Şimdi Ara

iPhone 7+

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Samsung galaxy s7 kullanıcısıyım ve elime iPhone 7+ 128 GB geçti. Acaba iPhone'a geçiş yapmalımıyım? Geçersem artı ve eksiler ne olur sizce?

(Mesela s7'ye göre iPhone biraz daha büyük kalıyor, bu bana göre eksi bir durum)

Birde iPhone kasa rengi siyah. Bunu metal grisi ya da başka bir renge çeviriyorlar mı? Ne kadar tutuyor? Bilginiz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adsızhesap2 -- 13 Haziran 2017; 16:13:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Renk çevirme,kasa değiştirme, istediğiniz bir renk kasa rengiyle gibi olaylar mevcut değil apple store resmi olarak. Ama siz alıp farklı kasa renklerini diğer teknik servislerde değişim yapabilirsiniz.
  • O şekilde yaparsak garantisini devre dışı bırakmaz mı hocam

• Tabiki de devre dışı kalır. El altı servisleri kastetmiştim zaten. Uğraşmaya değmez o yüzden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 14:53:0 >
  • Hocam örneğin kapak orjinal olarak değişse bile okuyamazmı simi?

Genelde klasik telefon işlemleri dışında pek bir şey yapmıyorum.

Ancak gmail kullanımı ve bildirimlerin gelmesi önemli.

Müzikle oyunla vs zaten uğraşmıyorum

Çıktı felan almam gerekince de mailden gönderip pc den alıyorum

Resimler için facebooka yükleyip pc ye çekiyorum

Hafıza ise 128 gb olduğundan çok çok çok yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adsızhesap2 -- 13 Haziran 2017; 21:44:18 >
  • adsızhesap2 kullanıcısına yanıt
    [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 14:53:7 >
  • Yaklaşık 4yıldır android kullanıcısıydım f/p canavarından tutun amiral gemilerine kadar kullanma şansım oldu s7 yi de deneme şansım oldu ancak 2-3haftadır 7+ kullanıyorum ve bir şikayetim yok, androiddeki gibi özgür değilim telefon dosyalarına erişim vb güzel bir şeydi bu tarz rahatlıklar androidi özletiyor ama onun dışında stabilite olsun ekran kamera vs olsun memnun ediyor insanı. iphone7 kullanma şansım da oldu 6s+ da denedim ekran boyutuna karar vermek için ancak hala 7yi elime aldığımda çok küçük geliyor ancak 7+ daha iyi bence kullanım açısından tek sıkıntısı cebe sığma olayı eğer kaba bir kabınız varsa cepten biraz taşabilir ya da çıkarırken zorlanırsınız biraz.
  • S7 kullanıyordum iki gün önce 7+ aldım İnan ki sistem aşırı rahat akıyor cihaz resmen. Kamerası on numara. büyük olmasına büyük haklısın. Tek el kullanım birazcik zorluyor. Androidde cihazın dosyalarına erişmek arkadaşın dediği gibi güzel bir olaydı. Ama telefon bu sonuçta bulut Hizmetleri sayesinde de pek gerek duymuyordum s7de bu cihazda da duymayacak gibiyim müzik atma olayı zaten Spotify kullanıyorum. Kasa değişimini bosver cihazın orijinalliğini bozma. Siyah renk bence güzel. Benim gibi düşüne çok kişi var. Elindeki cihazı başka renk kullanan biri ile takas edebilirsin. Ayni benim gibi siyah seven biri ile hafıza boyutu ve garanti meselesine dikkat etsen yeter. Tavsiyem 7+ı kaçırma.

S7’de özlediğim seyleri söylersem; hızlı şarj kesinlikle çok özlüyorum 7+ 3 saatte doluyor. Ama s7den daha iyi gidiyor şarjı bu konuyu bu şekilde es geçebilirsin. Çünkü günü rahat 30-35 şarj kalarak bitiriyor. AOD; kilitli iken ekranda saat gösterimi. Bi de şarjtayken kulaklık takma. İnan ki başka bir şeyine şimdilik ozlem duymadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi watch4me -- 14 Haziran 2017; 15:49:3 >

• Android'i seviyorsan geçme
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.