Şimdi Ara

İphone 6s 32 gb aldım , pil sağlığı 99.1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sıfır aldık , jelatinini biz açtık kurulum dahil.

Battery life yükledim pil 99.1 çıkıyor sizce normal mi ? İleride sorun olur mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uygulamanın %100 doğrulukta ölçüm yapabildiğini nereden biliyorsunuz ki? Ölçümdeki %1'lik bir hatadan kaynaklanıyor da olabilir. Ben sizin yerinizde olsam hiç umursamam bu konuyu.

• bir kaç kere boşaltıp doldurun bir daha bakın
  • Bu uygulamada hata payı olduğuna eminim.1 yıllık 6S cihazında Pil sağlığı bir 75 gösteriyor sonra 83 oluyor.Tutarsızlaşıyor bazen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her uygulamaya inanmayın birisi 99der birisi 100der.

• Ben cihazımı ilk ölçtüğümde bende %100 pil sağlığı gösterirken, Apple'daki inceleyen arkadaşlarda %101.37 pil gücü gösteriyordu. %1 lik sapmalarda bir sıkıntı olmaz meraklanmayın.
  • Teşekür ederim.

• O saçma programlara takılmayın. Apple desteğe bağlandığınızda pilinizin %100'ün üstünde olduğunu görürsünüz. Öyle saçma programlara inanmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skydiver132

O saçma programlara takılmayın. Apple desteğe bağlandığınızda pilinizin %100'ün üstünde olduğunu görürsünüz. Öyle saçma programlara inanmayın.

Telefonla destek mi ?

• Apple harici en doğru ölçümü yapan uygulama ''coconutbattery'' adında bir uygulama fakat bildiğim kadarıyla sadece maclere yüklenebiliyor.
  • Ne kadar sağlıklı gösterir bilmem ama benimki de %99.1 gösteriyor. 7 aylık 6s 64
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maskeli Bilo

Ne kadar sağlıklı gösterir bilmem ama benimki de %99.1 gösteriyor. 7 aylık 6s 64

Simdide %100 gosteriyor sorunlu program

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.