Şimdi Ara

ıphone 6 powerbank önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 50-80 tl arasında önereceğiniz powerbank varmı ıphone 6 için taşıması kolay ve kaliteli

• hocam güncel fiyatını bilmiyorum ama hepsiburada üzerinden xiaomi markasının powerbank ürünlerini bi araştırın derim.ben mi powerbank pro modelini 4 yıldır kullanıyorum hala aynı performans
  • valla bence birazcık daha zorlayın 100 liraya bunu alın

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-10000-mah-versiyon-2-tasinabilir-sarj-cihazi-gumus-ince-ve-hafif-kasa-pm-HB000002BV8D

iphoneu emanet edecek kadar güvendiğim bir cihaz, uzun süredir kullanıyorum, hızlı şarj özelliği var

7 plusun şarjını dakikada yüzzde 1 dolduruyor, 1.5 saatte fulleniyor (orijinal şarj aleti 3-3.5 saat sürüyor)

• quote:

Orijinalden alıntı: 1984

valla bence birazcık daha zorlayın 100 liraya bunu alın

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-10000-mah-versiyon-2-tasinabilir-sarj-cihazi-gumus-ince-ve-hafif-kasa-pm-HB000002BV8D

iphoneu emanet edecek kadar güvendiğim bir cihaz, uzun süredir kullanıyorum, hızlı şarj özelliği var

7 plusun şarjını dakikada yüzzde 1 dolduruyor, 1.5 saatte fulleniyor (orijinal şarj aleti 3-3.5 saat sürüyor)

bataryaya zarar vermiyor mu bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: levent857

bataryaya zarar vermiyor mu bunlar

Alıntıları Göster
    neden versin? normal kullanım yıpranması dışında bir zarar olduğunu hiç gözlemlemdim, epey süredir de kullanıyorum

hatta geceleri baş ucumda şarj yeri olmadığı için bununla şarj ediyorum telefonu, gün içinde mesaide de tekrar powerbanki şarj ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1984

neden versin? normal kullanım yıpranması dışında bir zarar olduğunu hiç gözlemlemdim, epey süredir de kullanıyorum

hatta geceleri baş ucumda şarj yeri olmadığı için bununla şarj ediyorum telefonu, gün içinde mesaide de tekrar powerbanki şarj ediyorum

Alıntıları Göster
    internet araştırmalarında pek memnun kalan görmedim bu yüzden sormuştum

teşekkür ederim
  • levent857 L kullanıcısına yanıt
    hocam linkini verdiğim ürünü epey süredir kullanıyoruz, hızlı şarj muhabbeti harika, iphone 7 plus ta dakikada yüzde 1 dolduruyor, hiçbir yan etkisini görmedim, görsem de ne olur ancak pil ömrü 3 yıldan 2 yıla düşsün, her türlü götürür
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.