Şimdi Ara

Iphone 6S mi 7 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Iphone 6S almayı düşünüyorum. 7 arasında 600 TL fark bulunuyor.

600 TL bence büyük bir fark. Bir de 7'de 3.5mm giriş olmaması, home butonunun basılmaması vs. pek hoşuma gitmedi.

Almışken 600 TL fazla ver mi dersiniz yoksa 600 TL (gerçekten az para değil bence) cebinde kalsın zaten 6S gayet yeterli mi dersiniz?

Yaklaşık 3 senedir 5S kullanıyorum.

• 24 kullanıcısına yanıt
    600 tl fark ödemeye değmez öncelikle onu belirteyim. Bence 6s alın ama param var sorun değil diyorsanız i7 de güzel olmuş. Şarj, ses, kalite uzun süre götürür.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fbyram kullanıcısına yanıt
    6s şarjı kötü diyorlar ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asım2

6s şarjı kötü diyorlar ama.

Doğru dediniz,Batarya %20 %30 olduğu zaman otomatik kapanıyor telefon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asım2 kullanıcısına yanıt
    İ7 nin bataryası 6sten %25-30 arası daha iyi diyebilirim. 6s in bataryası; s7 edge, htc10, xperia xz, lg g5... gibi telefonlarla kıyaslandığında zayıf kalır. i7 de 6s e oranla yenilik var, ama 600 tl fark ödemeye gerek yok. Tabiki kullanacak olan sizsiniz düşünüp karar verin. Şarj, su-toz koruma, hız, kamera gibi geliştirilmiş yenilikler sizi cezbediyorsa i7 bu konuda üzmez.
  • fbyram kullanıcısına yanıt
    peki iphone 7 32 gb mı.
    sony xperia xz mi.
    hangisini alsam şu anda 4s kullanıyorum. 4-5 sene kasma donma olmadan hangisi götürür
  • quote:

Orijinalden alıntı: asım2

peki iphone 7 32 gb mı.
    sony xperia xz mi.
    hangisini alsam şu anda 4s kullanıyorum. 4-5 sene kasma donma olmadan hangisi götürür

İphone7 ninde cızırtı sorunu var ve ios 10da kısıtlama lar mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asım2 kullanıcısına yanıt
    İ7 aradığınız kriterleri karşılıyor. 4-5 yılda götürür. Xperia xz kullanmadığım için (Sony hiç kullanmadım) yanıltıcı bilgi vermek istemem. Xz hakkında kullanan arkadaşlar bilgi verirse sağlıklı olur.
    Konuyu açan arkadaş farklıymış ,kusura bakma. kriterlerini bilmiyorum dostum, yazdıklarımla örtüşüyorsa i7 32gb alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbyram -- 30 Kasım 2016; 21:53:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.