Şimdi Ara

IPhone 6 ya İOS 11 Yüklenmeli mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
5.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ibrahimy77

Ana IOS versiyonları temiz kurulum yapılmalı (DFU).Ara versionlarda ota kullanılmasında sorun yok.Stock sürümlerde ota garip sorunlar yaratmakta.Zamanla takılma kasma gibi şeyler.İki kez restore etmemek için DFU kurmak yararlı.Hem zaman kaybını önlemiş olursunuz hemde IOS 11 denemiş olursunuz.Bu arada IOS 10 dönüş yolu halen var 5 güne kalmaz imzama biter.2 günlük bir test her şeyi size gösterir.Memunsa IOS 11 yoluna devam edersin.Pişmansanda IOS 10 imzası kapanmadan rahatça dönüş yaparsın.

Peki shsh kaydı alma şansımız var mı imza kapandıktan sonra tekrar dönmek için? Cihazim ip6 10.3.3 şu an.
  • Wifi den güncelleme yaptım, hiçbir sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtan

quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

Dün gece geçtim. GM sürümünde çok kasıyordu ama bu sefer temiz kurulum yaptım. Her şeyi tamamladı 20-30 dakika kurcaladım kasmalar oldu telefonu açtım kapattım iOS 10.3.3 çöpünden sonra telefonum yağ gibi akıyor.

i6+

Temiz kurulum nasıl oluyor ? Bende iPhone 6 Plus var, tavsiye edermisin ?

Ben tavsiye ediyorum. iOS 10.3.3 çöpüne defalarca temiz kurulum yapmama rağmen ve kullandığım her parmağımı iki kez tanıtmama rağmen parmak izim çalışmıyordu ve beni deli ediyordu. Sürekli şifre istiyordu. iOS 11 ‘e temiz kurulum yaptım bir kez takılma olmadı saniyeler içinde tanıyor ve açılıyor. Odamda 1-2 çeken Wi-Fi full çekiyor, sinyal düşse bile çok daha iyi hızı var. Odamda birden 1 lere düşen 4G(vodafone) sorunu kalkmış gözüküyor. Dün geceden beri gözlemliyorum. Ufak tefek uygulamalarla ilgili sorunlar var, güncellenince düzeleceğini düşünüyorum. Ama dediğim gibi iOS 10.3.3 çürüyebilir olduğu yerde.

Temiz kurulum için: Öncr telefondan iCloud yedeklemesi sonra bilgisayardan iTunes yedeklemesi.http://ipsw.me sitesinden iphone 6 plus global olan dosyayı indiriyorsun itunes’ı açıp telefonu bağlıyorsun. İster dfu moda al ister alma ben almadım. Shift + Geri yükleye basınca indirdiğin dosyayı seçiyorsun. Gerisini o hallediyor. Telefonu kurma kısmına gelince bilgisayarına aldığımin yedeği geri yüklüyorsun ve mükemmel bir sürümün oluyor. İlk 20-30 dakika kasmalar ve bolca laglar olabilir, bataryan çok hızlı bitmeye başlayabilir hepsi normal. Her şey bitince, giriş yapınca uygulamalara telefonu yeniden başlat.

Edit: En çok sevdiğim şeylerden birisi de iOS 10 da 2 GB boş yerim varken 7GB birden boş alan oluştu. Reddit’de ve yabancı Youtuberlar da da görmüştüm. Çok hoş oldu bu da.

Edit 2: Son olarak dünden beri gözlemlediğim diğer şey, 10.3.3 ‘de mesajlaşsam bile elim yanıyordu. iOS 11 ‘de de telefon ısınıyor ama o derece değil. Bunlar cihazımda gözlemlediklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabiz Civciv -- 20 Eylül 2017; 12:4:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oturma olayı galeride bulunan fotografların indexlenmesi ile ilgili çoğu zaman 12 + saat yeterli oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • [C_a_N_e_R] kullanıcısına yanıt
    Shsh2 kaydı şu an 10.3.3 ve 11 için alınabilir fakat şimdilik bir getirisi olmaz. İmzalar kapndığında İos 11 üzerinden tekrar 10.0.3e geçmek için ise tfp0 desteği barındıran bir jailbreak'e ihtiyacınız olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence yüklenmemeli

• quote:

Orijinalden alıntı: Reverser

Shsh2 kaydı şu an 10.3.3 ve 11 için alınabilir fakat şimdilik bir getirisi olmaz. İmzalar kapndığında İos 11 üzerinden tekrar 10.0.3e geçmek için ise tfp0 desteği barındıran bir jailbreak'e ihtiyacınız olacak.

Çok teşekkür ederim yanıtınız için. İmza kapanırsa yandık yani
  • Ben yükledim öncekinden daha iyi oldu maşallah, WiFi den direk yükledim hem

• Arkadaşlar tecrübeler nasıl varmı gelişmeler?

• Bence hemen yüklenmemeli 11.01 falan çıksın bug fix gelsin ona göre yükleriz

• Bugün durup dururken kasmalar başladı benim iphone 6'da. Safari boş ekran geldi çıkamadım, telefon ile arama ekranında aramaya basıp hiçbir işlem yapamadım, birkaç program daha böyle takıldı.

Arka plan uygulamalarını kapatınca düzeliyor ama bir uygulamadan sürekli diğerine geçince bir süre sonra bazen yine takılıyor. Arkada ne kadar fazla uygulama varsa o da takılmasını sağlıyor sanırım. Windowsta yanıt vermeyen program gibi oluyor, soft reset attım dün 1 defa.
  • bir haftaya yakın kullandım iphone6 da göze batan bir hata görmedim gayet stabil memnun kaldım...kasma donma yok...

ancak dün 10.3.3 e geçtim...sebep tamamen uygulamalarla alakalı.oynadığım oyunların ve uygulamaların bazıları ios 11 için henüz güncellememiş.bu nedenle açımlıyorlar...10.3.3 e geri dönmemin tek sebebi bu..yoksa-kesinlikle ios 11 iphone 6 için güzle optimize edilmiş...

olmazsa olmaz uygulamalarınızın ios 11 de çalışıp çalışmadığına iyi bakın araştırın..imzalar kapanırsa geri de dönemezsiniz sıkıntı çekmeyin..benden tavsiye..
  • İphone kullanmak ne riskli yahu adamlar update den korkarak yaşıyor acıdım resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clopin -- 25 Eylül 2017; 13:14:42 >
  • clopin C kullanıcısına yanıt
    5 senelik iphone5 te ios 10 var.yani 5 sene gecse de guncelleme alior ve tel eskiye gore daha stabil.halen is goruo telefon.senin 5 senelik android telefonun var mi ? varsa hadi internet uygulamalar vsyi gectim rehbere girebilior musun ? bu kadar ezik olmayin baska forumlarda egonuzu tatmin etmeyin

• clopin C kullanıcısına yanıt
    Androidde böyle bir çözümleme planlaması gördün mü?

Androidler 1 aylık telefon.

http://www.ensonhaber.com/ios-11de-batarya-problemi.html
  • Yukledim ve suan bu mesaji yazarken bile takiliyor.temiz kurulum bana farketmedi.ilk ciktiginda yukledim hala kasiyor.bir an once yama gelse bari duzeltsinler artik.

• Kabiz Civciv kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi yaptım lakin gözle görülür şekilde kasılmalar mevcut zamanla geçer mi sizce ?

• 8 saattir kullanıyorum kasılmalar mevcut. iOS 10 a döneyim mi yoksa biraz daha kullanayım mı ?

• 5s'e yükledim şarz dışışında bir sıkıntısı yok
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.