Şimdi Ara

İphone 6s bazen tepki vermiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tuşlar kilitliyken kilidi açmak için tuşlara bastığımda hiçbir tepki vermiyor bu 5 saniye sürüyor hep olmuyor sizce neden olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende de var aynı Problem sıfır kurulum yaptım yine devam ediyor cihaz ayni

• yokmu bilen daha önce başına gelen?
  • Bende de var. Hatta arama geliyor bazen açamıyorım bu yuzden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşımın ip6s plusında

Başka bir arkadaşamın ip6 plus

Ve kendi ip6 mda olan problem.

Daha önce başlık açmıştım ama oralı olmadı kimse.

• Bende de var 6s aynı sorun var ara ara oluyor ben de de

• AYNI SORUN 6S PLUSUMDA VAR KAÇ KERE TEMİZ KURULUM YAPTIM DEĞİŞEN BİŞEY YOK ÇOK CAN SIKICI BİR DURUM ÇÖZÜMÜ BİLEN KİMSE Mİ YOK

• Sıfır kurulum fayda etmediyse servislik bi durum demekki gönderin baksınlar bazen iletmiyo heralde tepkiyi.

• Aynı sorun bendede var defalarca videoya aldım defalarca formatladım genius bara kadar gittim format atıp geri verdiler sorun devam ediyor ne kadar sık sık yapmasada

• iPhone 6 cihazımda mevcut bu problem cihaz kilitli iken tuşlara basınca işlemiyor em az haftada 3 kere yapıyor bunu arama geldiğindede oluyor bemce yazılımsal 3-4 ay eveline kadar yoktu bu olay

• Bendede oluyor bazen telefona arama geldi açamadım kilitleme tuşuna felan bastım 10 sn sonra kendine geldi.Telefon 6s 32gb.

• 4s de olmayan şeyler 7 de 6s de oluyor vah vah

• Benim 6Simde de aynı sorun var. Bazen kilit ekrani açılmıyor, bazen ana ekranda dokunmatik tepki vermiyor. Şu ana kadar kullandigim ve sattigima pisman oldugum tek iPhone 5S oldu galiba. 3G kasa çatlaması, 4S erkenden pil ölmesi, 6 screen clicking, 6 plus yavaşlık ve kamera buğusu, 6Ste de bu takılmalar . Apple günden güne kötüye gidiyor.

• Benimde iPhone 5Simde de böyle bir sorun var. Arama ekranında takılma yok ama çok nadirde olsa kilit ekranında hiçbir tuş işlemiyor.

• Bende de dün aynısı oldu. Telefon kapandı zannettim. Sonradan tepki verdi. İyice soğudum vallaha. Zaten son güncelleme ile pili berbat oldu. Birde bu gibi saçma şeyler çıktı başımıza

• Aynı sorunu 5-6 aydır yaşıyorum ve 4 kere cihazım değişti hala çözülemedi. Sorun %100 yazılımsal, telefon ekranında arama kaydı, kişiler veya telefon arama kısmı varken kilitlerseniz veya arka planda arama kaydı kalırsa bu sorunla karşılaşıyoruz. Sim kartımı değiştirdim yeni apple hesabı açtım, bütün herşeyi denedim ama olmadı, son olarak kardeşimin telefonuyla değiştirip deneyeceğim, onun ki android, bakalım o, benim telefonumu kullanırken aynı sorunu yaşayacak mı...
  • 10.3.1'de ben de birkaç kez yaşadım ama 10.3.2 ile henüz bu sorunu yaşamadım.

Şimdi ise; normal yada whatsapp ile yaptığım telefon görüşmesinde görüşmem bitip kapatacağım zaman, ekran kilidi kilitlenmiş oluyor ve sonlandır tuşu ekranda belirmiyor. Haliyle kilidi açıp, yukarıdaki yeşil bara dokunup ondan sonra sonlandır tuşuna basarak kapatmam da oldukça fazla zaman alıyor! Bu sorunu yaşayan var mı ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.