Şimdi Ara

iPhone 6 satıp üstüne 700 lira ekleyip SE alınır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    İphone artık en az 4.7 inch üretiyorsa bu Yeni üretilen Se ler ve mühtemelen yakında çıkacak olan yeni versiyonu ağaç kavuğundan mı çıkıyor?

Batarya süresi olarak se iphone 6s den daha önde, ortalama 8 saat kullanım süresi alıyorum ben. 6s den daha performanslı olduğu da bilinen bir durum.

Ayrıca siz tamamen 6s ile kıyaslamışınız modeli. Se kullananların yüzde 80 küçük taşıması kolay ve hızlı bir telefon olduğu için tercih ediyor. Yazdığınız gibi ön kamera ihtiyaci duyanlar yada 3d touch gibi özellik isteyenler bu modele yönlenmiyor ki.

Kullanıcı başlığında yazılanları okursanız alanların tercih sebeplerini daha iyi anlarsınız zaten.

İşin özü firmalar büyük modeller üretiyor diye ekranı ufak olanlar çağ dışı falan değil tamamen ihtiyaç meselesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoşanBalık -- 17 Kasım 2017; 15:34:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

İphone artık en az 4.7 inch üretiyorsa bu Yeni üretilen Se ler ve mühtemelen yakında çıkacak olan yeni versiyonu ağaç kavuğundan mı çıkıyor?

Batarya süresi olarak se iphone 6s den daha önde, ortalama 8 saat kullanım süresi alıyorum ben. 6s den daha performanslı olduğu da bilinen bir durum.

Ayrıca siz tamamen 6s ile kıyaslamışınız modeli. Se kullananların yüzde 80 küçük taşıması kolay ve hızlı bir telefon olduğu için tercih ediyor. Yazdığınız gibi ön kamera ihtiyaci duyanlar yada 3d touch gibi özellik isteyenler bu modele yönlenmiyor ki.

Kullanıcı başlığında yazılanları okursanız alanların tercih sebeplerini daha iyi anlarsınız zaten.

İşin özü firmalar büyük modeller üretiyor diye ekranı ufak olanlar çağ dışı falan değil tamamen ihtiyaç meselesi

İphone 6s ile kıyaslamamın sebebi işlemcileri ve ramleri aynı olması. İphone SE alanların %80'i taşıması kolay , ufak telefon olduğu için alıyor diyorsunuz ben de şöyle bir şey diyeyim size. İphone 6s ile İphone SE nin fiyatı aynı olursa veya ilerde aynı işlemci , aynı performansa sahip birisi 4.7 inch diğeri 4 inch bir telefon çıkarsa bu %80 olan oran %20 lere düşecektir.

• 6s zorla. Yoksa se alınır. Ekran küçük fakat hala en iyi kasaya sahip.

• Sorry gardaş bir an dalgınlığıma gelmiş SE nin çıkıp çıkabilicek en mikemmel , harkulade telefon olduğunu unutmuşum. Zaten iphone 8 miş x miş bunlar yalan dolan koskoca 3 yıllık SE varken zaten apple ın başka telefon çıkartmasıda büyük hata çünkü bu telefon tapılması gereken bir ilah minnak ekranı olsun , donanımı olsun , 6s e nal toplatan batarya süresi falan filan asırlar boyu kullanabilicek kadar güçlü ve stabil waovvvvv. Haa bu arada ben 3G kullanan ilkokuldan terk bir şahısım neyseki akşam okulunda öğrendim okumayı yazmayı çok şükür yakındada 3Gs e terfi ediciğim. SE alcaktım ama fazla mükemmel olduğu için gül dalında güzeldir diye düşündüm alıp evde soldurmak istemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

Sorry gardaş bir an dalgınlığıma gelmiş SE nin çıkıp çıkabilicek en mikemmel , harkulade telefon olduğunu unutmuşum. Zaten iphone 8 miş x miş bunlar yalan dolan koskoca 3 yıllık SE varken zaten apple ın başka telefon çıkartmasıda büyük hata çünkü bu telefon tapılması gereken bir ilah minnak ekranı olsun , donanımı olsun , 6s e nal toplatan batarya süresi falan filan asırlar boyu kullanabilicek kadar güçlü ve stabil waovvvvv. Haa bu arada ben 3G kullanan ilkokuldan terk bir şahısım neyseki akşam okulunda öğrendim okumayı yazmayı çok şükür yakındada 3Gs e terfi ediciğim. SE alcaktım ama fazla mükemmel olduğu için gül dalında güzeldir diye düşündüm alıp evde soldurmak istemedim.

Ağla

• 700 çok hocam telefonu 1300den satsanız 1800e temiz 6sler var zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Telefon dediğin küçük olur cebe sığar ne o öyle tablet gibi telefon daha 10 sene öncesine kadar tuşlu telefon kullanıyorduk ne bu teknoloji merakı hala anlamış değilim yok ekranı küçükmüş yok 3d touch yokmuş aman allahım çok büyük eksiklik

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.