Şimdi Ara

iPhone 6s kılıfsız kullananlar bakabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 6'nın çok kaygan ve çabuk çizildiğini biliyorumda 6s de 7000 alüminyum kullanılmış. Bi yararı var mı bunu? Telefonu alalı 1 hafta oldu kılıfsız kullanmak istiyorumda, korkuyorum. Bi yandan okadar para verdim, zarar gelmesin diyorum. Diğer yandan okadar para verdim tasarımın hakkını vererek kullan diyorum. Sizce? Kullanan varsa tecrübelerini paylaşabilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne kılıf ne ekran koruyucu var bende. Hiçbir sıkıntım da yok. Bu cihazların tasarımına para veriyoruz. Gidip de kaba saba kılıflara koymak neden?

• quote:

Orijinalden alıntı: guncevari

Ne kılıf ne ekran koruyucu var bende. Hiçbir sıkıntım da yok. Bu cihazların tasarımına para veriyoruz. Gidip de kaba saba kılıflara koymak neden?

Hocam bi yandanda okadar para verdik aman çizilmesin kırılmasın diyoruz

• Aynı dusuncedeyım. O kdr ınce bu kdr guzel metal tasarım tlf arıyoruz ama celık yelek gibi kılıflarla kullanıyoruz.

On cam asla cizilmez jiletlemediktem sonra merak etme. Arkayada spingenin incecik seffaf silikon kılıfları var. Cizilmesin diye ondan tak. Varlıgı bellı olmuyor ama dusmeden falanda korumuyor. Tak gitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 3 Temmuz 2016; 0:51:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7000 alüminyum falan bilmem ama yine de kilifsiz kullanmak icin asiri kaygan bence

• düşürürsen çizilir ezilir vs. ama şu bir gerçek s lerin darbeye dayanıklılığı 6 lardan daha iyi.

• o materyal bükülme olaylarını engellemek için geliştirildi, yani çizilmeyecek diye birşey yok, ve kılıfsız kullanırsan çok iyi koruman lazım
  • 6 ile 6s arasında çok fark var, 6'yıda kılıfsız kullandım telefonun her yeri karalanmış a4 kağıt gibi olmuştu 6s'ide kılıfsız kullanıyorum, hiç bir sıkıntısı yok masaya koyunca filan çizilmiyor

• Her şey iyi güzel de ergonomi miydi o kelime?

İnce yapmak için o kadar uğraşıyorlar ki elde tutmak, günlük hayatta kullanmak giderek zorlaşıyor.

Ben iki nedenle kılıfsız kullanamıyorum;

1- Düşerse hiç kimse kurtaramaz. Köşeler kesinlikle, ekran camı duruma göre zarar görüyor.
    2- Rahat kullanamıyorum. Masadan almak, elde tutmak, telefonla konuşmak zorlaşıyor.

Özetle kap sonradan satacak insan için yatırımı korumak anlamında önemli olabilir, para dert değil ise takılmasa da olur. Rahat rahat kullanmak istiyorum, diyene de şart. Kimse çok rahat hiç elimden kayacak gibi değil demesin.

7000 bükülme sorunu için sadece cepte kılıfsız tutarken korkmamayı sağlar. Onun dışında aynı tasarım aynı dertler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sobriquet -- 3 Temmuz 2016; 13:24:02 >

• Kılıfsız da ele gelmiyor ki telefon kayıp gidecek gibi oluyor

• Kılıfla kullanıyordum düştü elimden kılıf delindi üstü çizildi telefonun sonra kılıfı filmi söküp attım sıkıntı yok

• 6 plus ilk çıktığında aldım kılıfsız kullandım her zaman sadece sporda ustumu değişirken kemerin demiri telefonun ustunu hafif çizdi 1 senede baska bir çizik olmadı o çizikte çok ufaktı takmadım bile iki hafta önce de telefonu suya dusurdum öldüm yenisini aldım hala kılıfsız kullanıyorum kılıf kısıtlıyor beni

• quote:

Orijinalden alıntı: İYF

Arkadaşlar 6'nın çok kaygan ve çabuk çizildiğini biliyorumda 6s de 7000 alüminyum kullanılmış. Bi yararı var mı bunu? Telefonu alalı 1 hafta oldu kılıfsız kullanmak istiyorumda, korkuyorum. Bi yandan okadar para verdim, zarar gelmesin diyorum. Diğer yandan okadar para verdim tasarımın hakkını vererek kullan diyorum. Sizce? Kullanan varsa tecrübelerini paylaşabilirmi

Benim konum bile var. Aynı şeyi yaptım banyo mermerine tepe üstü düştü telefonum. Daha alalı 3 ay bile olmadı :) yalnız ben kılıf kirlidir diye çıkarmıştım. Temizledikten sonra takacaktım o arada Nasıl olduysa elimden kaydı gitti. Bu arada bence silikon kılıfsız kullanmak gerçekten çok zor telefonu. Acayip bir şekilde düşmeye meyilli oluyor kayıyor insanın elinden kılıfsızken.

• 6s cam filmini kenarların da kabarcıklar oluştuğu için çıkarttım. Çok iyi bir şekilde korudum ama yinede kıncal çizikler oluştu. Ve ışığın altında sinir bozucu şekilde dikkat çekiyor. Eften püften şeylere inanmayın. O kadar para vermişsiniz taktırın cam filmi cidden paranıza yazık 😔

• quote:

Orijinalden alıntı: shockwave error

Aynı dusuncedeyım. O kdr ınce bu kdr guzel metal tasarım tlf arıyoruz ama celık yelek gibi kılıflarla kullanıyoruz.

On cam asla cizilmez jiletlemediktem sonra merak etme. Arkayada spingenin incecik seffaf silikon kılıfları var. Cizilmesin diye ondan tak. Varlıgı bellı olmuyor ama dusmeden falanda korumuyor. Tak gitsin.

Örnek verebilir misiniz, bana da varlığı ile yokluğu belli olmayan bir koruyucu lazım. Aslında ön ve arka için jelatin gibi koruyucu bakıyorum ama onlar da tam oturmuyor sanırım bu oval yapıdan dolayı ? Bir incecik kılıf bir de öne tam oturan cam önerebilirseniz çok güzel olur.
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    bu
    http://www.spigen.com.tr/iPhone-6s6-Kilif-Spigen-Thin-Fit-Ultra-Ince,PR-1552.html

veya bu

http://www.spigen.com.tr/iPhone-6s6-Kilif-Spigen-Liquid-Crystal-4-Tarafi-Tam-Koruma-Kapali,PR-1546.html

ikisininde varlığı yokluğu belli değil. şeffaf. arka tasarımı kapamıyor.

en üstteki sert plastik, diğeri silikon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 3 Temmuz 2016; 23:31:07 >

• quote:

bu
    http://www.spigen.com.tr/iPhone-6s6-Kilif-Spigen-Thin-Fit-Ultra-Ince,PR-1552.html

veya bu

http://www.spigen.com.tr/iPhone-6s6-Kilif-Spigen-Liquid-Crystal-4-Tarafi-Tam-Koruma-Kapali,PR-1546.html

ikisininde varlığı yokluğu belli değil. şeffaf. arka tasarımı kapamıyor.

en üstteki sert plastik, diğeri silikon.

Slikon olan için sararma yapıyor deniyor.

Bende Ultra Hybrid diye geçen model var.

Muadil diyebileceğimiz bir ürün var mıdır Spiegene ? Daha düşük fiyatlı bir şeyler.

• fasakasa kullanıcısına yanıt
    bu iki ürünüde n11 de 35tl civarında ücretsiz kargo bulabilirsin. ben oradan aldım. orjinaller. zaten kodları var orjinalliği denetliyorsun.

Sararma konusuna gelince. spigenler 1.5 yıldan önce sararmıyor. zaten 35tl ye aldığın bişey 1 yıl sonra sararsa nolacak alırsın bir tane. 3.000tl lik telefon var elinde =)

silikon olan daha iyi çünkü cidden hiç hissedilmiyor. sert plastik olan daha böle biraz kütük gibi yapıyor ne kadar ince olsada.
  • quote:

bu iki ürünüde n11 de 35tl civarında ücretsiz kargo bulabilirsin. ben oradan aldım. orjinaller. zaten kodları var orjinalliği denetliyorsun.

Sararma konusuna gelince. spigenler 1.5 yıldan önce sararmıyor. zaten 35tl ye aldığın bişey 1 yıl sonra sararsa nolacak alırsın bir tane. 3.000tl lik telefon var elinde =)

silikon olan daha iyi çünkü cidden hiç hissedilmiyor. sert plastik olan daha böle biraz kütük gibi yapıyor ne kadar ince olsada.

Kamera lensini koruyor mu peki sizdeki ürün ? Yani masaya falan koyduğumuzda teması engelliyor mu ? Benim cihaz space gray bu arada imkan varsa fotoğraf atabilir misiniz eğer space grayse.
  • Spigen şeffaf kılıf aldım sarardı şuan kılf yok. Ne dersek diyelim kaba imiş kılıf şu an anlıyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.