Şimdi Ara

İphone 6s real racing anlık takılmalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Real racingi indirdim 15-20 dk önce oynarken sürekli anlık takılmalar oluyor sorun oyunda mı benim telefonda mı başka hiçbir oyunda böyle takılmalar olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Muhtemelen oyunda bir sikinti vardir cunku iPhone 5'in bile takilmadan acabilecegi bir oyun o.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanozen93

Muhtemelen oyunda bir sikinti vardir cunku iPhone 5'in bile takilmadan acabilecegi bir oyun o.

İphone 5ile oynarken bile bu kadar takılmıyordu geçen hafta gene indirmiştim gene kasıyordu silmiştim baktım bugün güncelleme gelmiş dedim düzelmiştir yok aynısı

• xperialperen kullanıcısına yanıt
    Bir de su var hocam iOS9.1'den de kaynaklaniyor olabilir. Apple'in en kotu surumu cunku iOS9 oldu sacma sapan hatalarla dolu ve suan duzeltmek icin ugrasiyorlar, 9.2 cikinca mutlaka kurun bence mutlaka duzelme olacaktir..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanozen93

Bir de su var hocam iOS9.1'den de kaynaklaniyor olabilir. Apple'in en kotu surumu cunku iOS9 oldu sacma sapan hatalarla dolu ve suan duzeltmek icin ugrasiyorlar, 9.2 cikinca mutlaka kurun bence mutlaka duzelme olacaktir..

Olabilir.Acaba real racing oynayan aynı sorundan muzdarip olan kimse var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.