Şimdi Ara

iPhone 6S 2 GB RAM ile geliyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
34
Cevap
0
Favori
947
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> iPhone 6S 2 GB RAM ile geliyor!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5873 Mesaj
    2gb ile gelmesi lazım artık simdilik sorun çıkarmasada ios 10 ios 11 güncellemesinde sorunsuz olmalı 1 gb kasacak ilerde 2 gb olmazsa alınmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    iphone 6 ve plusun piyasasını düşürmeye çalışan milleti kandırmaya çalışan birçok insan var hepsi iphone 6s 2 gb ram le gelicek diyor iphone 6 plus sahipleri şimdiden satsınki onlarda ucuza kapsın diye

yaw gs lilerin kendini ibrahimoviç geecek diye avutması gibi sizde kendinizi avutmayın iphone 6s 1 gb ram ile gelecek

ayrıca şuan piyasadaki en iyi telefon iphone 6 plus dur ve 1gb ram herşeye yetiyor yetmiyor diyen yalan diyor inanmayın

Orijinalden alıntı: hooper113

iphone 6 ve plusun piyasasını düşürmeye çalışan milleti kandırmaya çalışan birçok insan var hepsi iphone 6s 2 gb ram le gelicek diyor iphone 6 plus sahipleri şimdiden satsınki onlarda ucuza kapsın diye

yaw gs lilerin kendini ibrahimoviç geecek diye avutması gibi sizde kendinizi avutmayın iphone 6s 1 gb ram ile gelecek

ayrıca şuan piyasadaki en iyi telefon iphone 6 plus dur ve 1gb ram herşeye yetiyor yetmiyor diyen yalan diyor inanmayın

Bu apple ile ilgili düşünceleriniz olmuş 6s'den ziyade.
    6S'in ram miktarı bence Apple sever ve kullanan insanları etkilememeli, iphone 4s kullanmaya devam edip de memnun olan insanlar varken...
    |
    |

• Binbaşı
    1678 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: qqyyxx

henüz çıkmamış bir cihaz, donanımını bu kadar merak etmek? bu güne kadar hangi iphone applenin istediği donanımla çıktıda en az 3 yıl sonderece hızlı ve stabil çalışmadı? şu applenin mantığını çözemediniz. adam donanım satmıyor. gayet kaliteli ve hızlı akıllı telefon satıyor. ayrıca bu kadar çok yönlü donanım değişikliğine giderek sadece 1 yıl önce çıkardığı telefonları çöpe attırma eğilimine gidermi dersiniz? hem 3 çekirdek hem 2 gb ram. hayaller. gerçekleri bekleyip göreceğiz.

Mesele stabil çalışıp çalışmamakta değil şuanda 4S den sonrası cihazlarda stabilite sorunu yok zaten fakat şu var görüyoruz ki split view özelliği bir tek Air2 ye gelecek, bunun sebebi ram yetersizliği. Eğer yeni cihazlarda 1 gb gelicekse daha az yenilik olacak demektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1080 Mesaj

ben 4s ve sonrası cihazlarda şunu gördüm. çok teknik detaya girmeye gerek yok. kabaca belirtiyeyim. hepsinin kamerası 8 mp olarak çıktı ama sırasıyla son modele kadar hep iyileştirildi ve kalite artırıldı. 5 te 8 mp 6 da ama ciddi oranda resim ve video çekimlerinde kalite farkı var. yazılımı ve donanımı optimum seviyede tutarak işi ve parayı götürüyor. alan satan memnun. benim alacağım cihaz sorunsuz ve hızlı çalışsın isterse 64 mb ram ı olsun. gerisine çok takılmam.

|
    |
    Celeste kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Android yada diğer işletim sistemi kullanan telefonlarda donanımı anlarım, nekadar iyi okadar hızlı ve uzun vadeli ama iphone için bu geçerli değil. apple telefonun kasmaması oyunları akıcı oynatması için gerek düzeyde donanım ve yazılımsal güncellemeleri yapıyor. Bu sebeple apple 2 gb 4 gb vs. bunlar önemli değil. ben apple dan yenilikçi teknoloji bekliyorum ama 3gs den sonra pek birşey bulamadım. Hala devrimsel ve piyasaya yön verecek bir yenilik getirmiyor yada getiremiyor. Mesela esnek ekran getir ilk ol, nasıl capasitif ekranla gelir dokunmatıkte çığır açtın, ipodu ürettin milyonlar sattı, yap bir yenilik.
    |
    |
    2 gb ram sadece hayal 2 gb ram iphone 7 den önce gelmez
    s serisi donanım serisidir kasa aynı zaten 6s de işlemci ve ram yükseltmesi gelecek başkada bi numara olmaz. 7 de 6s le aynı donanımda gelir kasa degişir, 7s de donanım yükselir 8 de 7s donanımı olur sadece kasa degişir 8s de donanım yükselir buböyle sürer gider

|
    |

Orijinalden alıntı: ilko

2 gb ram sadece hayal 2 gb ram iphone 7 den önce gelmez

adam 2gb la gelse intihar edecek resmen isterse 4gb ramle gelsin elindeki telden memnunsan sanane ki

Orijinalden alıntı: qqyyxx

henüz çıkmamış bir cihaz, donanımını bu kadar merak etmek? bu güne kadar hangi iphone applenin istediği donanımla çıktıda en az 3 yıl sonderece hızlı ve stabil çalışmadı? şu applenin mantığını çözemediniz. adam donanım satmıyor. gayet kaliteli ve hızlı akıllı telefon satıyor. ayrıca bu kadar çok yönlü donanım değişikliğine giderek sadece 1 yıl önce çıkardığı telefonları çöpe attırma eğilimine gidermi dersiniz? hem 3 çekirdek hem 2 gb ram. hayaller. gerçekleri bekleyip göreceğiz.

gördün mü

|
    |
    iPhone 11 Pro Max | Gece Yeşili | 64 GB | iOS 13.3 &#8226; Lifecell Sarı Günler &#8226; Netspeed VDSL 35 Mbps &#8226;
    Digiturk Sporun ve Filmin Yıldızı &#8226; Panasonic NeoPlasma 42GW30
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

Aynen +1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Exclusively kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

görsem ne olur görmesem ne olur ozaman dedikodu üzerinden yorum yapmışız. ne kadar zoruna gitmiş 1.5 yıl bu günümü bekledin çocuk.
    |
    |
    Exclusively kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bekleyip göreceğiz demişsin, tesadüfen konuya girmiştim, haberin olsun söylediklerinden dedim

|
    |
Reklamlar
haberler
Canlı Tv izle
SEO
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.