3 jailbreak ne oldu? Arafta mi kaldik biz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aslinda sorum basliktaki kadar. İphone 6s lere kadar herkes jb yapti,
    11.1.2'ler jb yapti

Biz kaldik boyle. Meridian falan deniyor ama iphone 7 10.3.3'te deneyen kimseyi goremedim.
    Yalniz miyim, var mi benim durumumda olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Al bendende o kadar.. iphone 7 10.3.3 beklemedeyim. Cydia için saurikten güncelleme beklicez sanırım başka çare yok. Tadı tuzu kalmadı artık elmanın.. Bir jb için sene bekliyorsun ondada cydia cart curt bazen diyorum sat gitsin al bi android vur isteğin gibi kırbacı at istediğin room'u ver root yetkisini yapıştır.. bu ne yaw darlandım ! İçimi döktüm resmen :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bygr33n

Al bendende o kadar.. iphone 7 10.3.3 beklemedeyim. Cydia için saurikten güncelleme beklicez sanırım başka çare yok. Tadı tuzu kalmadı artık elmanın.. Bir jb için sene bekliyorsun ondada cydia cart curt bazen diyorum sat gitsin al bi android vur isteğin gibi kırbacı at istediğin room'u ver root yetkisini yapıştır.. bu ne yaw darlandım ! İçimi döktüm resmen :)

Az kaldı kafam attı artık. Jb bekle, oldu olmadı. Yarım mı tam mı, cart curt yeter ya. Artık uğraşamıyacam.

• Eskiden jb bin çok farklı anlamı vardı hele untetheret çıkardı simdi 7 plus icin bekliyoruz ne olduğu belli değil daha en iyisi hiç yapmamak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

Eskiden jb bin çok farklı anlamı vardı hele untetheret çıkardı simdi 7 plus icin bekliyoruz ne olduğu belli değil daha en iyisi hiç yapmamak

Ne yalan söyliyeyim tethered olduğundan beri yapmıyorum... İlk JB + UL işlemini i4 ile yapmıştım.
  • Ben de umutsuzca bekliyorum tek isteğim ngx play

• quote:

Orijinalden alıntı: xbreakx

quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

Eskiden jb bin çok farklı anlamı vardı hele untetheret çıkardı simdi 7 plus icin bekliyoruz ne olduğu belli değil daha en iyisi hiç yapmamak

Ne yalan söyliyeyim tethered olduğundan beri yapmıyorum... İlk JB + UL işlemini i4 ile yapmıştım.

Aynen öyle bende iPhone 5 yapmıştım hey gidi hey

• Topu topu sadece bir kac tweak icin istiyorum, takip etmekten biktim artik...

Daha once android kulaniyordum ama o telefonlar da aldiktan 1 ay sonra hic degeri kalmiyor diye iphone'a gectim.

Kullanamadiktan sonra degeri olsa ne olur olmasa ne olur diye arada kaldim acikcasi...

• Meridian electranın kullandığı substareti kendiside çalıştırmayı başardı yakındaçıkar sizde tweak yüklersiniz electradaki gibi

• İnsallah, hala bekliyoruz ...

• Bir gelişme varmı arkadaşlar ?

• iPhone 6 kullanıyorum 1.3.1'deyim ama UT olmadığı için yapmıyorum öyle de bekliyorum bi umut işte...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hic bir gelisme yok , hala bekliyorum 😖

• quote:

Orijinalden alıntı: blackeyes

Ben de umutsuzca bekliyorum tek isteğim ngx play

Aynen, jailbreak benim icin sadece ngx play icin var. Youtube da videolar var jailbreaksiz yukleniyor falan diye ama denemedim

• Son durumlar nedir ? Yeminle gittim sıkıntıdan 2. El android aldım onu bızıklıyorum.. Ve sonunda rahatladım 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

iPhone 6 kullanıyorum 1.3.1'deyim ama UT olmadığı için yapmıyorum öyle de bekliyorum bi umut işte...

Daha çok beklersiniz hocam, istiyorsanız yapın jailbreak. Çünkü daha ios 9.3.5 64 bit bile çıkmadı 32 bit olanlar da önceki versiyonlar olmasına rağmen tethered. Yani artık untethered çok zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: RAFREF

quote:

iPhone 6 kullanıyorum 1.3.1'deyim ama UT olmadığı için yapmıyorum öyle de bekliyorum bi umut işte...

Daha çok beklersiniz hocam, istiyorsanız yapın jailbreak. Çünkü daha ios 9.3.5 64 bit bile çıkmadı 32 bit olanlar da önceki versiyonlar olmasına rağmen tethered. Yani artık untethered çok zor.

Alıntıları Göster
    Mecbur yaptım zaten, iPad Mini Retina 9.3.5'te bekliyor o da Jb yi bir umut.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Mecbur yaptım zaten, iPad Mini Retina 9.3.5'te bekliyor o da Jb yi bir umut.

Hayırlısı hocam. Benim air 2, 5c ipod 5 falan hepsine jb yaptım. Şimdi iphone x için bekliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.