Şimdi Ara

İphone 6s ile mate 10 lite takasa değer mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, 1 yıl garantili 16 gb lık iphone 6s silverıma 1aylık mate 10lite takas önerdiler.
    Öncelikle büyük ekran isteyen biriyim ki mi max2 düşünüyordum. 6.44 inch olan.
    Öyle yüksek oyun performansı vs istemiyorum, sosyal medya ve pdfler benim için yeterli, tek derdim büyük ekran ve çözünürlüğü iyi olması.
    Pil süreside iphonedan iyiyse sıkıntı olmaz. 3-4 saat ekran kullanımı aldığımı düşünürsek.

Sizce takas etmeliyi miyim ? Zarara girer miyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefon değiştirmeyi dusunuyorsanız ıyı tercih Mate 10 lite 2000 tl degerınde bır cıhaz , paraya cevırme olarak iphone kadar değerli degıl ama kat kat iyi bir cıhaz ;)

Android ile yapabileceğinize eminseniz ki Huawei en iyi arayüze sahiptir hemen alışırsınız tavsiye ederim

• BlackberryBB kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için çok teşekkür ederim hocam, uzun zaman götürür mü peki beni ? Yani güncelleme desteği, zamanla ram in şişmesi dolması nasıldır huawei markasının?

• nitemm_96 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, ailecek Huawei kullanıyoruz evde P9 lite 2016 var 1 yıl oldu hala ilk günkü gibi, bende P10 Plus kullanıyorum çok memnunum şişme kasma donma konusunda hiç bir sorun yok ;)

Güncelleme desteği konusunda Mate 10 serisi en guncel cıhaz şuan Oreo güncellemesi alacak ve Android 9 da alır daha almaz ama gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz

• Tabiki değer eşekten ata bineceksin.

• BlackberryBB kullanıcısına yanıt
    İnternette oreo güncellemesiyle ilgili büyük teknoloji sitelerinde pek bir bilgi bulamadım hocam ama kesin mi oreo alacağı ?

• nitemm_96 kullanıcısına yanıt
    Oreo alacağı kesin tabiki cihaz çıkalı 2 ay oldu olmadı Mate 10 serisi sonuçta global pazarda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.