Şimdi Ara

iphone 6s 32 GB MEDİAMARKT--2355 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
4.978
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Iphone 6 da da geçerli mi kod? Deneyen biri cevap verebilir mi? Kaça geliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPACE GRİ Mİ YOKSA GUMUS MU
  • quote:

Orijinalden alıntı: murattekno

konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim, ben forumdan bir arkadaşdan kod aldım ve ürünü 2450ye almış oldum, avantajixte kullandım sayarsa 30 tl üzerinde ordan gelecek. malesef mağaza teslim alamadım malesef kargo ile gelecek. kargo gelince dikkat etmem gereken şeyler nelerdir, ayrıca bu telde appleın koruma bantı tarzında yapışkanı var mı? hani daha önce kullanılmamış olduğu anlamak için.

Hayırlı olsun
    Kargo gelince kontrol edebiliyosanız kontrol edin kutuda ezik göçük vs olmasın öyle bir durumda tutanak tutturursunuz, kutu zaten komple jelatinli olacak ordan anlarsınız sıfır ürün olup olmadığını , hasar falan yoksa bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum ve ürünü aktifleştirdikten sonra garantisini kontrol edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cannicus

quote:

Orijinalden alıntı: murattekno

konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim, ben forumdan bir arkadaşdan kod aldım ve ürünü 2450ye almış oldum, avantajixte kullandım sayarsa 30 tl üzerinde ordan gelecek. malesef mağaza teslim alamadım malesef kargo ile gelecek. kargo gelince dikkat etmem gereken şeyler nelerdir, ayrıca bu telde appleın koruma bantı tarzında yapışkanı var mı? hani daha önce kullanılmamış olduğu anlamak için.

Hayırlı olsun
    Kargo gelince kontrol edebiliyosanız kontrol edin kutuda ezik göçük vs olmasın öyle bir durumda tutanak tutturursunuz, kutu zaten komple jelatinli olacak ordan anlarsınız sıfır ürün olup olmadığını , hasar falan yoksa bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum ve ürünü aktifleştirdikten sonra garantisini kontrol edin.

hocam dediklerinizi harfiyen yapıcam çok teşekkür ederim

• Masallah urunu su an 558 kişi izliyor,ve space grey kalmadı..
  • 1000-75 kodum var iphone 6 da felan herseyde geciyor
  • Mağazadan teslimatı seçtiğimizde ertesi gun gidip mağazadan teslim alabiliyor muyuz ürünü?
    Yoksa mağazaya getirilmesini mi beklemek gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: recplayer

Mağazadan teslimatı seçtiğimizde ertesi gun gidip mağazadan teslim alabiliyor muyuz ürünü?
    Yoksa mağazaya getirilmesini mi beklemek gerekiyor?

Mağaza seçip stok kontrolu yapabilirsin. Mağazada ürün var ise yarım saat içinde veriyorlar (Sipariş verdikten sonra yarım saat, mağaza çalışma saatleri içerisinde) Seçtiğin mağazada yok ise kargolamalarını bekliyorsun
  • indirim kodu olan varsa bana da gönderebilir mi?
  • Fiyat yükselmiş.

• Fiyat düşük olsa bile media markt gözümde sıfır şuan

Mağaza teslim ürün almaya gittim kutusu hasarlı diye almadım. Uğraşmak için değiştirmediler de yok ici sağlam yok şu yok bu.. iptal ettirdim güzel birde şikayet yazdim.. personel diye iki üç erkek koymuşlar akıl veriyorlar sadece.

• nasiledekkinasilola kullanıcısına yanıt
    Magazadan teslim seçeneğinde odemeyi magazada yapabiliyor muyuz?

Yoksa siz odemeyi siteden yaptirip siparisi orada mi iptal ettirdiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: canınıyerim

Magazadan teslim seçeneğinde odemeyi magazada yapabiliyor muyuz?

Yoksa siz odemeyi siteden yaptirip siparisi orada mi iptal ettirdiniz

Hayir, ödemeyi internet üzerinden yapmıştım.

Internette al mağazada öde sistemi yok diye biliyorum.

Benim mağaza aşırı bilgisizdi arayıp müşteri hizmetlerinden yaptiracaksiniz dediler aradım müşteri hizmetleri de mağaza yapacak dedi. Yani iptali mağaza yapıyor, genel merkeze mail gonderiyorlarmis. 1-5 is gününde karta yansıyormuş

• Bi ara 1899’dan satılıyordu yanlış mı hatırlıyorum. Satıcı MediaMarktı

• quote:

Orijinalden alıntı: Olgi

Bi ara 1899’dan satılıyordu yanlış mı hatırlıyorum. Satıcı MediaMarktı

6 olmasın o?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.