Şimdi Ara

iPhone 6S Sorunsalı iOS 10.3.3 (14G60) -> iOS 11.1.2 (15B202)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Edit: Beyler iOS 10.3.3 yükleyin bence temiz kurulum yaparak apple halen 10.3.3 sürümüne imza destekliyor dfu modunda dönün derim, ios 10.3.3 dosyasını ipsw.me adresinden edinebilirsiniz.

ios temiz kurulum, ipsw kurulumu veya direkt ingilizce how to install clean ios with ipsw gibi aratırsanız çıkar google da sonuçlar

%80 şarjla 7 saat civarı süre alıyorum arkadaşlar çok iyi diyor bu süreye.

Not: iPhone'umu bul u kapatın bu işlemi yapmadan önce ve yedek alarak yapın çok basit bir işlem bir hafta kullandıktan sonra bataryası oturur telefonun.

%20 nin altında kullanmayın telefonu batarya zamanla şişme yapıyor ömrü kısalıyor lityum ion pillerin hepsinde bu olay var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DE2D5524E -- 20 Kasım 2017; 23:48:17 >

• bu ekran süresi mi çabuk bitiyor hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran süresi derken, telefonu elime aldığımda çok çabuk şarjı azalıyor hocam. Bazı günler hiç kullanmadığım oluyor wifi veri bağlantısını kapatıyordum iş yerindeyken mesai bitimi bakıyordum %1-5 arası azalma oluyordu. Şimdi işi bıraktım daha çok hissediyorum şarjın kullanımda çabuk bitmesini buda moralimi bozuyor sonuçta ben telefonu iletişim için aldım günde iki defa şarj etmek ilk defa başıma geliyor önceden android custom firmware geliştiricisi olarak eski cihazlarıma binlerce kez yazılım yüklemişimdir sürekli sarj (data) kablosu takılı kurtarma modunda kullanmışımdır yinede o cihazların bataryası eskimiş bile olsa bir günü kurtarıyordu iPhone benim için hayal kırıklığı oldu sarj yuzunden.
  • Sonuçta kimse sana zorla apple alcaksın demiyor %1 lik kısma gelince sistem yeterince karşılamıyor telefon artık kapanma aşamasına geliyor sen aç karınla kar küreyebilirmisin biraz mantıklı düşünün

• Bu ekran süresi fazla bile, üzgünüm ama iPhone bu. %1'lik kısma çok güldüm konudaki, ciddi miydiniz orada? Şarj %1 olmuş ve niye kasıyor mu diyorsunuz? Telefon kapanmaya hazırlıyor kendini pil tamamen boşalacak, yapmamanız gereken bir şey ayrıca. %20'nin altına aşırı düşürmemeye çalışın. 1 yıl sonra 6 saati de göremezsiniz yoksa.
  • Merhaba.
    Sanırım ios 11 6s için fazla sıkıntılı bir sürüm. Bundan dolayı olmalı ki Apple sadece 6s için 11 den 10.3.3 e düşürmeye izin veriyor. Bende 6s kullanıcısıyım ve dediğiniz problemlerin hiç birisini yaşamıyorum. Size tavsiyem 10.3.3 e geçiş yapın. Eminim memnun kalacaksınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir 6s kullanicisi olarak sunu soyleyebilirimki ios 11 6s i mahvetti. Powerbanksiz dolasamaz oldum. Soguk bir yerde yasiyorum ve telefonu disarida kullanmam mumkun degil cunku hava sogudugunda telefon kendi kendine kapanmaya basladi(6s in kronik problemi internetten bakabilirsiniz) kisacasi 6sde omrunu yavas yavas doldurmak uzere

• 10 yaşımdan beri telefon kullanırım ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım diğer telefonlarda böyle bir şey yoktu şarj mı bitti pat kapanırdı telefon, dışardayken dert etmiyorum bitsin sarj ama konuşmam yarım kalmasın diyorum karşıdakine diyim sarjım bitiyor haberin olsun, o kasılma anlık olmuyor yalnız %1 e düştümü 10-15dk boyunca kasılma devam ediyor.

Yinede ilginize teşekkürler.

• Zaten telefon yeni üretim galiba 10.3.3 kurulu geldi fabrika çıkış üstüne güncelleme yapmadım hiç jailbreak olayı yüzünden düşük sürümde kullanayım dedim.

Anladığım kadarıyla iPhone ların olayı bu sarj konusunda, neyse teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: r0meo

Zaten telefon yeni üretim galiba 10.3.3 kurulu geldi fabrika çıkış üstüne güncelleme yapmadım hiç jailbreak olayı yüzünden düşük sürümde kullanayım dedim.

Anladığım kadarıyla iPhone ların olayı bu sarj konusunda, neyse teşekkür ederim.

Emin ol iphonelarin sarj olayi bu degil gercekten. Bundan once 6 plus kullaniyodum ac gozluluk edip bunu almasaydim sarji efsaneydi 6 plusin plus serileri pil konusunda mukemmel

• YoungScientist kullanıcısına yanıt
    Hocam normali o değil mi zaten ip6 plus 2915 mAh batarya ip6s 1715 mAh bataryaya sahip. Bu adamlar niye bu kadar az batarya koyuyor anlamadım tamam stabil bir işletim sistemin var da bariz ortada son kullanıcıya yetereiz kalıyor şarjı telefonun pazarlama politikasıysa batsın böyle politika şahsen iphone 6s i gittiği yere kadar kullanacağım daha da iphone almam.

• Buradan kontrol edin belki bataryanız değişim programı kapsamındadır:https://www.apple.com/tr/support/iphone6s-unexpectedshutdown/

• Benimki yeni üretim hocam yeni çıkan 32 gb serilerinden galiba o yüzden batarya değişim kapsamında değil ilgilendiğiniz için teşekkürler.

• anladım hocam sma ekran görüntünüz sürelerin mükemmel olduğunu gösteriyor 😊

• %60 sarj yine çok fazla kullanmadım telefonu son tam şarjdan sonraki süreler böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: r0meo

Hocam normali o değil mi zaten ip6 plus 2915 mAh batarya ip6s 1715 mAh bataryaya sahip. Bu adamlar niye bu kadar az batarya koyuyor anlamadım tamam stabil bir işletim sistemin var da bariz ortada son kullanıcıya yetereiz kalıyor şarjı telefonun pazarlama politikasıysa batsın böyle politika şahsen iphone 6s i gittiği yere kadar kullanacağım daha da iphone almam.

Sizinki yine iyimis benim cihaz 2 yillik bende bir cihaz var telefon sarjdayken powerbankle arasina takiyorum kac amper akim gectigini ve kac mah enerji doldurdugunu goteriyor 1100un ustune gecmiyor benim telefon. Telefonun ekrani acikken 2 saat gitmiyor. Su yaziyi yazarken %3 sarjim azaldi mesela. 20000mah powerbankle dolasiyorum 1 yildir.

• YoungScientist kullanıcısına yanıt
    Yeni batarya taktırın cihaza hocam.

• hocam bekleme sürenizde az değil ben yıllardır kullanırım iphone benim şahsi fikrim tam ortalama değerler . diğer resimdeki süre hatta ortalamsnın üzeriydi bence. ama belirytiğim gibi anladım ne demek istediğinizi 😁

• Yani süreler iyi diyorsanız öyledir hocam :)

• Bu saatten sonra ugrasamam batarya ile falan. aslinda uzun hikaye benim ekran kasadan ayrildi baya bende japonla geri yapistirdim simdi garantiye versek sikinti acmaya kalksam ayri bir sikinti. bu saatten sonra telefonada para vermem apple olsun android olsun bozuldugu yere kadar kullanirim artik.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.