Şimdi Ara

iPhone 6 stabil değil

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar cihaz 3 günlük fakat mesela uygulama açış hızı z3 compacta göre düşük. Yani cihaz komutlara anında tepki vermiyor. Bazı uygulamalarda donuyor bazen klavye kasıyor. İos 9.2yi cihaz üzerinden yükledim ne önerirsiniz pcden restore mi edeyim ya da pcden 9.2 mi yükleyeyim sanırım bu ikisi aynı şey oluyor biraz bilgisizim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dolcia kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında sıkıntılı olan ios 9.2 nin kendisi. Tabi itunes üzerinden yükleme yaparsanız yaşadığınız sorunlar minumuma düşecektir.

• Bende 9.2 de kullanıyorum bi sorunum yok dfu mod ile temiz kurulumu araştırıp uygulayın

• Hocam ayni sorunlar bendede var ip6 da ios 9 un ilerleyen sürümlerine kadar bu sorun devam eder.

Ben İtunes üzerinden temiz kurulum yaptim yedek falan almadim yeni bir iphone olarak ayarladim fakat sorunlar tüm hızı ile sürüyor

• Çok kötü ya ios böyle değildi ablamın ios 7li ip5i bile daha stabil cidden garip. İtunesdan temiz kurulum yapayım mı sizce?

• Bendede ıphone 6 var ıos9.2 çok hafif takılmalar haricinde bir sorun olmadı ama senin sorun baya buyuk bana göre temiz kurulum yap derim düzelir büyük ihtimal ama ıos9 dört dörtlük bir sistem değil şuan için 6s lerde bile hafif takılma sorunu var

• Bir de beyler sizde de home sessize alma ve ses açıp kısma tuşları oynuyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dolcia -- 23 Aralık 2015; 19:12:38 >
  • Ses açıp kapama ve sessize alma tuşlarında hafif oynama benım gordugum butun ıp6 lara var home tuşunda benım sıkıntı yok ama

• Satın bence.
  • dolcia kullanıcısına yanıt
    Ben de yok Hocam. Oynamıyor.
  • Daha yeni almışsınız. Değiştirin bence. Donanımsal bir hata olabilir. Ben temiz kurulum falan yapmadan direk 9.2 yüklemiştim en ufak kasılma donma yaşamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos dan kaynaklanıyor sorun telefondan değil

• Şu an 9.2.1 beta 1 de neredeyse hiç sorun yok 9.2.1 i bekleyin temiz kurulum yapın yine sorun olursa problem cihazdadır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki tuşların oynamasına ne diyorsunuz beyler bir de power tuşu biraz fazla içeride kılıfla basmak iyice zor 6sle kıyasladım mesela. Diğer tuşlar da oynuyor, bu sebeplerden değişim olur mu içime sinmedi hiç.

• 6 stabil değilse biz 4s kullanıcıları ölelim.
  • iPhone 6s Plus 9.1-9.2 deki lag sorununun bir cogu 9.2.1 betada duzeltilmis cogu yerde. Tam surum cikinca 9.2.1 jailbreak ciktiginda asla versiyon guncellemeyecegim:)

• Ufak takılmalar hariç sıkıntı yok. Her yeni çıkan sürüm için en sorunlu sürüm deniyor ama son yamalarla her şeyi düzeltiyorlar.
  • Nedeni iOS degil Android artik hizlandi, gecen iPhone 6 yi Samsung Galaxy A5 ile karsilasitrdim, inanin Samsung Touchwiz bile o kadar hizlanmiski uygulama acarken bazi yerlerde iPhoneu solladi. Apple artik eskiyen cihazlari yavaslatma politikasini tekrar gözden gecirsin derim yilardir iPhone kullanirim androide artik göz kirpmaya basladim.

Saat konusunda bile Android saatler tasarimsal olarak daha basarili, Apple watch kazma gibi duruyor ve gereksiz bircok seyi var telefon olmadan kullanilmiyor gibi sacmaliklarla dolu.
  • Kusura bakma ama 9.2 ile iPhone 6' ya stabil değil diyorsan hangi telefon stabil olacak (6S dışında) merak ettim doğrusu!
    Evet, birtakım eksiklikleri var ve hâlâ da tam oturmadı bu 9. sürüm ama yine de şu haliyle bile açıkçası android amiral gemilerinden daha üstün olduğunu söyleyebilirim.
    Önceki mesajlarıma bakarsan ben de 9 sürümü ile eleştiri oklarımı yöneltmiştim Apple'a ama 9.2 ile sistemin oturmasına çok az kaldı diyebilirim.
    Geçenlerde bir arkadaşımın yeni aldığı Huawei G8'i (1 günlük) kısaca inceledim ve menü geçişlerinde dahi gözümün algılayabildiği ufak kasma titremeleri, telefonu direk masaya koymama neden oldu.
    Bu sözlerin yanlış anlaşılmasın zira telefonu iş ve normal hayat olarak ortak kullanmasam iPhone tercih etmezdim mesela. Zira anlık takılma ve stabilitenin pek önemi olmazdı o Zaman benim için.. Ama sen çıkıp 9.2 ile i6 stabil değil dersen o Zaman da dur bakalım derim. Ya benim telefon i6 değil yada senin telefonda kurulu olan uygulamalarında problem var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pc den temiz bir kurulum yapmalısın. Eger düzelmez ise bi servise danıs 6 ve 6s 9.2 de senin bahsettiğin hatalar yok en azından kullandıgım cihazlarda görmedim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.