Şimdi Ara

Iphone 6S vs Iphone 6 Plus Şarj - Performans vs.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Lg G2 artık yavaş yavaş sıkılmamla birlikte yeni cihaz arayışlarına girmiş bulunuyorum. Aslında LG stabil bir telefon olsaydı belki kullanırdım ama malesef ki klasik android sorunu olan bir yıldan sonra ki kullanımlarda, yavaş şişme belirtileri beni benden almak üzere. En son 3G S kullanmam sebebi ile yeniden o günleri arayış ile bir Apple sevdası oluşmaya başladi.

Öncelikle, şarj konusu herşeyin önünde diyebilirim. Etrafta priz aramak gibi derdim olsun veya powerbank yanımda gezmek gibi bir durum istemiyorum. Ben telefonda oyun oynayan bir insan değilim. Whatsapp, Facebook, İnstagram ve telefon görüşmeleri dışında işlem yapan biri değilim.

Bunun dışında bu iki telefon arasında performans olarak bildiğim kadarı ile belirgin farklar yok ? 3D touch muhabbeti pek arayacagım bir özellikte sayılmaz aslında. Kronik problemleri var mı bu iki cihazın ?

Son olarak gün içinde cepte büyüklük farkı kayıda değer mi ? Taşıması sıkıntı oluyor mu ? 6 Plus in[../b]

Ama dediğim gibi herşeyin önünde sarj performansı...

Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

• Ilk kistas sarj ise iphone u ele.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 plusun şarjı gerçekten diğer iphone modellerine göre bariz iyi iphone alacaksanız kesinlikle plus taşıması vs zor değil sadece abartılıyor altı üstü 5.5" bir cihaz.

• Kesinlikle iphone sarj konusunda problemi yok artik plus icin konusuyorum

• pılaslar pil konusunda çoğu dandroidden iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

pılaslar pil konusunda çoğu dandroidden iyidir

6splus kullandım şuan note 5 kullanıyorum ve note 5 te 10 saat ekran aldığım zamanlar bile oldu. 6splusla 10 dakıka ekşiye giriyorum %3-4 şarj gidiyor.internetten dizi izleyeyim diyorum %11-12 civarı şarj gidiyor bu note 5'te %6 civarı bir şey.iphone kullanırken yanımda powerbank taşımaktan bi hal oluyordum çok şükür atlattık onu da. aynı miktar kullanımda iphone ile son şarjdan 18 saat felan geçiyordu note 5 ile bu süre ortalama 1 gün.

şarj konusunda çoğu androidin yanına yaklaşamaz ios fanboyluk yapıpta milleti yanlış yönlendirmeyin.herkes sizin gibi kolay kazanmıyordur belki de parasını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emple -- 3 Mayıs 2016; 11:58:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emple

quote:

Orijinalden alıntı: ø

pılaslar pil konusunda çoğu dandroidden iyidir

6splus kullandım şuan note 5 kullanıyorum ve note 5 te 10 saat ekran aldığım zamanlar bile oldu. 6splusla 10 dakıka ekşiye giriyorum %3-4 şarj gidiyor.internetten dizi izleyeyim diyorum %11-12 civarı şarj gidiyor bu note 5'te %6 civarı bir şey.iphone kullanırken yanımda powerbank taşımaktan bi hal oluyordum çok şükür atlattık onu da. aynı miktar kullanımda iphone ile son şarjdan 18 saat felan geçiyordu note 5 ile bu süre ortalama 1 gün.

şarj konusunda çoğu androidin yanına yaklaşamaz ios fanboyluk yapıpta milleti yanlış yönlendirmeyin.herkes sizin gibi kolay kazanmıyordur belki de parasını.

ne kızıyon be çoğundan dedik, note serisi pil konusunda iyidir

• Şimdi arkadaşlar hiç bir şekilde 6S, ile bir günü çikaramaz mıyım? Çünkü gerçekten plus kullanılacak gibi gelmiyor.

Telefonda yaptıklarım, Whatsapp, Facebook, Arama, mail kontrolu. Başka birşey yaptığım söylenemez. :)
  • Plus kurtarırsa 6s zor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6S 1 günü çıkaracak pile sahip, çok aşırı kullanmıyorsanız yetecektir..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6S ile 7 saat 15 dakika ekran süresi alıyorum.. günü rahat çıkarır.
  • iPhone 6s :

sabah 06:00 da şarjdan çıkardım

1 saat 41 dakika kullanım
    9 saat bekleme
    şu an yüzde 77 de.

Telefon yeni 1 hafta olmadı daha.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.