Şimdi Ara

iPhone 6 Plus komple jelatin??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
5.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar geçen hafta iphone 6sı olan birisiyle (avm'de karşılaştığım) konuşurken komple jelatin kaplattığını söyledi. baktım çok hoş duruyordu.
    ben de dün yeni iphone 6 plus aldım. komple jelatin hiçbir yerde bulamadım. sadece ekran için buldum. aradığım şey arkaya ve yanlara da kaplanıyor. siz biliyor musunuz nerde satılır?

• up.Bende onu arıyorum.Aklımdaydı da unutmuşum.
    case li birşey di.
  • Cevahir AVM'de Clear Coat komple yapıyor ve 59 TL'ye kaplıyor diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zbetk -- 26 Ekim 2014; 22:10:05 >
  • zbetk kullanıcısına yanıt
    Dükkan ismi nedir hocam?
  • http://www.bestskinsever.com
    Ben sipariş geçtim bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harpooner kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam ben biraz acemiyim bunu kendim kaplayamam mındar olur. o yüzden yapan bir yer olursa daha iyi
  • secospacos S kullanıcısına yanıt
    Cevahir avm de ana kapıdan girince bir üst katta 50 mt ilerde Clear Coat standı var. 59 tl ye ön arka komple kaplama yapıyorlar e önür boyu garanti veriyorlar.

• @aliekin cevabı vermiş. Best Skin Ever ile eşdeğer bir firma diye okumuştum. Bende clear coat düşünüyorum ama tamda karar veremedim açıkcası. Gerçekten düştüğünde ve normal kullanmda telefonu koruyabilecek bir çözüm önerebilecek varsa bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliekin

Cevahir avm de ana kapıdan girince bir üst katta 50 mt ilerde Clear Coat standı var. 59 tl ye ön arka komple kaplama yapıyorlar e önür boyu garanti veriyorlar.

59 lira fazla degil mi sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: chiefdante

quote:

Ben cihazın arkasındaki metal hissini sevdiğim için arka kaplama yaptırmayı düşünmüyorum. Ön cama mat film çektiricem ( 29 tl Clear Coat ) bide spigen hybrid neo ex alırım belki. Onun dışında birşey düşünmüyorum.

Soruya gelince 59 tl çok değil, 2500 lira verilen cihazı koruyorsunuz. Ve ömür boyu garanti veriyorlar, eskidi, çizildi, köşesi kalktı vs durumda gidiyosun sıfırıyla ücretsiz değiştiriyorlar

• Şu clear ocoat yaptıran arkadaşlar fotoğraf paylaşırsa sevinirim

• chiefdante C kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 tel le gidersen 2. si %30 indirimli oluyor.
  • Kamera çıkıntılı olduğundan lens camını koruyamaz kanaatindeyim. Telefonu çizilmeye karşı korur ama masa üzerine vs. konduğu zaman lens çıkıntısı konulan yüzeye birebir temas eder diye düşünüyorum.

• quote:

quote:

quote:

Ben cihazın arkasındaki metal hissini sevdiğim için arka kaplama yaptırmayı düşünmüyorum. Ön cama mat film çektiricem ( 29 tl Clear Coat ) bide spigen hybrid neo ex alırım belki. Onun dışında birşey düşünmüyorum.

Soruya gelince 59 tl çok değil, 2500 lira verilen cihazı koruyorsunuz. Ve ömür boyu garanti veriyorlar, eskidi, çizildi, köşesi kalktı vs durumda gidiyosun sıfırıyla ücretsiz değiştiriyorlar

Bu egilme bukulme muhabbeti olmasin diye kilif almayi dusunuyorum hic kilifli kullanmayi sevmedihim halde. Onun icin ne onerirsiniz?

• cevahirde vardi galiba garantiside var hatta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

http://www.bestskinsever.com

Ben de burdan almayı düşünüyorum ancak case optimazed olanı mı normalini mi almak daha mantıklı kalınlık incelik farkı var mı siz hangisini almıştınız?

• quote:

Sipariş İngiltere den mi geliyor?
    Ne kadar sürüyor gelmesi ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu egilme bukulme muhabbeti olmasin diye kilif almayi dusunuyorum hic kilifli kullanmayi sevmedihim halde. Onun icin ne onerirsiniz?

Kılıf işinden pek anlamam açıkçası, dediğim gibi sevmediğim için pek ilgilenmedim şimdiye kadar. Bende de düşerse diye bir korku var onun için Spigen neo hybrid ex alıcam Bumper, bükülmeyi de engelleyecektir. Bir de neo hybrid diye bir kılıf var aynı modelin kılıf hali. Google a yazarsanız çıkacaktır. Bir inceleyin isterseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

quote:

Sipariş İngiltere den mi geliyor?
    Ne kadar sürüyor gelmesi ?

ben geçen sene 5s e aldım 13 günde geldi.
  • ayrıca skinomi diye bir marka var en kalitelisi diyebilirim . bodyguardz , clear coat vb hepsini kullandım en güzel skinomi . tavsiyemdir .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.