Şimdi Ara

İphone 6 S Plus Wİ-Fİ Sorunu Ciddi Problem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İphone 6 s plus 128 gb sahibiyim.
    Telefonumda ciddi anlamda Wİ-Fİ bağlantı problemi yaşıyorum .
    Şöyle ki; başta Facebook-Twitter-İnstagram- google crome olmak üzere ,oyunlar(sunucuya geç bağlanma) WİFİ inanılmaz yavaş ,öyle yavaş ki crome 'da ağ bağlantılarını kontrol edin mesajına kadar olay gidiyor bunu ofiste evde ve çeşitli mekanlarda dışarıda denedim problem 3 haftadır devam ediyor.3g de iken (turkcell)hiçbir problem yok.facebookta yada diğer uygulamalarda ve tarayıcılarda sayfa açılması 2 dk buluyor. Telefondan soğudum resmen.bir sey aramak yada yazmak istediğimde 3G'yi acıyorum öyle işimi hallediyorum.Böyle bir problem yaşayan arkadaşlar varmı?

İphone 6 S Plus Wİ-Fİ Sorunu Ciddi Problem İphone 6 S Plus Wİ-Fİ Sorunu Ciddi Problem İphone 6 S Plus Wİ-Fİ Sorunu Ciddi Problem İphone 6 S Plus Wİ-Fİ Sorunu Ciddi Problem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenkyildiz -- 1 Mart 2016; 15:40:06 >

• Merhaba ben de şu günlerde aynı problemi yaşıyorum. Çözüm bulabildiniz mi acaba ?
  • network ayarlarını sıfırlamayı denediniz mi?
  • CTU C kullanıcısına yanıt
    Evet sonuç vermedi. Evde iki tane 6s var ikisinde de aynı sorunu yaşıyoruz. Wifi'ye bağlı görünüyor ama internet yok sadece nadiren whatsapp bildirimi alabiliyoruz. Instagram, facebook, twitter ya da herhangi bir web sayfasına erişim yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.