Şimdi Ara

iphone 6plus'tan galaxy s6 edge plusa gecis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar iphone 6 plus telefonumdan ios kisitlamalarindan bıkıp edge plusa döndüm. Daha once note 2 kullaniyordum ve cok memnundum. Ancak bu telefondan beklentilerimin karsilanmadigini soylemem gerek. Oncelikle hoparlor sesi cok kotu. Son seviyede cizirti bariz hissediliyor. Ve sarji cok cabuk dolmasina ragmen inanilmaz cabuk bitiyor. 6 plusi ariyorum bu konuda. Ornegin 10 dk once sarjdan cikardim sadece face ye baktim ve bu konuya geldim su an sarj %95. Yogun kullanımda 6 7 saati zor görüyorum. Acaba bunlar bana ozel sorunlar mi anlamadım cunku fazlaca sikayet görmüyorum internette bu konularda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzforvandetta

Merhabalar iphone 6 plus telefonumdan ios kisitlamalarindan bıkıp edge plusa döndüm. Daha once note 2 kullaniyordum ve cok memnundum. Ancak bu telefondan beklentilerimin karsilanmadigini soylemem gerek. Oncelikle hoparlor sesi cok kotu. Son seviyede cizirti bariz hissediliyor. Ve sarji cok cabuk dolmasina ragmen inanilmaz cabuk bitiyor. 6 plusi ariyorum bu konuda. Ornegin 10 dk once sarjdan cikardim sadece face ye baktim ve bu konuya geldim su an sarj %95. Yogun kullanımda 6 7 saati zor görüyorum. Acaba bunlar bana ozel sorunlar mi anlamadım cunku fazlaca sikayet görmüyorum internette bu konularda.

Hocam sağol sayende büyük bir hatadan kurtuldum. Bende iPhone 6 dan s6 edge plusa geçecektim.yoğun kullanımda 6 bile 6-6,5 saat kullanım süresi veriyor.Bende 3000 mah bataryası var diye alıcaktım. Plusın şarjı max kaç saat görüyordu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sanirim benimkinde anormallik var 2 bucuk saattir baya elimde nette falan geziyorum %51 kaldi normal mi bu?

• Acaba ayarlarınız nedir? Senkronizasyon, konum servisleri, sensörler devamlı açık mı? Yeni bir telefonda bu kadar tatminsizlik olcağını düşünmem. 3 senelik note2 bataryam hala 1 günü rahat çıkarıyor.
  • Acik tabi ama konumun acik olmasının falan bu kadar etkileyecegini düşünmüyorum

• quote:

Sanirim benimkinde anormallik var 2 bucuk saattir baya elimde nette falan geziyorum %51 kaldi normal mi bu?

Eger 2.5 saat boyunca elden düsürmediyseniz normal..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence bir daha araştırmalısınız.

Daha uzun batarya ömrü için gerekli olmadıkça nelerin kapalı olacağını.

Senkronizasyon yada konum servisleri açık kalması gerekiyorsa bir kaç ayarla daha az enerji tüketimi yakalayabilirsiniz.

iphone da da şarjın çabuk bitme sebeplerinden biri kullanıcıların rahat olup devamlı herşeyi açık gezmeleridir. bir dünyada program yüklerler. arka planda devamlı bir veri akışı, telefon devamlı yerini bulmaya çalışır filan....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lecher

Bence bir daha araştırmalısınız.

Senkronizasyon yada konum servisleri açık kalması gerekiyorsa bir kaç ayarla daha az enerji tüketimi yakalayabilirsiniz.

iphone da da şarjın çabuk bitme sebeplerinden biri kullanıcıların rahat olup devamlı herşeyi açık gezmeleridir. bir dünyada program yüklerler. arka planda devamlı bir veri akışı, telefon devamlı yerini bulmaya çalışır filan....

Konum servislerini yalnizca uygulama kullanirken otomatik açacağım bi yer goremedim varmi boyle puf noktala .?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lecher

Bence bir daha araştırmalısınız.

Konum servislerini yalnizca uygulama kullanirken otomatik açacağım bi yer goremedim varmi boyle puf noktala .?

Telefonunuzla rootlu ise kullanabileceğiniz programlar var.
    Rootsuz otomasyonu sağlayacak program bilmiyorum açıkcası.

El ile kullanmak istediğiniz de açıp sonra kapayabilirsiniz ancak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.