Şimdi Ara

iPhone 6 ve 6 Plus cihazlarında bükülme sorunları ortaya çıkmaya başladı (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
846
Cevap
6
Favori
28.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Metalcileri konuya bekleriz
  • S serisi alinir herzaman daha iyi oluyorlAr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßyİsMaİLCaN

iPhone 6 ve 6 Plus cihazlarında bükülme sorunları ortaya çıkmaya başladı

bilgisayar olarak mac, telefon note 3 tablet olarak ipad mini retina kullanan biri olarak çok güldüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: piocu

quote:

Orijinalden alıntı: starnebula01

İphone 6 plus ın bükülmesi normal ama 6 yı kaliteli bir case ile kullanırsanız birşey olmaz gibi geliyor. Ayrıca androitçiler nasıl seviniyor ya sonunda çamur atacak birşey buldurlar.

Case nedir yahu , ingilizce kelimeleri kullanmaya ne kadar meraklsınız. Şuna kılıf veya kap demek zoruna mı gidiyor ?

yukarıdaki videoyu izleyin hocam bu arkadaşların beyinlerini kullanmadıklarını görürsünüz. case dedi ya çok havalı oldu kendisi..
  • Yamulması bile gündem yaratıyor. Satış budur.
  • CanAkyüz kullanıcısına yanıt
    Androide tapıp iOS telefonu kötüleyen insanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LouisVuitton

Yamulması bile gündem yaratıyor. Satış budur.

Aynen kardeşim telefon değil. Behsat Ç.

• quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

quote:

Orijinalden alıntı: ranegade95

quote:

Orijinalden alıntı: Rambo_FT

iFanlar:

- 1GB ram var
    + iPhone'a 1GB bile çok!
    - Ekran küçük (iPhone 5S ve öncesi için)
    + Büyük ekrana ne gerek var! (Not: O yüzden mi iPhone 6 Plus alıcıları çıktı?)
    - Işlemci çift cekirdekli ve Ghz değeri düşük
    + iPhone aşırı stabil, işlemci çift çekirdek mühendislik harikası!
    - Kamerası 8MP
    + 20MP'lik kameralı telefonlardan çok daha iyi!
    - Çok pahalı
    + Vergi var!
    - Maliyet ile satış fiyatı arasında çok fark var
    + Analiz edilen maliyet fiyatlarının gerçek olduğuna inanmıyorum, çok daha pahalıya mal oluyor, biliyorum!
    - iPhone yamuluyor, bukuluyor
    + O kadar ince ki yamulmasi, bukulmesi çok doğal
    - Hafıza kartı yok
    + Android'de hafıza kartı var diye hem stabil değil hem de programlar hata veriyor, iyi ki hafıza kartı takılmıyor, hem dahili alan (genellikle 16GB) bana fazlasıyla yetiyor!

Adamlar fanlik için elinden geleni yapıyor. Yazık. Biraz elestirseler (dünya geneli için diyorum) iPhone'lar hem ucuzlayacak hem de daha fazla teknoloji içerecek. Ama nerde..?

Hocam fan dalan değilim fakat bir çoğu doğru şimdi hakkını yemiyim android kullanan birisi olarak söylüyorum bunu

bende android kullanıyorum. fakat bu arkadaş fandroit...

Şuan bile cihazda problem yaşıyorum telefon sapıttı birden beklemede şarj çok düşüyor %65 den %63 e geçiyor direk 64 e düşmeden Falan her wipe yapmada bir sorun her romda bir sorun valla açıkcası bıktım diyebilirim eskiden apple a karşıydım diyordum ona o kadar özelliğe o para verilir mi gider android alırım 2 kat fazla özellik falan taki tablette iPad alana kadar o zamana kadar apple sevmezdim kötü gelirdi fikrim değişti artık senin düşünceni bilemem ama şunu söyliyim hiç apple tablet yada telefon kullanmadıysan farkı anlayamazsın görüşüne saygı duyarım yinede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ranegade95 -- 25 Eylül 2014; 14:52:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Azcık aklınızı kullanın .

Adam vargücüyle bastırıyo telefonu. Telefon incecik ve hafif.

Sizde o kadar para verip öyle (afedersiniz) hayvan gibi kullanacaksanız hiç almayın yada alacaksanızda laf etmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rambo_FT

Valla ben kendi telefonumu almadan önce çok araştırdım, çok beğenerek aldım ve yerden yere vuruyorum eleştirirken çünkü eleştiri olmazsa gelişim olmaz. Adamların yaptığı her şeyi begenirseniz ne fiyat düşer, ne de ek özellik gelir.

Onda haklısınız hocam kötüyede iyi denilirse hiçbir gelişme yapmazlar aksine dahada kötüleşir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım ip4'te idi telefonu üst kısımlarından tutunca çekim problemleri yaşanıyordu en sonunda apple bunu kabul ederek bedava kılıf vermişti,bakalım şimdi ne verecek :D

• 55electronicdesign kullanıcısına yanıt
    Kavisli yapı mukavemeti arttırır.
  • blackgrandy kullanıcısına yanıt
    Yine kılıf verecektir. Arkası sağlam ve bükülmeyen bir kılıf telefonu bükülmelerden koruyacaktır.
  • Pil değerini görünce direk kaçtım iphone dan
    İyi ki de kaçmışım diyorum gün geçtikçe

Xiaomi mi4 aldım ve şuanda bu telefondan yazıyorum harika bir cihaz inanılmaz akıcı ve şarjı da harika

Hepsi sadece 350 Euro

• arka cepte bütün telefonlar kırılır hemen hemen ama ön kot cepte yamulan telefon alınmaz yani en azından garanti kapsamına soksunlar senede bir kaç milyar kazanan şirket bunu yapmıyorsa zaten
  • Apple ın bu sorunu s serisinde düzelteceğni sanmıyorum ama kesinlikle garanti kapsamına girmeli
  • Şu '' o kadar para verip '' tabirini kullananlar yok mu aha işte onları hepsini bir odaya kitleyip ... Alırsın veya almazsın bu kadar caz yapmaya gerek yok.
  • arkadaşlar buda oneplus one nin bukulme testi
    bence konu olarak sitede yer almalı ben burdan paylasıyorum
    https://www.youtube.com/watch?v=vU5zOJfS6KI

• quote:

Orijinalden alıntı: foreveriphone

Apple hem anırtıyor hem kanırtıyor 3250tl diyor yine 100 milyondan fazla satıyor siz neyin kafasındasınız mağaza önünde battaniyle insan sabahlatıyor 3 kıtadan 500 milyar dolar hacmi olan bir firmadan bahsediyoruz burada siz android fanları kıçınızıda yırtsanız bu kategoriye mr erdi ve çevikte dahildir yine satacak yine siz hasetinizden çatlayacaksınız o para verilirmi bunlar zengin züppe ne ramdan anlar ne mpikselden demeye devam edeceksiniz sonra bakacaksınız ki çenenizi boşa yoruyorsunuz ne deseniz fayda etmiyor yine s5 ile note 4'ün toplam satıs adetinin 2 katından fazla satmış bıkacaksınız en sonunda.Bu işler böyledir ne demiş gandi Önce seni görmezden gelirler , sonra alay ederler , sonra seninle savaşırlar, sonra sen kazanırsın...Bu iş bu kadar basit o yerlere göklere sığdıramadığınız google varya devlete vergi ödememek için sizin yaptığınız gibi kıçını yıttı baktı gidişat iyi değil ss ödemek zorunda kaldı.O google varya sesli google maps hizmetini size vermiyor itunes gibi hem film hem müzikten oluşan bir kütüphane veremiyor android üreticilerinin cihazları servise gittimi direkt kullanıcı hatası ver 500 tl denirken apple müşterileri 5 dakika sonra sıfırını alıp cıkıyor applestore mağazalarından sizin asla rüyanızda dahi göremeyeceğinz oyunları oynuyorlar appstore'da bioshock street fighter hugo race mortal combat rezident evil vsvsvsvs uzar gider 1 sene kullandığı telefonu 500tl zararla elden cıkartabiliyor iphone sahipleri siz 3/1 parasına satarsanız amin diyorsunuz iphone sahipleri 4 sene güncelleme alıyor ipad ipod dahil siz bir ana güncelleme görürseniz amin deyip toprağı öpüyorsunuzn giriş seviyesi ve orta seviyede androidler onuda göremiyor bildiğiniz tek şey boş boş konuşmak baska birsey yok beyninizin içinde saman varsanırım. Siz kıçınızı yırtıyorsunuz bakın dünyaya ne oluyor diye tınlayan varmı yok 3 günde 10 milyon satıyor adamlar sınırlı birkaç pazarda, note3 1 yılda satamıyor 10 milyon öve öve bitiremediğiniz biraz mantıklı olun sizinki fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış misali mesut efendi ile erdi efendi apple dan cihaz alamamış apple kötü olmuş kime veriyor ki lightning kablo bile göndermiyor kimseye adam istese yarın gün'e çek keser dh'i satın alır herkes onu yalamaya başlar bu işler böyle adam gibi yorum yapana saygım sevgim sonsuz sözüm kapasite sorunu olup dünyayı okuyamayanlara

her firma için konuşuyorum bu denli bir firmaya bağlılık iyi bir şey değildir.dengesiz misiniz kardeşim, telefon bükülüyor dedikçe oh iyi oldu diyorsunuz. apple babanızın oğlu mu da bu denli savunuyorsunuz. vallahi bir dengesizliğiniz var ama çözemiyorum. bükülen telefonunu garantiye sokup swap cihaz veriyor mu, şimdilik yok. alın, kullanın bozulunca da steve jobs'a dua eder, apple'a yaptığınız bağışa bakarak gururlanırsınız. iphone'um da var samsung'um da ama bir firmaya bu denli sahip çıkmak nedir yahu?

• quote:

Orijinalden alıntı: FalloutNV

"Apple kalitesi" de bitmiş oldu hiç öyle kalite malite hikaye anlatmayın 4ever LG.

Dostum bende LG g rpo kullanıyorum telefonumdan memnunum ama ne olur kalite konusunda iphone ile kıyaslama ...
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.