Şimdi Ara

iPhone 6s Duvar Kağıtları Yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iPhone 6s (IOS 9) duvar kağıtları yayınlandı. Ayrıca Apple IOS 9 ile birlikte çıkan live wallpaper (canlı duvar kağıdı) da mevcut.

IOS 9 Duvar Kağıtları (wallpaper) İndir - TeknoVudu

• Bir sorum vardı ip6 için live photos gelecek mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertcan102

Bir sorum vardı ip6 için live photos gelecek mi ?

Live Photos özelliği donanım olarak bir özellik olmamakla birlikte IOS 9 ile gelen bir özellik. Yani iPhone 6 IOS 9'a güncellendiğinde Live Photo özelliği büyük ihtimalle gelecektir.
  • NeroWin kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilgi vermeyelim gelmeyecek. Retina flash da yazılımsal gibi duruyor o da gelmiyor ikisi de sadece s modeller için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cmea06 kullanıcısına yanıt
    Retina flash donanımsal bir özellik. Ekranın parlaklığı maximum ekran parlaklığının 3 katına kadar çıkabiliyor. Ekranda donanımsal olarak özel bir çaba harcanmış. Ortam ışığına göre de ekran sarı-beyaz renkleri arasında flaş patlatıyor.

Zaten kesin gelir demedim, büyük ihtimalle gelir dedim. Eğer donanımsal değilse (kamera lensi ile alakalı) yada apple satış politikası uygulamıyorsa gelir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeroWin -- 11 Eylül 2015; 17:41:40 >
    hocam hareketli duvar kağıtlarını nasıl indirebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: StevyJobs

hocam hareketli duvar kağıtlarını nasıl indirebiliriz?

download butonuna bastıktan sonra video açılacak .mp4 formatında. Sağ tık yaparak videoyu indirebilirsiniz.
  • Live photos donanımsal değil tamamen yazılımsal bir özellik. Daha önce de (halen de aile üyelerimden birinin kullandığı) kullandığım Lumia model wp telefonumda da vardı ama bir sefer bile kullanmamıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    iOS 9.1 Beta kurulu şu an cihazımda, bu hareketli duvar kağıtlarından birini yapma şansımız var mı? Başını ağrıttım ama
  • ios 9 kurmadan hareketli duvar kağıdını telefona yükleyebilir miyiz? Oluyorsa nasıl ?
  • TR_001 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, donanımsal veya yazılımsal hakkında açıklama yapmadım yazılımsal duruyor dedim. Şuradan sadece iphone 6S için geleceğini görebilirsiniz. Live Photos'un çalışma prensibi 3D Touch ekran kullanılarak çalışıyor tamamen. Ekrana sert bastığınızda fotoğraf oynuyor yani. Bu ilerleyen zamanlarda değişik kombinasyonlarla çalışabilir hale gelerek iphone 6'ya da uyarlanabilir tabii ki fakat şu an ki durumda sadece iphone 6S için maalesef.

KAYNAK:http://www.apple.com/tr/iphone/compare/
    İlerleyen zamanlarda gelebilir tabii ama ben şu an için konuştum, kaynağım da şu şekilde efendim.http://www.apple.com/tr/iphone/compare/
  • StevyJobs S kullanıcısına yanıt
    Nasıl yapıldığını bilmiyorum ama zaten bu canlı duvar kağıtları zaten ileri-geri olarak tekrar etmesi gerekiyor. Yani bu videonun birde geriye doğru akması gerek.

3. parti uygulamalarla yapılabilir diye düşünüyorum. Şuan telefonun bozuk olduğu için deneyemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmea06

İlerleyen zamanlarda gelebilir tabii ama ben şu an için konuştum, kaynağım da şu şekilde efendim.http://www.apple.com/tr/iphone/compare/

Benim tahminime göre IOS 9 güncelemesi ile gelecek ama Apple bu. Ne yapacağı belli olmuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.