Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

iPhone 6s kılıfsız kullananlar bakabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
22
Cevap
1
Favori
636
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> iPhone 6s kılıfsız kullananlar bakabilir mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    648 Mesaj
    Arkadaşlar 6'nın çok kaygan ve çabuk çizildiğini biliyorumda 6s de 7000 alüminyum kullanılmış. Bi yararı var mı bunu? Telefonu alalı 1 hafta oldu kılıfsız kullanmak istiyorumda, korkuyorum. Bi yandan okadar para verdim, zarar gelmesin diyorum. Diğer yandan okadar para verdim tasarımın hakkını vererek kullan diyorum. Sizce? Kullanan varsa tecrübelerini paylaşabilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Orijinalden alıntı: guncevari

Ne kılıf ne ekran koruyucu var bende. Hiçbir sıkıntım da yok. Bu cihazların tasarımına para veriyoruz. Gidip de kaba saba kılıflara koymak neden?

Hocam bi yandanda okadar para verdik aman çizilmesin kırılmasın diyoruz

|
    |

On cam asla cizilmez jiletlemediktem sonra merak etme. Arkayada spingenin incecik seffaf silikon kılıfları var. Cizilmesin diye ondan tak. Varlıgı bellı olmuyor ama dusmeden falanda korumuyor. Tak gitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 3 Temmuz 2016; 0:51:22 >

|
    |

|
    |
    o materyal bükülme olaylarını engellemek için geliştirildi, yani çizilmeyecek diye birşey yok, ve kılıfsız kullanırsan çok iyi koruman lazım
    |
    |

|
    |

İnce yapmak için o kadar uğraşıyorlar ki elde tutmak, günlük hayatta kullanmak giderek zorlaşıyor.

Ben iki nedenle kılıfsız kullanamıyorum;

1- Düşerse hiç kimse kurtaramaz. Köşeler kesinlikle, ekran camı duruma göre zarar görüyor.
    2- Rahat kullanamıyorum. Masadan almak, elde tutmak, telefonla konuşmak zorlaşıyor.

Özetle kap sonradan satacak insan için yatırımı korumak anlamında önemli olabilir, para dert değil ise takılmasa da olur. Rahat rahat kullanmak istiyorum, diyene de şart. Kimse çok rahat hiç elimden kayacak gibi değil demesin.

7000 bükülme sorunu için sadece cepte kılıfsız tutarken korkmamayı sağlar. Onun dışında aynı tasarım aynı dertler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sobriquet -- 3 Temmuz 2016; 13:24:02 >
    |
    |

• Yarbay
    2876 Mesaj
    Kılıfsız da ele gelmiyor ki telefon kayıp gidecek gibi oluyor

|
    |

|
    |
    6 plus ilk çıktığında aldım kılıfsız kullandım her zaman sadece sporda ustumu değişirken kemerin demiri telefonun ustunu hafif çizdi 1 senede baska bir çizik olmadı o çizikte çok ufaktı takmadım bile iki hafta önce de telefonu suya dusurdum öldüm yenisini aldım hala kılıfsız kullanıyorum kılıf kısıtlıyor beni

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: İYF

Arkadaşlar 6'nın çok kaygan ve çabuk çizildiğini biliyorumda 6s de 7000 alüminyum kullanılmış. Bi yararı var mı bunu? Telefonu alalı 1 hafta oldu kılıfsız kullanmak istiyorumda, korkuyorum. Bi yandan okadar para verdim, zarar gelmesin diyorum. Diğer yandan okadar para verdim tasarımın hakkını vererek kullan diyorum. Sizce? Kullanan varsa tecrübelerini paylaşabilirmi

Benim konum bile var. Aynı şeyi yaptım banyo mermerine tepe üstü düştü telefonum. Daha alalı 3 ay bile olmadı :) yalnız ben kılıf kirlidir diye çıkarmıştım. Temizledikten sonra takacaktım o arada Nasıl olduysa elimden kaydı gitti. Bu arada bence silikon kılıfsız kullanmak gerçekten çok zor telefonu. Acayip bir şekilde düşmeye meyilli oluyor kayıyor insanın elinden kılıfsızken.

|
    |
    6s cam filmini kenarların da kabarcıklar oluştuğu için çıkarttım. Çok iyi bir şekilde korudum ama yinede kıncal çizikler oluştu. Ve ışığın altında sinir bozucu şekilde dikkat çekiyor. Eften püften şeylere inanmayın. O kadar para vermişsiniz taktırın cam filmi cidden paranıza yazık 😔

|
    |

Orijinalden alıntı: shockwave error

Aynı dusuncedeyım. O kdr ınce bu kdr guzel metal tasarım tlf arıyoruz ama celık yelek gibi kılıflarla kullanıyoruz.

On cam asla cizilmez jiletlemediktem sonra merak etme. Arkayada spingenin incecik seffaf silikon kılıfları var. Cizilmesin diye ondan tak. Varlıgı bellı olmuyor ama dusmeden falanda korumuyor. Tak gitsin.

Örnek verebilir misiniz, bana da varlığı ile yokluğu belli olmayan bir koruyucu lazım. Aslında ön ve arka için jelatin gibi koruyucu bakıyorum ama onlar da tam oturmuyor sanırım bu oval yapıdan dolayı ? Bir incecik kılıf bir de öne tam oturan cam önerebilirseniz çok güzel olur.

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
  • Yarbay
    2229 Mesaj

bu
    http://www.spigen.com.tr/iPhone-6s6-Kilif-Spigen-Thin-Fit-Ultra-Ince,PR-1552.html

veya bu

http://www.spigen.com.tr/iPhone-6s6-Kilif-Spigen-Liquid-Crystal-4-Tarafi-Tam-Koruma-Kapali,PR-1546.html

ikisininde varlığı yokluğu belli değil. şeffaf. arka tasarımı kapamıyor.

en üstteki sert plastik, diğeri silikon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 3 Temmuz 2016; 23:31:07 >
    |
    |
    fasakasa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    9138 Mesaj
    quote:

bu
    http://www.spigen.com.tr/iPhone-6s6-Kilif-Spigen-Thin-Fit-Ultra-Ince,PR-1552.html

veya bu

http://www.spigen.com.tr/iPhone-6s6-Kilif-Spigen-Liquid-Crystal-4-Tarafi-Tam-Koruma-Kapali,PR-1546.html

ikisininde varlığı yokluğu belli değil. şeffaf. arka tasarımı kapamıyor.

en üstteki sert plastik, diğeri silikon.

Slikon olan için sararma yapıyor deniyor.

Bende Ultra Hybrid diye geçen model var.

Muadil diyebileceğimiz bir ürün var mıdır Spiegene ? Daha düşük fiyatlı bir şeyler.

He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.

• Yarbay
    2229 Mesaj

bu iki ürünüde n11 de 35tl civarında ücretsiz kargo bulabilirsin. ben oradan aldım. orjinaller. zaten kodları var orjinalliği denetliyorsun.

Sararma konusuna gelince. spigenler 1.5 yıldan önce sararmıyor. zaten 35tl ye aldığın bişey 1 yıl sonra sararsa nolacak alırsın bir tane. 3.000tl lik telefon var elinde =)

silikon olan daha iyi çünkü cidden hiç hissedilmiyor. sert plastik olan daha böle biraz kütük gibi yapıyor ne kadar ince olsada.
    |
    |
    fasakasa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bu iki ürünüde n11 de 35tl civarında ücretsiz kargo bulabilirsin. ben oradan aldım. orjinaller. zaten kodları var orjinalliği denetliyorsun.

Sararma konusuna gelince. spigenler 1.5 yıldan önce sararmıyor. zaten 35tl ye aldığın bişey 1 yıl sonra sararsa nolacak alırsın bir tane. 3.000tl lik telefon var elinde =)

silikon olan daha iyi çünkü cidden hiç hissedilmiyor. sert plastik olan daha böle biraz kütük gibi yapıyor ne kadar ince olsada.

Kamera lensini koruyor mu peki sizdeki ürün ? Yani masaya falan koyduğumuzda teması engelliyor mu ? Benim cihaz space gray bu arada imkan varsa fotoğraf atabilir misiniz eğer space grayse.
    |
    |

• Yarbay
    3288 Mesaj
    Spigen şeffaf kılıf aldım sarardı şuan kılf yok. Ne dersek diyelim kaba imiş kılıf şu an anlıyorum

|
    |

Intel I7 920-Gigabyte X58-UDR3-Zotac GTX 260^2-OCZ 2x2gb 1333 Platinium-2xSeagete 500 gb+1TB W.D Caviar Black-Samsung 2233 Monitor-Thermaltake M9D 4000bws-Ocz 600watt psu-Lg DVD Rewriter-Audigy2 ZS-MegaworksTHX 550-NAD 320BEE-Yamaha BWS100
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
Mobilya Takımları
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.