Şimdi Ara

iPhone 6S+'dan Sony Xperia Z5'e Geçişim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 14
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Victor Branco (7 mesaj) cihanair (1 mesaj) Demiurgos (1 mesaj) SaB0 (1 mesaj) golfçü_ (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj) Mobil (12 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPhone >> iPhone 6S+'dan Sony Xperia Z5'e Geçişim
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2432 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar,

iPhone 6+'da iki kere tecrübe ettiğim screen clicking sorununu 6S+ cihazımda da yaşamaya başladım. Artık daha fazla randevu ve garanti sorunuyla vakit öldürmek istemediğimden dolayı bugün Z5'e geçiş yaptım. Şimdiye kadar iPhone 4'den bu yana 6S hariç tüm modellerini kullandım ve daha Apple ürünü alıp kullanmak istemiyorum. Aynı zamanda Note 5 kullandığım için tekrar Samsung tercih etmek istemedim.

Şimdiye kadar attığım yorumlardan rahatsız olan veya kalbini istemeden kırdığım varsa özür dilerim ve bilgilerini paylaşan gerek yöneticilere gerek de üyelere teşekkür ederim. Yardıma ihtiyacı olan tüm üyeler çekinmeden soru sorabilir veya Ö.M. yoluyla irtibata geçebilirsiniz.

|
    |
  • Binbaşı
    1909 Mesaj
    bu paranın kaynağı nedir
  • Yüzbaşı
    433 Mesaj
    Hakikaten bu paraları nerden buluyosunuz? Bende 4s bişey olurda telefonsuz kalırım diye gözümün içi gibi bakıyorum. Be diyelim Allah daha çok versin güle güle kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2432 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Herkes gibi biz de mesleğimizin peşinden koşuyoruz.

Daha iyileri sizin olsun.
    |
    |
    Bahsedilenler: MysticDesign, ibrahim1004
  • Yarbay
    29831 Mesaj
    Adam telefon almış beğenmemiş başka markaya geçmiş memnun kalmış bu paranın kaynağı nereden geliyor sizene kardeşim sizi ne ilgilendiriyor

• Binbaşı
    1755 Mesaj

Böyle atarlı olmana gerek yok kı. Millet espiriyle karışık soru sormuş. Konu sahibi bile alınmazken ne oluyor böyle?

|
    |
    cihanair kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2432 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    10 senedir meslegimi aktif bir sekilde yerine getiriyorum. Bu yasima kadar haram para kursagimdan gecmedigi gibi bundan sonra da gececegini sanmiyorum. Forumda annesinin babasinin kazanci ile ovunen ve hava atan genclerimiz var. Yadirgamadigim gibi yasima bakmadan da ergen muamelesi yapan var. Is hayati bu... Iyi zamanlar oldugu gibi kotusunu de gordum. O yuzden herkes daha iyisine layik olsun. Simdilik gucumun yettigi bu kadar.

|
    |
  • Binbaşı
    1998 Mesaj
    Adam sanki ferrari mi sattım bir daha ferrariye binmem bundan sonra lamborghini den başka arabaya binmem dedi.Altı üstü bir telefon herkesin bütçesine göre olmayabilir evet ama forumda 40-50-60 yaş aralıgında aylık geliri 10-20 bin olan insanlarda var.Bu tarz tepkileri verenler sanırım 15-20 yaş arası harçlıklı gençler.
    |
    |
  • Yarbay
    2029 Mesaj
    1 ay sonra 6s ile yolunuza devam edersiniz

• Yarbay
    2432 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: ozgur06

Her ne kadar iOS'un en iyi isletim sistemi oldugunu kabul etsem de bu tarz kronik sorunlar yetti artik. Yaptirmak isteyince randevu kismi isin icine giriyor. Ankara'dan sirf ekran icin kalkip gelemem. Bos olsa elim randevu icin ugrasabilirdim. 6'dan sonra bu sorunun cozulecegini okumustum ama hala devam ediyor. Bu saatten sonra Apple almayi dusunmuyorum. Alacak veya yardima ihtiyaci olan kisilere yine de tavsiye ederim ama benim icin sondu.

• Hayırlı olsun Allah daha iyilerini de nasip etsin inşallah.

• Yarbay
    2432 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

Hayırlı olsun Allah daha iyilerini de nasip etsin inşallah.

İyi temennin için teşekkür ederim.
    |
    |
  • Yarbay
    3295 Mesaj

iste,bilincli tüketici diye sana denir :)

|
    |
    Victor Branco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    516 Mesaj
    Güle güle kullanın.Peki neden diğerleri değil de Z5? Ve iphone dan sonra Z5 ile ilgili deneyimlerinizi + ve - lerini bizimle paylaşır mısınız?

|
    |
  • Yarbay
    2432 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Z5 seçmemdeki asıl neden ikinci telefon olarak Note 5 kullanıyor olmam. iPhone 4 serisinden bu yana Apple kullanıyorum. Biraz attan inip eşeğe binmiş gibi hissetsem de zamanla alışacağımı düşünüyorum. Android arayüzü biraz daha karışık geliyor bana. Hafif kasmalar Z5'de de mevcut. Pil performansı olarak kısa vadede henüz bir şey diyemem. Biraz kullandıkça netleşecek her şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Victor Branco -- 29 Aralık 2015; 9:14:28 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Demiurgos
  • Yarbay
    2532 Mesaj
    Tekrar dönersin hocam demişti dersin..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4488 Mesaj
    Hayırlı olsun en doğrusu , iPhone s plus sahibi olarak diyebilirim ki bu telefon aceleye gelmiş ve apar topar üretim kararı alınmış .... değişim yaptım yine sorun , telefonsuz kaldığım için artık ölü pikselli kullanacağız , öncekinin de ekranı sarı tonluydu ; allahtan ikiside çöplük batarya emici Samsung işlemcili değil ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 29 Aralık 2015; 4:18:22 >
    |
    |
  • Yarbay
    2026 Mesaj
    Hayirli olsun bende note 4 den iphone 6 ya gecmeyi dusunuyorum boyle seyler gorunce kararsiz kalıyorum:)

|
    |
  • Yarbay
    3267 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Victor Branco

quote:

Her ne kadar iOS'un en iyi isletim sistemi oldugunu kabul etsem de bu tarz kronik sorunlar yetti artik. Yaptirmak isteyince randevu kismi isin icine giriyor. Ankara'dan sirf ekran icin kalkip gelemem. Bos olsa elim randevu icin ugrasabilirdim. 6'dan sonra bu sorunun cozulecegini okumustum ama hala devam ediyor. Bu saatten sonra Apple almayi dusunmuyorum. Alacak veya yardima ihtiyaci olan kisilere yine de tavsiye ederim ama benim icin sondu.

Ben halen 6s kullaniyorum 4 defa telefon degistim dusunun ben direk apple store un ustundeyim bide, her aldigim telde sifir kutudan cikarttigim gibi sorunlar oldu, kesinlikle Ankarada olsam bende sizin dediginiz gibi yapmistim. Gule gule kullanin.

• Yarbay
    2432 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

quote:

Orijinalden alıntı: Victor Branco

quote:

Ben halen 6s kullaniyorum 4 defa telefon degistim dusunun ben direk apple store un ustundeyim bide, her aldigim telde sifir kutudan cikarttigim gibi sorunlar oldu, kesinlikle Ankarada olsam bende sizin dediginiz gibi yapmistim. Gule gule kullanin.

6+ kullanırken onda da screen clicking sorunu oldu İstanbul'a geldiğimde değiştirme imkanım oldu. Verilen swap cihazın başka bir köşesinde aynı sorun oldu ve bu sefer de hoparlörü yüksek seslerde cızırtı yapıyordu. 1 seneye yakın bu şekilde kullanıp hediye ettim. Sonra aldığım 6S+'da da aynı sorun olduğunu görünce yıllardır Apple kullanıcısı olan birisi olarak itibar kaybı benim gözümde. Gerek bilgisayarım olsun gerek tablet olsun Apple aldık zamanında. Bu saatten sonra Apple almayı düşünmüyorum. Yine de Apple'ın işletim sisteminin en iyisi olduğu düşüncem değişmeyecek o ayrı...

Teşekkür ederim, daha iyileri sizin olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Victor Branco -- 29 Aralık 2015; 9:12:35 >

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Ko Cuce
En ucuz kedi maması fiyatları
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.