Şimdi Ara

iPhone 6S parmak izi bazen tanımıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
5.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Dün 6S aldım ancak parmak izi tanıma sensörü gözle görünmeyen bir toz dahi olsa galiba parmak izimi tanımıyor açmıyor. Kuru yumuşak bir bez ile home butonunu siliyorum hemen tanıyıp açıyor, ama aradan biraz zaman geçince artık üstüne toz mu düşüyor ne oluyor bilmiyorum gene parmağımı tanıyamıyor.

Yani illa çok temiz olacak home tuşu, açıkçası ben galaxy s5 kullanıyordum bu sorunu hiç yaşamadım, şuan bana bir acayip geldi üstünde kir toz gözükmüyor ama heralde ufak toz zerresi düşse bile açmıyor galiba veya çook az nemli olsa bile.

Yani bozuk değil ama stabil de çalışmıyor. Sorum şu ki herkes de durum aynı mı yoksa garantiye mi yollayayım ? en güncel ios sürümü yüklü.

• Ayarlar erişebilirlik kisminda ana menu tuşu ayari var şuan cihazim yok elimde unutmuşum ordan kontrol et bakalim parmagi koyarak aç secenegini aç rahatlarsin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Ayarlar erişebilirlik kisminda ana menu tuşu ayari var şuan cihazim yok elimde unutmuşum ordan kontrol et bakalim parmagi koyarak aç secenegini aç rahatlarsin..

O ayarı yaptım hocam, parmağı koyarak aç ayarı ama durum gene aynı. Siliyorum çalışıyor aradan 10dk geçsin gene okumuyor silmek gerekiyor.
  • İki defa tanitmayi dene olmadiysa 10.3 bekle ozamanda düzelmez ise servise gönderirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple canlı sohbetten iletişime geçtim, Tanılama hizmetinden telefona bağlanıp her hangi bir donanım sorunu olmadığını belirttiler ve iTunes ile kurtarma yapmamı önerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nathan.Drake

quote:

Ayarlar erişebilirlik kisminda ana menu tuşu ayari var şuan cihazim yok elimde unutmuşum ordan kontrol et bakalim parmagi koyarak aç secenegini aç rahatlarsin..

O ayarı yaptım hocam, parmağı koyarak aç ayarı ama durum gene aynı. Siliyorum çalışıyor aradan 10dk geçsin gene okumuyor silmek gerekiyor.

servise götür
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimkeseci

quote:

Orijinalden alıntı: Nathan.Drake

quote:

servise götür

Benim parmak sorunlu heralde. Arkadaşın parmağını eklettim şakır şakır açıyor aynı arkadaşta 6s plus var kendi parmağımı onun telefona ekledim açmıyor. Parmak izim çok zor gözüküyor zaten ve benim parmaklarım da sürekli nemli olur fareye tutmaktan klavyede yazmaktan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.