Şimdi Ara

iPhone 6s Geekbench iOS 9.3.2 vs 10.3.1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayırlı geceler, öncelikle şunu belirtmek isterim bu testi bayağı önce yapmıştım ios 9.3.2 de, iphone samsung veya başka karşılaştırmaları bu gibi testlerden yapmayı doğru bulmuyorum sadece kendi telefonumda karşılaştırmak için yaptım..

iphone 3s ten beri apple kullanıcısıyım, 7 büyük ios sürümü kullandım fakat gerçekten en berbatı ios 10 oldu benim adıma.. 10.2 yi yüklediğimden beri telefonda fps düşmeleri, kasmalar vs. vs.. 2 gb ram dedik ooo iphone dedik daha telefonun 2. güncellemesinden yaptığı sorunlara bakıyorum, apple gerçekten gözümde bayağı bir düştü.. her şeye rağmen apple diyorum ama bu ios 10.2 lanetinden sonra telefon telefon olmaktan çıktı resmen.. lafı fazla uzatmadan dolandırmadan ss leri atayım..

12 Haziran 2016 iOS 9.3.2 iPhone 6s 16 GB

25 Nisan 2017 iOS 10.3.1

1- Fps düşmeleri çok yaşıyorum uygulamalarda olsun ayarlara girerken bile oluyor.
    2- Şarjda atlamalar yapıyor örneğin 90-85 arasını 2 dakikada düşüyor belli süre sabit kalıp tekrar düşüyor.
    3- Eskiden iOS 9.3.2 deyken ekran süresini oyunla beraber 8-9 saat çok rahat görürdüm fakat şimdi gün içinde neredeyse sadece spotify ile müzik dinliyorum, 4g sürekli açık ekran süresinin adam akıllı 5 - 5.30 saati geçtiğini göremedim (arka planda müzik çalmasını da ekran süresine eklemesine rağmen)

konuyu sıkıntımı dile getirmek için açtım önerisi olanlardan bir şeyler duymak isteriz eminim benim gibi birçok kişi vardır.. temel bir sorun bulamadım operatör ayarlamaları 4g falan önceden de hep açardım, apple gerçekten ios 10.2 ile fena halde bi düşüşe geçti ios adına.. sadece 1 büyük güncelleme ile 64 bitlik 2 gb ramli telefon böyle olacaksa bir daha apple kullanmayacağım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu arada konuyu açmadan önce 4-5 defa test yapıp en iyi sonucu koydum ama çoğunlukla böyle sonuçlar alıyorum..

• Soru sende.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Wiggle

Soru sende.

gerçekten inanılır gibi değil..

• 10.3.2 yükleyin

• Bu program AppStore da paralı mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ne bilim ben ya adamı

Bu program AppStore da paralı mı ?

en son paralıydı hocam

• shake06 S kullanıcısına yanıt
    Şaka mısın hocam

Bende gayet normal herşey.

• Temiz kurulum dicemde işlemci gücüyle pek alakası yok onun.ilginç ama.

• Geekbench' in sürümünden de kaynaklanabilir!

Geekbench 4 / i6S

Edit: ios10.3.1 / Tsmc / 2gb boş alan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TR_001 -- 27 Nisan 2017; 9:16:45 >
  • ip 6s sonsuza dek 9.3.5'den selamlar işlemci tsmc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 25 Nisan 2017; 22:47:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

ip 6s sonsuza dek 9.3.5'den selamlar

her seferinde kalırım diyip her seferinde güncelliyorum.. o bildirim orada durdukça batıyor yeni özellikler çekici geliyor.. ama keşke ben de geçmeseydim iOS 10 a..

şunu bile gördüm artık hiçbir şey demiyorum

• 6s

10.3.1

İşlemci TSMC

Geekbench 4

Arkadaşlar rica etsem işlemci tedarikçisi, uygulama ve mevcut sürümünü belirtebilir misiniz?

@anatolianwarrior işlemciler Samsung ve TSMC üretimi olduğu için ufak da olsa arada performans farkı olabiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

6s

10.3.1

İşlemci TSMC

Geekbench 4

Arkadaşlar rica etsem işlemci tedarikçisi, uygulama ve mevcut sürümünü belirtebilir misiniz?

@anatolianwarrior işlemciler Samsung ve TSMC üretimi olduğu için ufak da olsa arada performans farkı olabiliyor.

6s 16 gb (2gb boş yer)

iOS 10.3.1

Samsung işlemci

Geekbench 3

Uygulamayı güncelleyerek dene istersen. Muhtemelen sonuçlar normale dönecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Uygulamayı güncelleyerek dene istersen. Muhtemelen sonuçlar normale dönecektir.

2 dakika 57 saniyede tamamladı.. teşekkürler hocam moralim yerine geldi şimdi tek sorun şarj kaldı

• 6s 9.3.2 deyim oyunla birlikte 8-9 saat nasıl alıyordunuz acaba bilmek isterim

• quote:

Orijinalden alıntı: crazy frog

6s 9.3.2 deyim oyunla birlikte 8-9 saat nasıl alıyordunuz acaba bilmek isterim

şimdi hiç oyun oynamıyorum iOS 9 dayken arada oyun da oynuyordum ondan bahsetmek istedim.. şimdi telefonda arada safariye giriyorum çoğunlukla da müzik dinliyorum sadece

8-9 saat çok rahat gördüğünüzden bahsetmişsiniz nasıl alıyordunuz onu merak ettim. Böyle birşeyin olabilitesi yok 6s için. Yanlış yönlendirme yapmayalım

• quote:

Orijinalden alıntı: crazy frog

8-9 saat çok rahat gördüğünüzden bahsetmişsiniz nasıl alıyordunuz onu merak ettim. Böyle birşeyin olabilitesi yok 6s için. Yanlış yönlendirme yapmayalım

hayır yalan söylemeye ihtiyacım mı var anlamıyorum neden yanlış yönlendireyim? ss ler iOS 9 dan

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.