Şimdi Ara

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus arasındaki farklar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle telefonların boyutları arasındaki farka bakalım; iphone 6 “4.7” inç ekrana sahipken, iPhone 6 Plus “5.5” inç ekran boyutuna sahip. Aralarındaki boyut farkı ilk göze çarpan detaydır.

Ekran çözünürlükleri iki telefon içinde ayrılıyor. iPhone 6 plus bu konuda çok daha gelişmiş durumda. 1080x1920 çözünürlük kalitesi muazzam derecede fark yaratıyor. iPhone 6 ise “ 750x1334” özelliğe sahip.

İki yeni modelde, şarj konusunda büyük detaylara ayrılmış. iPhone 6 Plus, 24 saate kadar 3G konuşma, 80 saat ses oynatma, 14 saat Video oynatma ve 12 saat normal İnternet kullanımına müsaade ediyor. iPhone 6’da ise, 14 saat 3G konuşma, 10 saat İnternet kullanımı, 11 saat video oynatımı ve 50 saat ses oynatma pil ömrüme sahip.

• ganga süpersinnnnnnnnnn keko
    ,
  • Teşekkür ederiz
  • zekiemre27 Z kullanıcısına yanıt
    çok iyi
  • cözunurlugu farkettmek çok çok zor 1080 p die kocaman cihazı alacakdım yan yana ikisine 20 dakka bakdım oyun film vb aradaki farkı anlıyamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

cözunurlugu farkettmek çok çok zor 1080 p die kocaman cihazı alacakdım yan yana ikisine 20 dakka bakdım oyun film vb aradaki farkı anlıyamadım

Youtube'ye Plus için 1080P desteği geldi. Sen bir de orada iPhone 6 ile 720P izle aradaki farkı gör :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

cözunurlugu farkettmek çok çok zor 1080 p die kocaman cihazı alacakdım yan yana ikisine 20 dakka bakdım oyun film vb aradaki farkı anlıyamadım

Youtube'ye Plus için 1080P desteği geldi. Sen bir de orada iPhone 6 ile 720P izle aradaki farkı gör :)

3gmi orda harcamam söz konusu deil evdede pc full hd tv e bağlıı normal kullanımda resimlerde oyunlarda farkı anlamak imkansız ama yyouttub da varmış oda bana hitab ettmior :) bu arada bu ses tuşunun üstündeki tuş gibi şey ne kimse cevap vermior :D
  • rambocuk kullanıcısına yanıt
    Cihazı sessize alıyor.

• Tim cook hiç bahsetmemişti bu farklardan teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

Cihazı sessize alıyor.

böle bişe için tuş yyapmak çok komik onun yyerinde hiç ekranı felan açmadan anında fotto çekme dugmesı olsa harıka olurmuş
  • zekiemre27 Z kullanıcısına yanıt
    Iphone 6 Plus'ın kamerasinda optik sabitleme sistemi var.. 6'nin kamerasında dijital optik sabitleme var.. He bide Plus'ın kamera cikintisi 6'ya oranla cok daha az..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.