Şimdi Ara

iPhone 6s e geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba note 4 ten iPhone 6s 64 gb ye geçiş yapmayı düşünüyorum da pil konusunda merak ettiğim yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
    1- Note 4 1 saatte şarj oluyor. iPhone 6 yı ipad şarjıyla şarj etsem kaç saatte şarj olur (iPhone 6 ve 6s'in batarya kapasitesinin değişmediğini duydum ikisi de aynı sürede şarj oluyordur mantık olarak)
    2-Parlaklık yarıda ve mobil veri açık olsa 1 günü tamamlayabilir miyim ?
    3- 1 günü tamamlayamıyor ise bataryalı kılıf almayı düşünüyorum kalın olması umurumda değil (tabi çokta kaba durmasın) . Önerdiğiniz marka var mı ?

• ip5 kullanıyorum. Aksam 12 de takıyorum sabah çıkartıyorum. 1 günü cok rahat çıkartıyor. Kullanma yoğunluğuza bakar bu durum. Yoğun kullanırsanız 3 saatte pili bitirirsiniz. 3g vs seyler sürekli acık olarak tam 1 gün kullanıyorum. günde 40dk konuşma 10 20 arası sms 15 20 dk oyun.
  • ip5 kullanıyorum. Aksam 12 de takıyorum sabah çıkartıyorum. 1 günü cok rahat çıkartıyor. Kullanma yoğunluğuza bakar bu durum. Yoğun kullanırsanız 3 saatte pili bitirirsiniz. 3g vs seyler sürekli acık olarak tam 1 gün kullanıyorum. günde 40dk konuşma 10 20 arası sms 15 20 dk oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AHMETSELCUK

ip5 kullanıyorum. Aksam 12 de takıyorum sabah çıkartıyorum. 1 günü cok rahat çıkartıyor. Kullanma yoğunluğuza bakar bu durum. Yoğun kullanırsanız 3 saatte pili bitirirsiniz. 3g vs seyler sürekli acık olarak tam 1 gün kullanıyorum. günde 40dk konuşma 10 20 arası sms 15 20 dk oyun.

Bu sekılde telefonu kullanmıs olmuyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

quote:

ip5 kullanıyorum. Aksam 12 de takıyorum sabah çıkartıyorum. 1 günü cok rahat çıkartıyor. Kullanma yoğunluğuza bakar bu durum. Yoğun kullanırsanız 3 saatte pili bitirirsiniz. 3g vs seyler sürekli acık olarak tam 1 gün kullanıyorum. günde 40dk konuşma 10 20 arası sms 15 20 dk oyun.

siz nasıl telefonu kullanıyorsunuz bi anlatırsanız bizide aydınlatırsınız
  • quote:

quote:

quote:

15 20 mesaj 10 dklik muhabbet en fazla . Karin olur sevgilin olur uzun sureli muhabbet ve akabinde ekran acik kalmasi suresi sarji baya somuruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir yıldır iphone 6 kullanıyorum ve şöyle anlatıyim normal bir günümde dışarı çıkıyorum ve yoldayken arka planda müzikle 1-2 saat oyun oynuyorum ve gün içinde de sıkça snapchat, instagram, twitter ve whatsapp gibi internet kullanan uygulamaları kullanıyorum ve akşamüstü gibi %10 a geliyor, yanımda sony'nin powerbank ini taşıyorum. Hiç şarjı umursamadan kullandığımda tam şarjı bittikten sonra yaklaşık %50-80 şarj etince yetiyor. Ama Low Power Mode geldi iOS 9 ile ve son 3 haftadır iOS 9 kullanıyorum (Public Beta) Low power mode a aldığımda normalde %10 a ulaşacağı zamanda %35-40 kalıyor hala ve iphone 6s de ios 9 yüklü geleceğinden dolayı bu özelliği de çok iyi kullanacığını düşünüyorum, yani parlaklığı da düşürmenize gerek kalmıyor tabi size kalmış. şarjlı kılıf konusunda tavsiye etmem daha önce kullandım ve çok yük oluyor ve kullanmadığım zaman da ise çıkarıp cebime koyuyorum yani power bank almanızı tavsiye ederim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

15 20 mesaj 10 dklik muhabbet en fazla . Karin olur sevgilin olur uzun sureli muhabbet ve akabinde ekran acik kalmasi suresi sarji baya somuruyor

karı kız muhabbeti olduğu zaman ona göre önlem almamız lazım hocam maalesef apple o kadar derin düşünmüyor konuyu. 10 saatekadar konuşma süresi demiş
    mesajlaşma işin içine girdiği zzaman sürekli ekran acık kaldığında ısınma söz konusu zaten ısınmaya başladığı zaman su boşalır gibi sarj gidiyo hal böyle olunca yapacak bisey yok
    elinizdeki telefon iphone olsun başka bi telefon olsun oynadığnıız zaman konustğunuz zaman sarj gider ha bu iphone olmazda samsung note 4 olur 1 saat fazla konuşursun 20msj
    fazlaa atarsın sebibi isede 3200mah batarya samsung note 4, iphone 6 1810mah batarya , yapacak bisey yok :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

karı kız muhabbeti olduğu zaman ona göre önlem almamız lazım hocam maalesef apple o kadar derin düşünmüyor konuyu. 10 saatekadar konuşma süresi demiş
    mesajlaşma işin içine girdiği zzaman sürekli ekran acık kaldığında ısınma söz konusu zaten ısınmaya başladığı zaman su boşalır gibi sarj gidiyo hal böyle olunca yapacak bisey yok
    elinizdeki telefon iphone olsun başka bi telefon olsun oynadığnıız zaman konustğunuz zaman sarj gider ha bu iphone olmazda samsung note 4 olur 1 saat fazla konuşursun 20msj
    fazlaa atarsın sebibi isede 3200mah batarya samsung note 4, iphone 6 1810mah batarya , yapacak bisey yok :)

Batarya konusunda bi gelisim yok apple tarafinda. Apple kullandiktan sonra android tarafina gecmekte zor ki android fazla sarj yedigi icin iosten ucuk kacik farklari olmuyor . Sony biraz iyi yapiyor 6 ayda bi telefon cikarmasa gecilir

• emiLL kullanıcısına yanıt
    6 ayda 1 çıkardığı telefonları söyler misin acaba?
    Tamam Apple gibi değil yılda 1 model çıkarmıyor fakat flagship olarak hakkını yemeyin. z3+ herkesin dilinde ama o ara modeldi, z3'ün eksiklerini kapatmak için stratejik olarak satışa sunuldu. Pazar payı için gerekti. Zira Japonya'da Z4 adıyla çıktı. Hatta öyle ki "zoni z4 yapmadı z5e atladı eheueh" diyenler var. Hiçbir Android firması Apple gibi olamaz, destek vb fakat androidin premium markaları HTC ve Sony'dir.

• quote:

Orijinalden alıntı: SQaWeR

bir yıldır iphone 6 kullanıyorum ve şöyle anlatıyim normal bir günümde dışarı çıkıyorum ve yoldayken arka planda müzikle 1-2 saat oyun oynuyorum ve gün içinde de sıkça snapchat, instagram, twitter ve whatsapp gibi internet kullanan uygulamaları kullanıyorum ve akşamüstü gibi %10 a geliyor, yanımda sony'nin powerbank ini taşıyorum. Hiç şarjı umursamadan kullandığımda tam şarjı bittikten sonra yaklaşık %50-80 şarj etince yetiyor. Ama Low Power Mode geldi iOS 9 ile ve son 3 haftadır iOS 9 kullanıyorum (Public Beta) Low power mode a aldığımda normalde %10 a ulaşacağı zamanda %35-40 kalıyor hala ve iphone 6s de ios 9 yüklü geleceğinden dolayı bu özelliği de çok iyi kullanacığını düşünüyorum, yani parlaklığı da düşürmenize gerek kalmıyor tabi size kalmış. şarjlı kılıf konusunda tavsiye etmem daha önce kullandım ve çok yük oluyor ve kullanmadığım zaman da ise çıkarıp cebime koyuyorum yani power bank almanızı tavsiye ederim.

Teşekkür ederim bu mesajı arıyordum. Şarj etme süresi nasıl peki? Aldığımda yanında iPad şarjıda alıcam hızlı şarj ediyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheNegative57

quote:

Orijinalden alıntı: SQaWeR

bir yıldır iphone 6 kullanıyorum ve şöyle anlatıyim normal bir günümde dışarı çıkıyorum ve yoldayken arka planda müzikle 1-2 saat oyun oynuyorum ve gün içinde de sıkça snapchat, instagram, twitter ve whatsapp gibi internet kullanan uygulamaları kullanıyorum ve akşamüstü gibi %10 a geliyor, yanımda sony'nin powerbank ini taşıyorum. Hiç şarjı umursamadan kullandığımda tam şarjı bittikten sonra yaklaşık %50-80 şarj etince yetiyor. Ama Low Power Mode geldi iOS 9 ile ve son 3 haftadır iOS 9 kullanıyorum (Public Beta) Low power mode a aldığımda normalde %10 a ulaşacağı zamanda %35-40 kalıyor hala ve iphone 6s de ios 9 yüklü geleceğinden dolayı bu özelliği de çok iyi kullanacığını düşünüyorum, yani parlaklığı da düşürmenize gerek kalmıyor tabi size kalmış. şarjlı kılıf konusunda tavsiye etmem daha önce kullandım ve çok yük oluyor ve kullanmadığım zaman da ise çıkarıp cebime koyuyorum yani power bank almanızı tavsiye ederim.

Teşekkür ederim bu mesajı arıyordum. Şarj etme süresi nasıl peki? Aldığımda yanında iPad şarjıda alıcam hızlı şarj ediyormuş.

sanırım 80-90dk sürüyor. iPad şarjı daha hızlı şarj ediyor doğru aralarında bi 10-15dk falan fark oluyo.

• şarja çok sıkıntı yapıyorsanız iyi bi powerbank alın götürür
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.