Şimdi Ara

iPhone 6s Batarya Değişimi Hakkında Yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
4.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

tamamdır. Tam sonuçları 1-2 hafta içinde elde ederim gibime geliyor. Gelişmeleri yazacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam . Güzel olur inşallah .

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Empirewashere E kullanıcısına yanıt

teşekkürler başkan iPhone 6s Batarya Değişimi Hakkında Yardım 

Iphone 7 için woyax sipariş ettim. alt kısmı kavisliydi (bağlantı kablosunun olduğu bölge). Sizde de böyle bir durum var mı? Servise sordum sorun olmaz dediler. Akşam montajı yapacağım.

• imflash kullanıcısına yanıt

kavis vs görünmüyor ama montaj pazartesiye kaldı bende. Sıvı koruması için band sipariş ettim ayrıca. Bakalım o zaman tam incelerim

• Montajı tamamladım. Telefonu açmak zor oldu. Isıtmama rağmen vantuzla açamadım. Maket bıçağı yardımıyla zarar vermeden açabildim. Sıvı koruma bandı çok sağlam tutuyordu.

Pil değişimi çok kısa sürdü. Pil ile gelen sıvı koruma bandını da kullandım. Telefonu açtığımda birden bire ısındı. 11% şarjı vardı. Bitince şarja koydum. Dün saat 15 de 100% ile kullanmaya başladım. Uzun görüntülü görüşmeler yaptım. Sosyal medyada takıldım. Gece 2 gibi pili bitirdim. Gün boyunca ısınma olmadı.

Bence gayet iyi performans veriyor. Eski pilimin pil sağlığı 55% di. Gün boyu şarj ediyordum.

Şimdilik memnunum diyebilirim. İlk 4 5 şarj sonrası tam performans verdiğini okumuştum. Umarım o şekilde olur.

• bugün iphone 8 plus cihazına woyax bataryamı montaj ettirdim. Şu an tam test etme şansım yok ama 1-2 hafta içinde gelişmeleri yazıcam

• MertayKardes kullanıcısına yanıt

3u tools ile ilk woyax batarya izlenim;

batarya 3403 Mah görünmekte.

batarya üretimi 2019 12.ay görünmekte.

sıcaklık 28 derece.

değişim soonrası klasik dejilerde yaşanan pil kapasitesi az görünme sorunu yaşamadım, pil %100 görünmekte.

• .HonouR. kullanıcısına yanıt

Telefoncular genelde bataryayı da satabilmek için, dışarıdan alınan bataryayı takmıyoruz, bataryayı da bizden alırsanız takarsınız diyorlar. Ankarada balıkçıoğlu pasajında 2. Katta bir telefoncu, ( ismini hatırlayamadım) sadece işçilik ücreti ile dejiyi note 8 e takmıştı. Deji ile 2-3 ay note 8i kullandıktan sonra buy back ile iphone 12 ye geçmiştim. Gayet memnundum deji kullandığım zaman, zira telefonum yeniden günü çıkarmaya başlamıştı.

İphonelarda da deji kullanıp memnun kalan olduğu gibi, memnun olmayan da var. Ben olsam orjinal apple bataryası taktırırdım yetkili servisten. Biraz pahalı olur ama 2 senede bir değişen batarya için bu çok da önemli bir meblağ olmaz zira ios, batarya performansına göre daha iyi veya kötü çalışan bir işletim sistemi haline geldi. Ama deji de takılabilir tabiki. Bütçe meselesi sonuçta.

• Telefonum yurtdışından alındığı icin fatura olmadan yetkili servisler islem yapmıyor. iPhone 8 için batarya değişimi yaptırmam gerekiyor, güvenilir ve sorunsuz şekilde halledebilmem icin fikir verirseniz sevinirim.

• iPhone 6s Batarya Değişimi Hakkında Yardım 

iPhone 6s Batarya Değişimi Hakkında Yardım

Montaji kaca yaptirdiniz hocam?

• Zuko kullanıcısına yanıt

50 liraya yaptırdım. 215ede batarya gelmişti

Cok tesekkur ederim hocam. Ben de bataryayi kendim alip yaptirmayi dusunuyorum sizin gibi, fiyati kontrol etmek istemistim. iPhone 6s Batarya Değişimi Hakkında Yardım 

rica ederim şimdiden hayırlı olsun iPhone 6s Batarya Değişimi Hakkında Yardım 

Hocam bir sorum daha var, pil gostergesi dogru calisiyor mu? (Status bar'daki yuzdeden bahsediyorum, pil sagligindan degil.)

o konu ile alakalı dikkatimi çeken birşey olmadı ama ekstre kontrol etmemi istediğiniz bir uygulama ile bişi varsa ordan bakıp cevap verebilirim. Şu an %45 şarj seviyem sabah 8 gibi çektim (gün boyu borsa, youtube devam)

Uygulama degil sadece tutarli mi onu merak ettim. %100'de doluyor ve %1-0'da telefon kapaniyor mu yoksa %30'da kapandigi, %0'da kapanmadigi falan oluyor mu?

%1de baya bekleyip öyle kapanıyor..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.