Şimdi Ara

İPhone 6 Plus Ses ve Video Oynatma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iPhone 6 Plus telefonumu 1-2 ay kadar önce Apple'dan titreşim, ses, alarm çalmama ve video oynatmama sorunu sebebiyle değiştirttim. Yeni telefonda da bazen sessizdeyken alarm çalmıyor ve telefonu restart etmeden kendi videoları ve YouTube gibi siteler veya uygulamalardaki videoları oynatmıyor. Bu sorunu yaşayan var mı? Önerisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi false6 -- 8 Şubat 2017; 0:55:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba

IPhone 6 plus cihazım su teması sonucu ücretli değişim yaptım aynı sorun değişim telefonunda başıma geldi bu arıza sebebiyle 3 kere daha yeni değişim telefonu verildi. ve hala bu arıza devam ediyor. video oynatmıyor ses tamamen gidiyor. kapatıp açılıca düzeliyor bi kaç gün sonra arıza tekrar ediyor eski yazılımda olduğu söylendi telefonu ı tunese bağlamadan orjinal yazılım üzerinde kullandım kullandığım uygulamaları indirmedim hiçbir şekilde düzelme olmadı. Kronik bir arıza olduğunu düşünüyorum bu arıza ile hala uğraşıyorum bumerang gibi ben telefonu gönderiyorum değişim cihazı veriliyor yada yazılım yükleniyor hiçbir değişiklik yok nasıl çıkacağız bu işten anlamış değilim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.