Şimdi Ara

İphone 6s batarya ☹️

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlarım telefonum iphone 6s 64 gb. Cihazımın batarya durumu %74 şarjı çok çabuk bitiyor. İnternetten batarya alıp değiştirmek istiyorum fakat bir sürü seçenek var farklı farklı sitelerde güvenemiyorum. Özellikle 2200 mAh mucize bataryalar dikkatimi çekti. 120 tl ye kadar limitim var. Hangi bataryayı alayım link paylaşabilecek arkadaşım Varmı? Herkese iyi forumlar 👍👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Baseus var ona da bakın. Deji'den daha pahalı fakat orjinal Apple' dan ucuz.
  • 1 senedir deji kullanıyorum, geçen sordum orijinal batarya 200 tl ye değiştiriyliyormuş fakat ben yetkisiz müdahalede bulunduğum için yararlanamıyormuşum , eğer imkanın varsa orjinal daha iyidir iyi olmasa bile sonuçta orijinal eğer yoksa dejiyi tavsiye ederim
    Yüzde 25 den sonra düşük güç moduna aldım
    İphone 6s batarya ☹️, İphone 6s batarya ☹️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whypicture -- 20 Kasım 2018; 6:57:28 >

• 90 tl ye deji alıp 20 liraya serviste taktırdım 110 tl ye geldi toplamda , batarya ilk günkü gibi gitmekte tavsiye ederim ...
  • serty23 kullanıcısına yanıt
    Pil sağlığını gösteriyor mu? Yüzde olarak bir değer varmı yoksa --- olarakmi gösteriyor. Pil sağliği kismina servismi yaziyor? Bir resim atarmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: AfterLife61

Pil sağlığını gösteriyor mu? Yüzde olarak bir değer varmı yoksa --- olarakmi gösteriyor. Pil sağliği kismina servismi yaziyor? Bir resim atarmisiniz
    İphone 6s batarya ☹️

• serty23 kullanıcısına yanıt
    Ben bu işten bişey anlamiyorum kardeş bende deji batarya taktırdım pil sağlığını gostermiyor. Pile servis yaziyor hala --- çekmiş pil sağliğina. Bu nedenle cihaz performansı düşük çalışıyor. Orjinal taktirmadima pişman oldum

• Deji güzel

• 6s plus için bende kararsızım, geçen gün arkadaşın cihazına deji taktık. Batarya performansta sıkıntı yok ama yıpranma seviyesi çalışmadı. Sayfada paylaşan arkadaş oluş çalışıyor diye. Anlam veremedim nasıl olur diye. Benim orjinal şansımda var ama kaç günde yapılacak birde 200 liraya 100 lira gibi fark var kararsız kaldım.
  • _AveNTuriN_ kullanıcısına yanıt
    Gerçek batarya dışında ayarlardan pil sağlığı gözükmez, orijinali tercih etmenizi öneririm, istanbula yakınsanız apple store kısa sürede hallediyor (ben 1 günde teslim aldım)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende öyle biliyorum ancak deji batarya kullanıp son ios sürümünde görünen arkadaşlar oldu. Nasıl olduğunu bilmiyorum ama bahsettiğim gibi bir durum var.

Açıkçası fiyat olarakta 2 katı oluyor. Üzerine bekleme süreside dediğim gibi. Kaldıki 1-1.5 senelik cihazda orjinal batarya bu şekildeyken ne kadar fark olabilirki demiyorda değilim.

Ne kadar zamandır kullanıyorsunuz?

• Cihaz 1.5 senelik bile değil daha, batarya %87 gösteriyor ancak ekran süresi çok az 4-5 saati ancak görüyorum. Arkadaşlarda aynı cihazda deji kullandık bahsettiğim durumlar oluştu. Bazılarında batarya durumu görünüyor bazılarında görünmüyor. Forumdada üstte ss atanlar oldu. 100 liraya alıp takmak var, birde bahsettiğim şekilde iki katı ödeyip beklemek var.

Tabi kalite konusuda bahsettiğim gibi, orjinal batarya ömrü bahsettiğim gibi iken açıkçası çokta cazip gelmiyor. Ancak yinede kararsız kaldım.
    Cihazınız daha yeniymiş garanti kapsamındaysa ücretsiz değiştirebilirsiniz,

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.