Şimdi Ara

iPhone 6s ve iPhone 6S Plus, 16 Ekim tarihinde Türkiye'de satışa çıkıyor (Fiyatlar belli oldu) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
960
Cevap
5
Favori
23.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ocak ayında 2800TL'ye aldığım telefon şimdi olmuş 3900TL. Paramız erimiş bitmiş.
  • Ersin ÇAKI kullanıcısına yanıt
    İlk defa böle bir durum söz konusu resmi sitesinde fiyat mevcut değil,16 ekim önsipariş tarihimi yoksa genel satış tarihimi acaba,gerçekten fiyatlar çok yüksek 64 gb havale ile 3800e gelir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız askeri değil o, asgari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok pahali demisiniz ve haklisiniz ama aci Turkiye gercegini unutmusunuz.Asgari ucret alip ac karnimi zor doyuruyorum diyenler bu fiyatlar icin siraya girecekler ve uzun kuyruklar olusturacaklar , tabi Apple de bunu biliyor , fiyatlar 3000 degil 4000 den baslasa yine peynir ekmek gibi satar hic supheniz olmasin...
  • yav şu telefona 3000 lira verip amerikayı zengin edenler hiç allahtan korkmuyormu türkiyede aylık 1 milyon yelefon satılıyormuş bu ülkenin zorla ihracat yaparak kazandığı paraları böyle 4 yıl sonra çöp olacak şeylere vermeyin şu telefonda yapıp general mobile 4g de yapadığınız kaç şey var biri 699 lira diğeri 3099 üstelik 3099 olan hafıza kartı desteği olmayan 16gb bi telefon şaçtaneniz modern combat 5 real racing 3 oynuyor yada telefondan aide ile yazılım geliştiriyor allahtan korkun allahtan müslüman olmayanlara sözüm yok.herkes üstüne alınmasın.
  • İphone 6 ya zam gelmeden önce, yakşalık 10 ay önce 2.650 tl ye 64 gb ını aldım. mutluyum. 6s almaya kalksak 3499 tl verecez. arada 850 tl fark var. hiç gerek yok.
  • Bu sene önsipariş olmayacak sanırım.direk 16 ekim satış

• Yine peynir ekmek gibi satılacak
  • ABD'de 650$ lik telefon başka ülkelerde 700$ iken
    Bizim ülkeye gelince 1000$ oluyor bu vergiden kaynaklanmiyor alan kesim suçlu

• Arkadaşlar bu telefonu ben dahil hepimiz uzun bir süre bekledik. Evet dolar kuru bizim elimizde olan bir şey değildi fakat bu kadar da kötü bir fiyat politikası olamaz. Devletin aldığı vergilere mi para ödeyeceğiz, Telefonun özelliklerine mi para ödeyeceğiz yoksa dolar kuruna mı para ödeyeceğiz? Her şey için bir ödeme planımız var resmen. Boykot oluşturalım bence. Ciddi anlamda yayılsın Zorlu ve Akasyaya kimse gitmesin. Tabii ki bunu engelleme şeklinde değil de bilinçli bir şekilde hareketlenme ile yapalım. Parası olanlar almasın telefon piyasaya çıktıktan sonra 1-2 hafta hatta dayanabiliyorsak 1 ay almayalım. Hepimiz biliyoruz ki ne kadar ihtiyaç doğrultusunda olsa bile 64gb en ideal seçimdir herkes için ve bu hafızaya sahip telefonun fiyatı 3500tl. Arkadaşlar gerçekten durum çok ciddi. 3500tl vermek değil önemli olan, önemli olan 3500tl yi neye veriyoruz biz? Telefonun bataryası zaten tam bir muamma. Şahsen kendi adıma konuşuyorum ios9 ile gelen şu pil ömrünü uzatan uygulama o kadar net bir şey değil veya uzun bir süre telefon kullanımı için sürekli o modda mı taşıyacağız telefonu? Almayalım arkadaş 1 ay kimse almasa tek tük müşteri gitse mağazaya Apple anlar ne yapmış olduğunu. Bu fiyatlarla salak yerine konulmuyoruz bunun anlamı daha farklı bence. Yazık günah yemin ediyorum ya.

• 2015 yılında 16 gb telefon üretip insanları 64 gb almaya zorlamak ayıptır.

çaktırmadan zam demektir bu.
  • Bu fiyata alana Allah akıl fikir versin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben alacam turkcel 24 ay kontratlı
  • Babama aldıracağım ama hakkaten bu fiyat nedir be...

• bu fiyatlara gerçekten inanası gelmiyor insanın
  • İyi ki Amerikada yasiyorum. Burada insanlar 1 haftalik maasiyla 64gb alabiliyor. Turkiyede asgari ucretin 3 kati telefon. Turkiye bitmis resmen..

• iPhone 6S 16GB 649*3,05=1980 TL ülkeye giriş fiyatı.

1980*0,25(ÖTV)=2475*0,18(KDV)=2920 TL olması gerekiyor tüm vergiler dahil. Aradaki fiyat farkı nedir? Satıcı falan mı?
  • 4.300 tl ye telefon ulan ne hale geldik be alan adama hiç bir şey diyemiyorum keriz desek para benim sanane dicekte olay keşke bundan ibaret olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

iPhone 6S 16GB 649*3,05=1980 TL ülkeye giriş fiyatı.

1980*0,25(ÖTV)=2475*0,18(KDV)=2920 TL olması gerekiyor tüm vergiler dahil. Aradaki fiyat farkı nedir? Satıcı falan mı?

kar etmesin mi adamlar
  • 16gb'a 3100 tl istemişler. Bu telefon Türkiye'de alınmaz. Amerikalılar bizim 700 liramız gibi alırken, sıradan fiyatta bir telefonken, bizde dolar kuru ve vergiler sağolsun lükse giriyor artık.
    Doların artık düşmeyeceği ve krizde olduğumuz gerçeğini de kabullenin, satılıp sıcak döviz girişi yapacak şey kalmadı ülkede. Ülkemizin gerçek ve normal hali budur,
    Liradan 6 sıfır atılıp Doların 1.4-1.5tl olduğu günler sıcak para ile göz boyamaydı.
    Üretim, ihracat, sanayi olmadan, hazırı satarak olmaz bu işler. En azından gördüğünüz gibi uzun süreli olmaz.
    Avrupalı çoğu ülke de bunları ithal olarak alıyor, kendisi adam gibi telefon üretemiyor, ama yine de ucuza alıyor. Neden ?
    Çünkü adamlar mobilde iyi olmasa da başka sektörlerde global olarak ekonomisini konuşturuyor. Biz başka sektörlerde de adam gibi varlık gösteremiyoruz, sorun orada.
    Varsın telefon üretmeyelim, başka sektörlerde iyi olalım, o da yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vain -- 28 Eylül 2015; 19:00:33 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.