Şimdi Ara

iphone 6s bluetooth ile pc bağlantısı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pc lenovo laptop kullanıyorum. Iphone 6s bluetooth'u açıyorum laptop ile bağlantıyı kuruyorum ikisinde de bağlandı diyor. Yalnız pc'de bluetooth sağ tıkladığımda youtube'da bluetooth ile dosya yollama videolarında gösterdiği gibi send files / receive files gibi seçenekler yok, sadece sırasıyla şu seçenekler var:
    add bluetooth device
    show bluetooth devices
    join a personal area network
    open settings
    remove icon
    ...
    join a personal area network'e tıkladığımda iphonumun olduğu pencere çıkıyor ona çift tıklayınca da
    "sncyronize pim data with phone book access" gibi ilgisiz bir şey çıkıyor. Açıklamasında "you can sencyronize phone contacts and other PIM data with this service" diyor yani ilgisiz bir şey olması gerek. Zaten youtube videolarında send receive files seçenekleri olması gerek ama yok.

Sorun nedir acaba ve nasıl çözülür?

Not:https://forum.donanimhaber.com/iphone-6s-ve-bluetooth-hoparlor-sorunu--141356938
    Burada aynı telefondan hoparlöre bluetooth ile bağlantı sorunumla ilgili konum da var eğer bu sorunla ilgisi olursa bilmek istersiniz diye söyleyim dedim.

• bu forum bitmiş ya böyle temel birşey de bile bilen yoksa
  • tam olarak yapmaya çalıştığınız şey nedir?
  • cihazı bluetooth üzerinden bağlamaya çalışmıştım düzeldi, ama iphone 6s telefonu bluetooth ile pc'ye bağlamayı hala başaramadım hızlı şekilde dosya resim transferi için istedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.