Şimdi Ara

^^ İphone ^^ 6 plus 16gb gold ^^ 6 64 gb Gold ekran kırık ^^ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
23
Favori
45.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Apple #Cihaz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ydn06

Ürünler göz kamaştırıyor. Hayırlı satışlar üstat

teşekkür ederim kardeşim
  • Abi teşekkür ederim cihaz için

Saygılar
  • Ben teşekkür ederim kardeşim güle güle kullanın
  • cihan abiden ikindi vakti iphone 6 silver kapalı kutu cihaz alındı,ayaküstü biraz da sohbet ettik gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: irriducibili

cihan abiden ikindi vakti iphone 6 silver kapalı kutu cihaz alındı,ayaküstü biraz da sohbet ettik gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz

Teşekkür ederim kardeşim güle güle kullanın inşallah

satış güncel..
  • "Hat taşıma karşılığında hediye olarak alınmıştır" ne demek oluyor hocam merak ettim? Biz de taşıyoruz oraya buraya bize ip6 hediye eden yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Hawk.

"Hat taşıma karşılığında hediye olarak alınmıştır" ne demek oluyor hocam merak ettim? Biz de taşıyoruz oraya buraya bize ip6 hediye eden yok :)

Şirket hattı (anonim şirket) yaklaşık 70 hat birde taahhüt verirsen emin ol sende alırsın :)
  • Anladım hocam hayırlı satışlar :)
  • Cihan ağabeyi(coldfire3) yaklaşık 2-2.5 senedir tanırım. Şimdi diyeceksiniz ki kesin 10-15 alışverişi olmuştur ama hayır, sadece bir kere alışverişimiz oldu. Kendisinden zamanında alt tarafı bir iPad almıştım, sorunsuzca bir alışveriş olmuştu. Kargoda da bir sorun çıkmamıştı. Fakat olay bu değil. Cihan ağabey çok iyi ve güvenilir bir insandır. Sadece ticaret için irtibatta kalacağınız tipte bir insan değildir, vakit buldukça sohbet muhabbet de eder ki muhabbeti de iyidir. İnsanları kırmaz, kibar davranır. Sattığı ürünlerde de hiçbir sıkıntı çıkmaz. Kendisinden alışveriş yapacak olan arkadaşların en ufak bir tereddütü olmasın derim.

Ağabey bu arada bayağıdır alışveriş yapmıyoruz, stokların güncellenince muhakkak kapacağım bir şeyler

Saygılar,
  • coldfire3 kullanıcısına yanıt
    Üstad merhabalar elinde uygun fiyata ikinci el yada kapalı kutu 5-5s-6 varmıdır fiyat ve durum alabilirmiyim teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergeant43

Üstad merhabalar elinde uygun fiyata ikinci el yada kapalı kutu 5-5s-6 varmıdır fiyat ve durum alabilirmiyim teşekkürler

Su anda mevcut degil olursa ilana eklerim teşekkürler

• Sorunsuz alisveris yapabilirsiniz kendisinden tablet almistim hicc bir problem olmadi , hayirli satislar cihan abi

• quote:

Orijinalden alıntı: MrUuR

Sorunsuz alisveris yapabilirsiniz kendisinden tablet almistim hicc bir problem olmadi , hayirli satislar cihan abi

Teşekkür ederim kardeşim sağolasın
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.