Şimdi Ara

IPHONE 6 YI YURTDISINDAN GETIRILIRMI ????????? ACILL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
1.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar ben iphone 6 plus 64 gb telefon almak istiyorum ama maglum turkiyede fiyat 3000 tl gibi cok pahali bunu alamam
    Sizlere sorum su ki ben yurtdisina gidip ordan telefon getirirsem mesela baktim resmi olarak 400 dolar iphone 6 plus bunu ben aldim turkiyeye gecirmek icin ne kdr para verecegim bana toplamda herseyi tamamlayinca ne kdr ara gelecek ve yunanistana fln gidipte ordan alsam ayni fiyat olurmu bu sorularin cevaplarini cok mrk ediyorum yardimlariniz icin simdiden tesekkurlern

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkanenes -- 13 Eylül 2014; 0:09:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar yrdm edin konu guncel

• quote:

Orijinalden alıntı: berkanenes

Arkadaslar ben iphone 6 plus 64 gb telefon almak istiyorum ama maglum turkiyede fiyat 3000 tl gibi cok pahali bunu alamam
    Sizlere sorum su ki ben yurtdisina gidip ordan telefon getirirsem mesela baktim resmi olarak 400 dolar iphone 6 plus bunu ben aldim turkiyeye gecirmek icin ne kdr para verecegim bana toplamda herseyi tamamlayinca ne kdr ara gelecek ve yunanistana fln gidipte ordan alsam ayni fiyat olurmu bu sorularin cevaplarini cok mrk ediyorum yardimlariniz icin simdiden tesekkurlern

ah be olum, 400 dolar nereye 400 dolar? onlar kontratlı
  • çok fark etse 50 100 tl fark eder senin için, bunun için çektiğin zahmetede değmez.
  • Suan yurtdisinda resmi olarak iphone 6 ne kdr

• quote:

Orijinalden alıntı: bahadipdiri

çok fark etse 50 100 tl fark eder senin için, bunun için çektiğin zahmetede değmez.

ip 5s garantili türkiye satışı 2100-1900 b olanlar için

spot yani kayıtsız cihaz ise 1500 tl zorlarsanız pazarlıkla 1400 16gb alırsınız ..

ip6 ise en az spot ve resmi satış rakamları arasında en az 500 tl oynar ..az bi rakam değil ..helede durumu kısıtlı öğrenci vb olanlar için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeneralHamburger -- 13 Eylül 2014; 0:31:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkanenes

Suan yurtdisinda resmi olarak iphone 6 ne kdr

900 euro almanya da. Turist olarak giderseniz %19 tax free yapabilirsiniz.

900 euro 2573 türk lirası eder.

Kayıt işini bilmiyorum. Oda 100 lira diyorlar galiba.

• berkanenes kullanıcısına yanıt
    iPhone 6+ 64 gb $849.00
  • Hayır

• Sagolun herkese mesela 600 700 lira telefonun fiyati dusuk alsam kayit parasida 150 lira etse bana bu telefonun kâr ı 500 tl olur. Bu fiyat az uz bi para degil

• Amerikadan alınırsa maliyet baya azalıyor.

IPHONE 6 PLUS 64 GB

Vergisi Dahil 1990 TL geliyor bana almak istersem.

TR deki fiyatla arasında nerdeyse 1000 TL fark var.

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=97083136&p=1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maxıs kullanıcısına yanıt
    Yol parasıyla o fark kapanıyor, hatta eksiye düşülür..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten gidiliyor yıl içerisinden 2-3 kere. 600 dolar civarlarındadır tam olarak bakmadım yanlış bilgilendirmeyim. Ortalama 1500 tl ye telefonu alacaksınız sonrasında buraya gelip 120 türk lirasına kayıt ettiriceksiniz. 1650 tl gibi bir fiyata olayı halletmiş olacaksınız. Şahsen yakınlarım da yurt dışından gelme 6 adet iPhone var hepsini bu şekilde aldık hiç bir problemde olmadı.
  • Anladim hocam ama ben mesela en yakin nerden alabilirim yurtdisindan mesela yunanistan dan fln alsam yol parasi cok fazla tutmaz heralde yani bi telefona 3000 tl vermektense 1800 e alirim 120 tl yede kayit yaptirsam bana yaklasik 2000 e gelcek 1000 lira kar olcak

• en uygun hong kong sonrada abd satıyor diye biliyorum abd de daha sim free yok zaten gidebilirsen hong kong'a git

http://www.apple.com/choose-your-country/

şurdanda ülkeleri seçerek store varsa fiyatlarını görebilirsin yunanistanda store olmadıgı için iphone 6 reklamı bile yok resmi sayfasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

en uygun hong kong sonrada abd satıyor diye biliyorum abd de daha sim free yok zaten gidebilirsen hong kong'a git

http://www.apple.com/choose-your-country/

şurdanda ülkeleri seçerek store varsa fiyatlarını görebilirsin yunanistanda store olmadıgı için iphone 6 reklamı bile yok resmi sayfasında

Gordum hocam zate hesapladim yurtdisindan almanin bi cazibesi yok yani 300 500 lira icin bu kdr seyapmaya gerek yok turkiyeden alirim vatandan ilerleyen aylarda tabi

• Arkadaslar 19 eylulde satisa ciktikdan sonra dubaide nekadar surede satisa sunulur. Dubaiden alabilme sansim var 1560 tl ye denk geliyor bence cok iyi

• Yurt dışından getiren yok mu yahu
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.