Şimdi Ara

iPhone 6 ve 6 Plus cihazlarında bükülme sorunları ortaya çıkmaya başladı (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
846
Cevap
6
Favori
28.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: darkmehmet

quote:

Orijinalden alıntı: volkan_kolay

quote:

Orijinalden alıntı: halflıfe

apple sırf işte bu yüzden tebrik ediyorum sizin gibi tüketici kitlesi oluşturabilmiş aslında sosyolokların ve psikologların incelemesi gereken bir örneklemsiniz ve belide bizim bilmediğimiz bir deney vardır sizde bir deneksinizdir burda hiç bir firmanın fanatiği olarak yazmıyorum fakat bu kadarıda insanı şaşırtıyor 1 gb ram diyorlar onun 1 gb rami androidin 3 gb ramine denk diyorsunuz çift çekirdek diyorlar iphonenin çift çekirdeği androidin 4 çekirdeğine değer diyorsunuz 8 megapiksel diyorlar önemli olan megapikseli değil diyorsunuz şimdi görüntüyle telefon resmen bükülüyor bu metalde o yüzden diyorsunuz metal herşey öyle bükülecekse işimiz var rahmetli steve jobs yaşasa bence ekranıda büyütmezdi telefonun sizlerde çıkar iphonenin 3.5 inçi sizin 5 inçinize dğer derdiniz eminim gerçekten araştırılmalıksınız burda amacım iphone kötü bir cihaz demek falan değil fakat bu kadar savunulması acaba çok para alıpta herkesin sunduğunu sunması sizde bir Stockholm sendromumu yaratmış hayret vallahi adam babasını bu kadar savunmaz

iphone alanların hemen hemen yarısından fazlası megapiksel nedir bilmez.. ram nedir bilmez.. hd full hd quad hd nedir bilmez.. batarya kac mah bilmez.. bir site istanbulda sokağa çıktı ve iphone'a bu kadar para verilirmi sizce dedi.. fok balığı gibi konuşan ergen kızımız "heraldeeee yaneeee sonuçta aypooonnn" cevabını verdi.. yani telefonu kimin aldığını tahmin etmek çok zor değil.. Apple'ın müşteri kitlesi de bunlar zaten..

işten biraz anlayan ise bir örnek vermek gerekirse aynen dediğin gibi kamerada megapiksel önemli değil önemli olan lensin kaltesidir der.. ama sony'den alınan 8mp ortalama sayılan bir lens ile Xperia modellerinde olan 20mp lensi kiyaslayacak kadar da bi haberdirler.. Çünkü aldığı ürünün malzemesi nerden geliyor bilmiyorki.. sony belkide 8mp lensi orta seviye android telefonları için kullanıyor. Bunlara laf anlatmaktanda duvara anlat duvar anlar dile gelir haklısın abi der..

İzlemek isteyen arkadaşlar içinYouTube'da "iPhone 6'ya Bu Kadar Verilir mi?"http://youtu.be/62f97Ijd6C0

asıl şikayetçi olmamız, tartışmamız gereken şu video olmuş. insanlar resmen beyinlerini aldırmışlar yazık yahu. Türk adam bizim(!) Avusturya diyor, hastanede mikronluk ameliyat olsa teknolojiye yatıp kalkıp dua edecekler ancak marjinal olmak için teknolojik aletler yasaklansın diyor elinden telefonunu al ağlar ama kodumun gerzekleri, bir de ayfon bu alınır tabiki diyenler onları ne sen sor ne ben söyleyeyim. yazık benim güzel ülkemin güzel insanları ne hale gelmiş.

• iPhone 6 ve 6 Plus cihazlarında bükülme sorunları ortaya çıkmaya başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßyİsMaİLCaN

iPhone 6 ve 6 Plus cihazlarında bükülme sorunları ortaya çıkmaya başladı

* Bunu koymaya gelmiştim.

* iRepair

• quote:

Orijinalden alıntı: CNDMN

Kullanılan materyalden dolayı bükülme söz konusu olabilir. Kimse yok telefon o cepte taşınmaz bu cepte taşınır, her telefon bükülür vs. yorumlar yapmasın. Bükülmeyen cihaz bükülmüyor, 6.1" Ascend Mate vardı bende, 1 yıl cepte taşıdım, defalarca üzerine oturdum. Büküldü mü? Hayır.

Ama şunuda unutmamak lazım. Hiç boşuna Apple'ı kötülemeye gerek yok. O bükülmeyen telefonlarımızın hiç birisi Apple kadar ince ve zarif değil. Biraz dikkatli kullanıldığı taktirde, bunun çok büyük bir problem olmadığını düşünüyorum.

Kesinlikle çok haklısınız katılıyorum sonuna kadar çok iyi açıklamışsınız :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßyİsMaİLCaN

Çok iyi

• sariugur S kullanıcısına yanıt
    saçmalıyorsun kardeş. bu güncel bi sorun sen dar kotun cebine koy bakalım telefonu nasıl hemen yamuluyor telefon. benim s2 telefonumda var onda niye bükülme yamulma olmuyor?? bok gibi alet yapıyorlar o kdar paraya yazık
  • 3000 tele para vermisak tabi bukulecek. Bukulmeyip ya ne yapacaktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

quote:

Orijinalden alıntı: FERFEROS

Bu da Note 3. iPhone kullanıcıları artık malzeme kalitesi iyi diye konuşmaz umarım.

O cihaz plastik ve plastik esner ve ilk konumuna dönüyor, metal ise esneyen bir malzeme değildir.

Aynı testi note 4' de bekliyorum, en azından çerçeve metal olduğundan farklı bir sonuç çıkabilir.

hiç bir alakası yok. testte note 3 gözle görülür bir şekilde bükülmüyor.

• Macte bükülüyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayalkahvesi82 -- 25 Eylül 2014; 23:35:22 >
  • Herşeye rağmen birilerinin alması gerekiyor fanlara selam olsun
  • flex telefonlar var iphonede bır sonrakı modelinde o teknolojıyı kullanacak demekki şimdiden denıyorlar kullanıcılarda :):):)
  • iFanlar:

- 1GB ram var
    + iPhone'a 1GB bile çok!
    - Ekran küçük (iPhone 5S ve öncesi için)
    + Büyük ekrana ne gerek var! (Not: O yüzden mi iPhone 6 Plus alıcıları çıktı?)
    - Işlemci çift cekirdekli ve Ghz değeri düşük
    + iPhone aşırı stabil, işlemci çift çekirdek mühendislik harikası!
    - Kamerası 8MP
    + 20MP'lik kameralı telefonlardan çok daha iyi!
    - Çok pahalı
    + Vergi var!
    - Maliyet ile satış fiyatı arasında çok fark var
    + Analiz edilen maliyet fiyatlarının gerçek olduğuna inanmıyorum, çok daha pahalıya mal oluyor, biliyorum!
    - iPhone yamuluyor, bukuluyor
    + O kadar ince ki yamulmasi, bukulmesi çok doğal
    - Hafıza kartı yok
    + Android'de hafıza kartı var diye hem stabil değil hem de programlar hata veriyor, iyi ki hafıza kartı takılmıyor, hem dahili alan (genellikle 16GB) bana fazlasıyla yetiyor!

Adamlar fanlik için elinden geleni yapıyor. Yazık. Biraz elestirseler (dünya geneli için diyorum) iPhone'lar hem ucuzlayacak hem de daha fazla teknoloji içerecek. Ama nerde..?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Steve Jobs mezarında ters döndü (4s kullanıyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 21indeyim

3000 tele para vermisak tabi bukulecek. Bukulmeyip ya ne yapacaktı.

3000TL. Bükülmese zor olurdu zaten. Esnemesi iyi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi göker666 -- 25 Eylül 2014; 13:12:23 >
  • Okadar para ver al sonra bükülsün. Bakalım iphonedan bir yanıt gelicekmi herkesin beklediği gibi.
  • Aynı Testi Note 3 yapmışlar Sonuç ortada aga

Samsung Candır Can :)

http://mysubh.com/video/246/samsung-note-3-bukulmuyor.html
  • Fan olmak cidden kötü, bu durumu bile savunanlar var.
  • İlk sayfada bir arkadaş vardı diğer cihazlarada yapın bakılım ne oluyor diyordu. Ben söyleyeyim hiç bir şey olmuyor.

• Haberi görünce aklıma ilk Avatar geldi nedense

• Arkadaş videoya odaklanmayın sadece,

"Cebinizde yamuluyor"

Cihaz mobil telefon, neremizde taşıyacağız?

Bi ara telefon çekmediğinde sol el ile kullanın demişlerdi. Olay şu anda neredeyse mobil cihaz teknolojisinde zirvede olan bir firmada olduğu için Apple firmasını eleştiriyoruz. Namusumuz değil hiç bir firma, hatayı eleştiremezseniz hiç bir zaman doğruyu göremezsiniz.

Saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.